Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pedro2    7137

Nic dziwnego jak za hektar na Wierzbowie ostatnio po 110tyś gość zapłacił :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    294

Pedro ogólnie z wynikami w mlekpolu w sie4pniu cos się popsuło bo wychodziły somaty i bakterie ludziom i mi kosmos, ale jakos średnia przeszla ciekawe co we wrzesniu bo narazie tylko raz brali to ok bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137

Średnia nie przekroczyła 400 ale mocno zawyzona, ostatni tydzień sierpnia już było ok, poniżej 200 to zbija szybko...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    526

No podobno lepszy ten wróbel, trzeba mi kobiety z Twoim charakterem Zosia ;), co tu gadać brać się do roboty ułożyć lepsza dawkę skoro taka cena. Akurat wycielenia jedno za drugim, szkoda że 15 jalowek 2 mies dopiero jak zacielone bo teraz by byyyyło

Kolego jaki problem. Wydaje mi się że ta dziewczyna z Rolnik Szuka Żony jest gdzieś z okolic Łomży Ty również więc trzeba było napisać do niej list. Być może oddaje mleko do Piątnicy byście połączyli gospodarki. Przestałbyś oddawać mleko do Mlekpolu i czepiać prezesa Borawskiego i pewnie przesiadłbyś się na prezesa Kalinowskiego. :D

 

 

http://www.portalspozywczy.pl/mleko/wiadomosci/osm-radomsko-ponad-30-proc-produktow-idzie-na-eksport,148771.html     proszę artykuł o OSM Radomsko. Niech się koledzy wypowiedzą o cenach tej OSM w zeszłym roku  może porównamy i zobaczymy czy mleczarnia tak sama sobie daje rade czy to rolnicy ją utrzymują dostając niskie ceny surowca. Mam tylko jedno pyt czy na koniec 2016 roku płacili jakąś premie z wypracowanego zysku 6mln zł? 

 

http://www.portalspozywczy.pl/mleko/wiadomosci/koniec-sm-polmlek-mackowy-zaklad-w-likwidacji,148800.html    a tu kolejny dowód na to że od prywaciarza z daleka!!!! 200 osób straci prace :( Panie Przemysławie nieładnie!!!!! gorsze słowa cisną mi się na usta ale......

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    855

MLEKPOL
tl 4,5 bi3,2 przedział 15-30tys litrow 1,46netto na czysto.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137

Grzesiu najpierw sie przedstaw tutaj kim jesteś czym się zajmujesz bo mącisz kręcisz jak ktoś Cię i to zapyta. A dopiero potem możemy podyskutować, jak na razie jesteś dla mnie bezpłciowym trollem. Pisalimy na priv czy pod jakąś fotka byłeś ostrożny jak prawiczek jak dopytywałem czym się zajmujesz. U siwego dziadka siedzisz pod stołkiem ze tak sie slinisz?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    526

Na imię mi Grzegorz pracuje zawodowo :D Niestety nigdy nie miałem przyjemności z prezesem Borawskim :( Chciałem podyskutować wymienić się swoimi racjami dowiedzieć się czegoś, nauczyć a Ty mnie atakujesz. 

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137

W takim razie dalej pozistaniesz bezpłciowym trollem, a z takimi się nie dyskutuje. Miłego dalszego czyszczenia oczka życzę :D :D


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Grzesiu

http://www.portalspozywczy.pl/mleko/wiadomosci/osm-radomsko-ponad-30-proc-produktow-idzie-na-eksport,148771.html proszę artykuł o OSM Radomsko. Niech się koledzy wypowiedzą o cenach tej OSM w zeszłym roku może porównamy i zobaczymy czy mleczarnia tak sama sobie daje rade czy to rolnicy ją utrzymują dostając niskie ceny surowca. Mam tylko jedno pyt czy na koniec 2016 roku płacili jakąś premie z wypracowanego zysku 6mln zł?

Skąd znasz OSM Radomsko? Na koniec 2016 roku w grudniu była premia 10 gr do litra.
Aktualna cena nie powala ale da się inwestować i żyć.

Edytowano przez ukaszProcho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś faktura 1.51 zł oddział Działdowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czytam ten temat i widzę że niektórzy popadają w hurra optymizm. Bardzo fajnie ze mamy wysokie ceny jednak radził bym wszystkim w tym czasie pospłacać kredyty i zgromadzić jakieś oszczędności na gorsze czasy które mogą przyjść znacznie szybciej niz aktualna hossa i dopiero wtedy inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ot i sama prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Tylko zauważ że sytuacja finansowa każdego gospodarstwa jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    855

https://www.agrofoto.pl/articles/top-bydlo/belgijscy-mleczarze-dokladaja-do-mleka/

ciekawy jestem, ile oni sobie liczą ten ,,godziwy" zarobek


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

Mlekpol tl 4 bi 3 ilość ponad 15 tyś 1.48 za lipiec za sierpień ma być +10 gr. U mnie somatyka wzrosła bo miałem lekkie problemy z krowami ale średnia poniżej 200. Wzrosła w sensie miałem próby ponad 200 a jedna ponad 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mlekowita oddz Trzebownisko tł 3.83 białko 3.04  12.000 litrów 1.48 zł plus kolejne oświadczenie NON GMO o paszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564

Krowiarka ogarnij się;
W cenę za sierpień wliczyli całą te premnie od stycznia po 2gr.Jak to w Sierpcu od zawsze cena super ,ale w cenę wszystko coozliwe wliczone i na fakturze ładnie wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137

Mlekpol tl 4 bi 3 ilość ponad 15 tyś 1.48 za lipiec za sierpień ma być +10 gr. U mnie somatyka wzrosła bo miałem lekkie problemy z krowami ale średnia poniżej 200. Wzrosła w sensie miałem próby ponad 200 a jedna ponad 300.

Teraz masz wypłatę za sierpien nie lipiec. .. i nie 10gr tylko 8... i nie za sierpien tylko od września

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Robercie jestem ogarnięta  ;)  tak mam na fakturze i to mnie cieszy, to jest cena za mleko z tego miesiąca, jednorazowa premia, ale jest, chociaż sporo wzięli na udział. Tak to jest w tej mojej mleczarni dali mi prawie tyle co pobrali ostatniej raty  kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj