Polecane posty

Krowiarka    290

Faktycznie masz rację, znalazłam kartkę z zeszłego miesiąca. Nie na darmo Prezes mówił, że na serach nie ma teraz zarobku. Osobiście żałuję, że jest taki mały wybór naszych serów w sklepach. Po większośc trzeba jeździć do sklepu firmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Znaczy ze jeszcze sporo pracy przed sierpcem. Ale teraz chyba ma być i kasztelan w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Spomlek 

ilość pow. 12tys

kaz 2,56

tłuszcz 4,8

cena 1,42 brutto, minus FSiR  -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek    31

A jakie masz białko? 

Prośba do dostawców Spomleku, piszcie zawartość białka aby inni mogli sobie porównać cenę ze swoim mlekiem, bo wszystkie mleczarnie poza wami płacą za białko :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Kazeina to też białko ;) u mnie białko ogólne było 3,53 a kazeina 2,78 :)

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio46    0

OSM Czarnków 29 000  3,9 tł, 3.24 białko 1.28 zł netto :unsure: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

tł 4,64 kaz 2,91 >90 tyś

1,68 zł brutto minus 7 gr fundusz. To ten słabo płacący SPOMLEK

Napiszesz sam prawdziwą cenę czy mam wstawić twój cennik i każdy sam policzy? Szach i mat Chodzi o prawdę bo jak masz dalej pisać bajki to zgłoś się do redakcji TVP ABC

 

Osm Łowicz próg powyżej 20tyś białko 3.39 tłuszcz 3.81 1.34brutto dla vatowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Mam   pytanie   do  dostawców   mlekovity     dostałem   pisemka  do   podpisu  że   będę   stosował  pasze   wolne  od  GMO    a  moje  krowy   przez   min   6    godzin   będą  chodzić   po  pastwisku    ja  oddaję  do   Baranowa   ,   dostawcy  innych   oddziałów    również dostali  coś  takiego  ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tłuszcz 0,06 zł
kazeina 0,285 zł
ilość pow. 90 tyś 0,13 zł
ocena 0,02 zł
za niekorzystanie z ich weterynarza 0,01 zł
RSC 0,28 zł
dof. za rozwój 0,05 zł
Bardzo proszę [...]

+1 punkt postrzeżeń, za obrażanie innych użytkowników portalu!

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mam   pytanie   do  dostawców   mlekovity     dostałem   pisemka  do   podpisu  że   będę   stosował  pasze   wolne  od  GMO    a  moje  krowy   przez   min   6    godzin   będą  chodzić   po  pastwisku    ja  oddaję  do   Baranowa   ,   dostawcy  innych   oddziałów    również dostali  coś  takiego  ??

 

z tego co wiem z pewnego źródła to mlekovita wymyśliła genialny plan i wstawi na opakowaniu znaczek że produkty są bez gmo ale nie będą tego kontrolować jak w piątnicy czy hochlandzie a tylko trzeba podpisać oświadczenie a produkować dalej z paszami gmo bo do wykrycia w mleku jest to niemożliwe czy ma gmo czy nie

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    255

Każda mleczarnia kopiuje to co zaczęła Piątnica ale Mlekovita jakością nigdy Piątnicy nie dorówna i każdy o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jutro będzie mleczarka to zobaczymy co kierowca przywiezie. I po co ten pic? Jedni muszą przestrzegać wymogów jakie stawia mleczarnia odnośnie non gmo a w Mlekovicie wystarczy oświadczenie i Wolnoć Tomk w swoim domku? :D Z pastwiskiem od maja do września żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banach stracił stanowisko przewodniczącego rady w Piątnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kargo coś więcej na ten temat wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za odwołaniem było 10 za pozostawieniem na stanowisku 6 radnych. Głównie chodziło o to pobicie w Zakopanem i machlojki w federacja ogólnie że szkodzi wizerunkowi mleczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

tłuszcz 0,06 zł

kazeina 0,285 zł

ilość pow. 90 tyś 0,13 zł

ocena 0,02 zł

za niekorzystanie z ich weterynarza 0,01 zł

RSC 0,28 zł

dof. za rozwój 0,05 zł

Bardzo proszę konwiarzu

poza ostatnim punktem cennika wszystko się zgadza.i za ocenę masz 1gr bo przez 3miesiace od przejścia po 1gr Edytowano przez komodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubis69    13

Gościu firma dopłacać dostawcom do kredytow. Bierzesz kredyt w banku a Spomlek dopłacać do odsetek max 5. Tys miesiecznie. I chyba to jest jakoś procentowo obliczane od kwoty kredytu. To jest ten najgorszy Spomlek:)

Edytowano przez Skubis69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj