Zaloguj się, aby obserwować  
sosek xu li

jaki pług agregat, uprawowo-siewny i agregat podorywkowy do deutz-fahra k120 lub k110

Polecane posty

vdan    5

Własnie??:rolleyes:

Mam zamiar kupic taki ciągniczek k110,k120 , agregat upr. siewny 3m i pług 3,4 skibowy obrotowy.

Czekam również na opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

możesz brać 4 skiby spokojnie (chyba że ciągnik go nie podniesie :rolleyes: )

 

PS: ciągnik ma 110 , 120 km??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Do K110 jak jest z silnikiem 6 cylindrowym to radził bym agregat uprawowo-siewny 3m , podorywkowy 3m ( na te ziemie to

w sam raz ) i jakiś pług 4 obrotowo tak z 4*50 powinien uciągnąć :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ja biorę K110+700kg obciążnik, pług 4 skibowy obrotowy Vogel&Not na lżejszej ramie i agregat upr-siewny 3m konigskilde wniosek już złożony. Jak byłem u dilera to pracownik twierdził że K120 do pługa 4 obracanego się nie nadaje bo za lekki i krótki jest i w ogóle słabszy od K110. Z 3m agregatem ścierniskowym też nie powinien mieć problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Pewnie ze nie będzie problemów.Ja przy forterrce 11441 mam 3m. podorywkowy Kongskilde i w sam raz.A uprawowo siewny 3. to ma normalnie az za lekko :lol: A co do pługa to zależy jaki sobie weżmiesz, rama itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę ze teraz dużo ludzi kupuje DF no ale fajne sprzęty.. tylko że brata k 100 jest krótki i zle nim jechać po naszych polskich szosach czy po polnych drogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio110    3

Czy nie ma na AgroFoto użytkownika DF K110? Bo K100 jest kilku. Fajnie jakby się wypowiedział jakiś użytkownik tego ciągnika z jakim sprzętem sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj