Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z silnikiem zetor 3011 majorek

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szyszon

szyszon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 luty 2009 - 21:23

problem z silnikiem zetor 3011 majorek Witam! Mam problem z majorkiem. Zrobiłem remont silnika tzn. pompa wtryskowa po regeneracji (regenerowane w Przyworach k. opola), głowice po regenaracji (nowe zawory, prowadnice, uszczelniacze, gniazda, tuleja wtryskiwacza, dźwigienki, planowanie itp.) wymienione tłoki i pierścienie itp.
złożyłem silnik, odpaliłem, i nie chodzi tak ja trzeba, nie mozna go utrzymać na niskich obrotach, kopci strasznie, no ale co mnie najbardziej martwi to fakt ze z przelewów wtryskiwaczy nie leci paliwo- zero, sucho rurka jest drożna, końcówki wtryskiwaczy również są nowe, \
Z tym kopceniem itp sobie poradze bo może jest to wina nie dokładnie ustawionego zapłonu ale podpowiedzcie mi dlaczego wtryskiwacze sa z góry suche- nie przelewają paliwa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z silnikiem zetor 3011 majorek Dzisiaj, 16:04
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z silnikiem zetor 3011 majorek Dzisiaj, 16:04
  •  

#2 Share lukaszewiczm

lukaszewiczm

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 16 luty 2009 - 21:30

problem z silnikiem zetor 3011 majorek Jeżeli masz nowe końcówki wtryskiwaczy to może tak być ponieważ górny otwór to jest odprowadzenie wew przecieków w wtryskiwaczu, a co do braku wolnych obrotów to tak jak piszesz, sprawdz początek wtrysku a jeżeli to nic ne da tzn że jest źle zregenerowana pompa.