Zaloguj się, aby obserwować  
GOODFARM

jaki jest najlepszy ładowacz czołowy polskich producentów

Polecane posty

DPro1993    0

a do jakiej maszynki? :)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie łaska poszukać w istniejących tematach?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

do NH i Case najczęściej biorą Stoll'a


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za godzine po ładowacz jedziesz że czasu nie masz? Stoll to nie jest polska firma.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

GOODFARM używaj opcji EDIT

wiem że Stoll nie jest Polski ale chciałem kolegę poinformować że do NH najczęściej są one brane


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOODFARM    0
A co za godzine po ładowacz jedziesz że czasu nie masz? Stoll to nie jest polska firma.

 

Nie za dwie godziny, ale w poniedziałek muszę mieć fakturę zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

hmmm ... najlepsza polska firma ??? ciężko to tak stwierdzić ale na Twoim miejscu wachałbym sie pomiędzy Hydrametem, bądz Biedaszkiem jęśli chcesz postawić na pewny sprzęt , ale mógłbyś też zaryzykować i kupić Unie Pirata,to może być ciekawy sprzęt ale co ważne niejest jeszcze dobrze przetestowany ...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że nie złym rozwiązaniem byłby Tur Metal-fach dużo ludzi te ładowacze na ciągnikach i widocznie muszą się dobrze spisywać skoro nadal tak dużo osób je kupuje są bardzo popularne :).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Ja myślę że nie złym rozwiązaniem byłby Tur Metal-fach dużo ludzi te ładowacze na ciągnikach i widocznie muszą się dobrze spisywać skoro nadal tak dużo osób je kupuje są bardzo popularne :).

mój kumpel ma takiego zobaczymy jak będzie się sprawował :)

http://www.agrofoto.pl/forum/Lamborghini-R...mage115694.html


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Najważniejsze to aby miał jak największą średnice tłoczyska w siłowniku (zależnie od ciagnika) no sterowanie szybkie i sprawne (najlepiej w jednym ręku wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Na dużej średnicy tłoka masz wolniejszy wysów...(ale siła jest większa..) więc szybsze sterowanie nijak przekłada się do powyższej tezy.. ;-)


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Tanie i dobre są chyba agromasz ł 106? mi się wydaje że ten agromasz ł 106, pol mot tur 6 i hydramet 16 to praktycznie te same ładowacze (masa konstrukcja gabaryty) ? metal fach jest troche lżejszy, a zagadką jest dla mnie sipma t 800 lekki tur tylko dlaczego mało popularny?

 

najlpeszy z polskich chyba będzie pirat z uni grudziądz bo to chyba licenja stolla? tylko cena też tak pod stolla podhcodząca <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Ja postawiłbym na firmę Hydrometal , maja w ofercie ładowacze AT10 i AT20, to nie jest projekt zrobiony na kolanie z piwem w reku, tylko tutaj byl tworzony ze współpracy z IMBER, wiec jest spoko. Ostatecznie stawiam na Hydramet, T12 lub T16 maja dobra stal, Biedaszki u mnie juz nie zarobią.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Rozmiawiałem z sewrisantem i jednoznacznie nie zdyskwalifikował polskich ładowaczy, fakt że ciężkie ale stoll podobno jest delikatniejszy, coś za coś i jak jest o połowę lżejszy to musi być mniej masywny, a z polskich też jest duży wybór i tak pirat czy inne nowości też są drogie i ceną porównywalne ze stoll-em, a polskie "ciężkie" były by ok chyba jeśli mało będą używane także każdy musi wybrać co się bardziej opłaca, a ciekawy jestem bardzo tych ładowaczy metal fachu bo sa jeszcze w przystępnej cenie tzn porównywalej z hydrametem a są dużo lżejszy o około 300kg, ciekawe tylko czy są wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

a metal fach ma teraz nowy ładowacz T241, udźwig 1600kg, wysokość podnoszenia 3,7m. ma fajny design zbliżony do zachodnich tylko ciekawe jaka cena?

 

mi osobiści dealer polecał do NH td5050 tur z biedaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
witam do NEWHOLLANDA T5050

moj kolega na nh t 5050 wzioł Quicke q55 a nastepny znajomy do t5060 tez wzioł Quicke q55 tak wiec nie zawracaj sobie du*y polskimi ładowaczami :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
...mi osobiści dealer polecał do NH td5050 tur z biedaszek

kumplowi też nie wiedzieć czemu :D


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj