Zaloguj się, aby obserwować  
PIECIA555

KOŃŚKOWOLA 2008/2009

Polecane posty

kto był w końskowoli w 2008 roku a kto pędzie moze sie spotkamy :)

 

W temacie o wystawach pisaliśmy kto był.

 

Aha i będzie a nie pędzie.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Ja byłem parę lat temu i teraz byłem w ostatnich dwóch latach, a żeby powiedzieć czy pojadę czy nie to troszkę za wcześnie ale myślę ze pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ta wystawa?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czerwca to jeszcze 10 razy można decyzję zmienić. Myślałem że gdzieś za tydzień skoro temat ktoś założył.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Ja też tak uważam jak mój poprzednik . ten temat to możne być przydatny dopiero w czerwcu bo ja bęnde pewny czy jadę czy nie parę dni przed wystawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Chcialbym bo mam bliziutko doslownie rowerem mogbym wpasc ale nie wiem czy mi los na to pozwoli :)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezynek5211    2

ja jeżdżę co roku od zalania dziejów heheh :). jestem z osin to mam bliziutko :) a ty z ką jestes panie kolego


I LOVE YOU, @BICZYSS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ja bylem w 2007 i 2008 na oko to mam nie daleko bo jestem z za Garbowa


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja już w tym roku będę na 100% już mam wszystko umówione i decyzji nie zmieniam od 3lat. Km trochę mam do przebycia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Do czasu wystawy jak tak dalej będzie kilka stron osób którzy napiszą ze się wybierają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Ja też jestem co roku chociaż do Końskowoli mam 30 km. Opswzcie jakie macie wrażenia z ostanich wystaw. Mnie najbardziej interesują poletka doświadczalne ze zbożami i rzepakiem, potem idę poogladać nowe maszyny. Uwaqżam że poletka to najbardziej dopracowany i wartościowy element Dni Pola, cała reszta to targowisko tam buszuje moja żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Jestem z Pulaw i jesli bedzie ta wystawa juz w wakacje to nie wiem czy pojade bo od razu jak sie zaczynaja wakacje to jade na wies do wuja ktory juz jest dalej ale jesli bedzie to tak pod koniec roku 22 to bede napewno :)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Z tego co wiem to właśnie wystawa jest zawsze w niedziele i sobotę po zakończeniu roku szkolnego, przynajmniej tak było przez ostatnie 2 czy 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

I jak tam panowie, macie jakieś świeże info o wystawach, kiedy i gdzie dokładnie będą? A i jeszcze jedno jak sie nazywaja te pokazy? Dni Róży czy jakos inaczje bo slyszalem tez o czyms takim. Wystawa sie zbliza piszcie co wiecie!


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymons    0

szkoda że mnie nie było <_< miałem blisko i tam też moja rodzina ma gospodarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj