Polecane posty

Borekk17    887

nie ma takiej potrzeby  jeśli pompki są dobre to  bez żadnego problemu  same przepchną płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Co myślicie o nadbijaniu okładzin szczęk na wymiar? Miał ktoś porównanie z tymi ursusowskimi? Pytam z ciekawości gdyż w okolicy robią taką usługę i nadbijają na dowolną wysokość i okładzina ze szczęką jest mocowana na kleju a nie tak jak większość na nitach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Volpex. Oni to wysyłają do zakładu i za ok tydzień są do odebrania. Wystarczy dać stare szczęki i powiedzieć ile mm ma nabić okładziny i gotowe. To jest właśnie dobre bo jak bęben ma już próg to możesz sobie nabić trochę więcej tej okładziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam panowie powie mi ktoś jakich wymiarów przychodzi simerin w tylnym moście w pokrywie blokady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Nie wiem,po to są katalogi w wersji elektronicznej papierowej żeby móc kupić z firmy jakiej się chce i mieć wymiar,ale nie napiszę na forum to będe miał gotowca po co być zaradnym najlepiej być na czyjeś łasce.Jak patrzę tutaj na niektóre pytania które są zadawane tutaj na forum zastanawiam się czy rodzice popełniają błąd wychowaniu że dziecko w żaden sposób nie jest przygotowane pod samodzielność czy po prostu same z siebie nie interesuje sie w żaden sposób i nie próbuje rozwiązać problemu na własną ręke.Nawet jeśli by wpisał uszczelniacz pokrywy blokady c-360 to by na pewno coś wyskoczyło te ciągniki są tak popularne że głowa mała,droga młodzieży ogarnijcie się w końcu.

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

Może chce w sklepie fachowca grać.

Do jak idziesz do sklepu i mówisz że chcesz simering do mostu c360 to jesteś laik, ale jak wpadasz i mówisz poproszę o simering xxx*xx*xx to jesteś fachura inżynier

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfeusz530    0

Witam. Pomocy!!!! mam problem ze światłami od hamulców. Zapalają się na 2 sekundy i gasną!!!, dodam ze hamulce są zrobione, i są jak brzytwa. Dłuższa pompka jest wymieniona!!!. Nic mi już nie przychodzi do głowy, jak zrobić żeby się paliły cały czas po naciśnięciu hamulca.!!!!.Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Kupiłem pompkę długą nową, bo w starej wyrównywacz był walnięty i po zmianie i odpowietrzeniu lewe koło słabo hamuje. Prawe żyleta. I to nieważne czy hamuje na oba czy tylko na to lewe koło. Czyżby druga pompka siadła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Przed wymianą działał poprawnie tylko nie hamowało równo, więc zmieniłem tą długą z wyrównywaczem.

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Kupiłem nową pompkę krótką czeska i pedał wpada do samego końca. Po wciskaniu obu na raz tak samo, płynu nie ubywa że zbiorniczka. Odkręcając odpowietrznik ledwo co wychodzi płyn. Czyżby pompka wadliwa? 

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Że niby jak? Do odpowietrznika podpiąć rurkę i pompować? Założyłem z powrotem starą też czeską i to samo. Ehh.. człowiek chce zrobić porządnie i na lata na lepszych częściach to nie, bo zawsze biednemu piach w oczy.¬¬

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Mam taką ręczną za 50zł do zmiany oleju w kosiarce ogrodowe, może pociągnie.

Ale w sumie jak wiozłem do ręki i naciskałem na tłoczek to resztki płynu wylatywały i sasysał ty górnym otworem powietrze. A w porównaniu do długiej pompki to słabo bije. 

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    887

zawsze możesz też zrobi od dupy strony i strzykawka przez odpowietrznik wtłoczyc plyn6 do układu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Zrobiłem jak @asharot mówił i odpowietrzylem długa pompkę.  Krótka dalej miękka jak gąbka. Chyba pojadę po zestaw naprawczy, bo w sklepie paragonu mi nie wydał i z reklamacji nici. 

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

@Borekk17 @asharot Wstawiłem zestaw naprawczy do krótkiej pompki i nic dalej mięciutki pedał. Zamieniłem przewody na długiej pompce i od razu lewe koło jak żyleta. Czy to wina krótkiej pompki czy może wyrównywacz w ciula wali? 

 

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj