Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
leszekb    40

W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

 

kontynuacja tematuhttp://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiat666    0

Dzięki i wzajemnie życzę tego samego . Mońki  - 1,20 + 0,15  premii na święta w sumie grudniowa wypłata wyszła 1,35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Dzięki i wzajemnie życzę tego samego . Mońki  - 1,20 + 0,15  premii na święta w sumie grudniowa wypłata wyszła 1,35 zł

przy jakich parametrach i ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk11    8

ja jestem pesymista. nabiał ma taniec .mamy czasy wolnorynkowe, producenci mają w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

SPOMLEK 1,64 netto tl 4,4 kz 2,85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfek    49

kolego Fiat ale to za listopad byla ta premia czy juz widziales fakturę za grudzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

ceny za listopad 1,37 zł/l ceny za grudzień jeszcze nie znamy ale była mowa o jakiejś podwyżce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

A w Mlekowicie jakaś premia się szykuje?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrotom93    13

w osm lowicz nic o podwyzkach na nowy rok nic niewiadomo tylko radomsko szuka w naszym rejonie nowych nabywców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie wiem na co oni czekają, ale te Radomsko to syf chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137

W mlekpolu nic nie wiadomo jak będzie z cena B w nowym roku?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wysyłali smsów więc chyba bez zmian ( nie będzie wprowadzona) , jest mało mleka więc nie powinni jej wprowadzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol1905    63

OSM Łowicz to w tej chwili dno i metr mułu. Podmiot z trzecim skupem w kraju płaci cenę gorszą od mikroskopijnych, lokalnych mleczarni. Jeszcze tylko 3 miesiące i wreszcie się uda wyrwać z tej pożal się Boże mleczarni. Swoją drogą nie wiem co za ludzie siedzą w radzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ja nie wiem na co oni czekają, ale te Radomsko to syf chyba nie?

Az taki syf to nie bo nie ma problemu z somatyka wszystko pójdzie oprócz antybiotyku najlepsza cena jaką liczyłem dla dostawcy powyżej 50 tys dostałby 1.55 zł z vatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak dostaniesz 30 groszy premii i 25 groszy podwyżki... ludzka pazerność nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

@robcio90 boli niższa cena lub brak premii świątecznej? To proponuje zmienić mleczarnie. Pytam grzecznie bo w tamtym roku była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, nie boli bo pewnie mam wyższą cenę od Ciebie tylko są przecież jakieś granice. Mleko nie może iść cały czas do góry bo ludzie przestaną przetwory mleczne kupować ;) a tobie ile płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Nie, nie boli bo pewnie mam wyższą cenę od Ciebie tylko są przecież jakieś granice. Mleko nie może iść cały czas do góry bo ludzie przestaną przetwory mleczne kupować ;) a tobie ile płacą?

no to żyj w świadomości że masz tą cenę wyższą, w żadnym wypadku mnie to nie boli :) wiem że nie może iść do góry i nie o to pytałem, powtórzę, w tamtym roku premia za grudzień była, zapytałem czy są jakieś przesłanki że i w tym będzie, jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie rozumiem po co wgl zacząłeś tą bezsensowną dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj