Polecane posty

Gość   
Gość

W mlekpolu tak samo wymagają podjazdów. Ale jak ktoś nie ma to problemów nie robią. Bynajmniej na okolicy nic nie słyszałem żeby robili z tego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Jak 1,5 roku temu przechodziłem do Sieprca i był inspektor nic o podjeździe nie mówił. Owszem, obejrzał zbiornik, oborę, magazyn na pasze, chciał zobaczyć papiery od leczenia i oprysków ale to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Również od kilku lat sprzedaję mleko do OSM Sierpc i nie było mowy by  podjazdy robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Tylko że betonowy podjazd od strony północnej, po mrożnej zimie podnosi i rozsadza,i nie raz orła wywiniesz bo się obszroni,oblodzi,babka nie zachodzi po mleko bo ciężko jej trampki pozbierać po,, kan kanie'' z dwóch nóg na raz :rolleyes: ,a na równo wybrukowane niezbyt reflektują.Na razie z brukiem się udaje przed i za samochodem, ale jak długo,wylewać te sidła na siebie :blink: ,a tu akurat jeszcze instalacje elektryczno wodne i kanalizacyjne,a jak się rypnie,kuj zbrojenia :wacko: z bananem na ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Kizak dziwne podejście lepiej mieć bajoro przed pomieszczeniem i nosić błoto do środka? W mlekpolu już 20lat temu wymagali płyty pod samochód, jak dla mnie to same plusy. Porządek przed pomieszczeniem łatwo utrzymać, szlołch w rękę czy myjka, chwila i czysciutko wzdłuż obory też chodnik betonowy i nikt orla nie wywinal. Mam całe podwórko wysypane na pół metra kamieniami spod anny, inaczej by nie zajechał po mleko na wiosnę bo nikt by go nie wyrwał tym roku chyba kostkę będę kładł. Ma prawo nie odebrać jak będzie mega błoto, już nie jeden na szybkiego utwardzał kamieniami


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rotr rypin obniżka na marzec 10gr

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    531

Się zaczyna. Coś cicho dostawcy Ryk haha Pytanie do dostawców Łowicza czy realnie odczuliście podwyżkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol1905    63

W OSM Łowicz było 5 groszy podwyżki. Ja odczułem to w ten sposób, że dokupiłem za te pieniądze sianokiszonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

To chyba za dużo nie dokupiłeś ;)

W mlekpolu chyba dziś radzą, kolego alfa daj znać co żeście uradzili.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38

Się zaczyna. Coś cicho dostawcy Ryk haha Pytanie do dostawców Łowicza czy realnie odczuliście podwyżkę? 

 

SM Ryki 16500l, B 3,47,T 4,0 cena 1,60 czemu haha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Bo liczył po cichu ze już wam spadło i mlekopol będzie najlepszy a 5gr zawsze jakiś pieniądz jest zależy kto ile odstawia na prąd i wode w miesiacu starczy bez problemu i na chemie udojowa tez wiec coś jednak znaczy te 5gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    531

Właśnie odwrotnie chciałem sprawdzić swoje informację. Jakby spadło to by się one nie potwierdziły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ktoś coś wie co ustalono w OSM Łowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

a co mieli ustalic przeciez nie bedzie podwyzki a obnizka z jakiej racji  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

No na pewno 5gr coś znaczy przy 20tys tysiak jest, ale w przeliczeniu na kiszonke 10 bel albo i mniej


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38

SM Ryki 16500l, B 3,47,T 4,0 cena 1,60 czemu haha ?

 

wczoraj jeszcze nie wiedziałem ale dziś kierowca przekazał informacje że cena - 8 gr od ceny 1,60 którą podałem wczoraj, zaczyna się zjazd do tego jeszcze to GMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie macie jeszcze na co narzekać. Jak Mlekovita wejdzie z tym non gmo przy cenie 1,3 netto to będą jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

jakie jaja zobaczysz jak ludzie te obory dokończą budować i zapełnią bydłem wtedy będą jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj