Polecane posty

mtracz    76

W odolejaczu u dołu pod kontem do kieliszka powinna być wkręcona śrubka, wykręcasz i spuszczasz. Możesz także odkręcić cały kieliszek i zajrzeć, przemyć zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

pierscienie nowe i po klopocie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

A długo jest rozebrac tą sprężarkę ? I ile zajmie wymienic te pierścienie. I jeszcze trzeba coś ustawiac czy tylko wyjąc sprężarkę wymienic pierścienie założyc i git ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

odkręcić 4 nakrętki na 13 kluczyk zdjąć głowicę, zdjąć cylinder i złożyć to co się rozebrało, p.s możliwe, że jeszcze będzie cylinder do wymiany, jak ma duży "próg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Godzina czasu i po pracy. Jak by byla ladna pogoda to bys przy nim poleżał przez resztę dnia.

Najlepiej rozbierz, ocenisz co się zurzyło i do sklepu żeby dwa razy nie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Chciałem dopisac że mam drugą sprężarkę i właśnie ją rozkręciłem. Środek wydaje się jak nowy. Cylinder ładny bez żadnego progu.

Odkręciłem to co zaznaczyłem na czerwono a chcąc dostac się do pierścieni to muszę odkręcic to co zanzaczyłem na niebiesko. Tak ?? OOdkręciłem te śrubki co zaznaczyłem na niebiesko ale tak łatwo nie chciało zejśc więc dałem sobie spokój. I właśnie nie wiem jakie są tam pierścienie dobre czy trzeba wymieniac.

Tu macie link do zdjęcia

http://www.bankfotek.pl/view/1411331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

głowica będzie dobra cylinder chyba nie pasuje co do pierścieni do chyba z 10 zł kosztują więc nie wiem po co chcesz kompinować chyba że masz 3p to cała sprężarkę zmień na tą z zdjęcia i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

no to odkręć całą tą starą sprężarę i przykręć tą przecież to banalne idealnie ona będzie pasowała na otwory jak to ta z fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

No właśnie mam 3P.

Wypadało o tym wspomnieć na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Dobrze mój błąd. Zawsze pisze na końcu o jaki ciągnik chodzi. A tak nawiasem mówiąc można było zajrzec do mojej galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

Witam, moze orientujecie sie jaki jest koszt zrobienia hamulcow w c360?

Hamulce po prostu nie działają, wcale ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To znaczy czego brak? pompek, przwodów... mocowania pompek, bębnów tłoczków i szczęk też?

Może po prostu same pompki masz do wymiany lub nie ma płynu hamulcowego. Zobacz do sklepów internetowych.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek47150    1

Robiłem w zeszłym roku koszt to około 500-600 zł bez pneumatycznych wymieniłem wszystko simeringi w moście to podstawa nowe bębny i cała reszta nawet przewody pompki oczywiście czeskie fragokov tak samo cylinderki.Tylko przy c-360 odpowietrzanie troche trwa trzeba uzbroić sie w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Dlaczego długo trzeba powoli wciskać pedały hamulca żeby płyn sie nie spienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek47150    1

Jak by niebyło ale jak odpowietrzałem to z pół godziny mi zeszło to nie jest samochód w c-360 jednak są większe cylinderki. Co do FRAGOKOV mam od roku i żadnych problemów przegląd przeszły wzorowo niewiem czy ktoś robi lepsze jakościowo

Edytowano przez heniek47150
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Odpowietrzanie nie jest tak uciążliwe tylko firma FRAGOKOV ostatnio się bardzo zepsuła.

To w takim razie jakiej firmy produkty polecasz? bo na chwilę obecną nie ma chyba nic lepszego na rynku. Mam na myśli pompki i cylinderki.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Sam do tej pory polecałem tą firmę ale ostatnio kupiłem długą pompkę i wogóle nie zaciągała płynu,wymieniłem w sklepie na drugą też FRAGAKOV i to samo!

Po ostrej wymianie zdań ze sprzedawcą który powiedział że nie umiem odpowietrzać hamulców wymieniłem na jakąś bez nazwy i hamulce na dwóch kołach odpowietrzyłem w ciągu nie całych 10minut a nie jak ktoś napisał wcześniej 30minut.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek47150    1

Sam do tej pory polecałem tą firmę ale ostatnio kupiłem długą pompkę i wogóle nie zaciągała płynu,wymieniłem w sklepie na drugą też FRAGAKOV i to samo!

Po ostrej wymianie zdań ze sprzedawcą który powiedział że nie umiem odpowietrzać hamulców wymieniłem na jakąś bez nazwy i hamulce na dwóch kołach odpowietrzyłem w ciągu nie całych 10minut a nie jak ktoś napisał wcześniej 30minut.

też tak miałem z fragokov pompki miałeś dobre tylko popychacze źle ustawione a zasada wymiany płynu polega na 0,5 l na każde koło przepompować a o pompkach bez nazwy już tu ktoś pisał niezbyt pochlebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Normalna sprawa jak się pompę zmienia trzeba popychacz ustawić a nie pruć koparę na gościa w sklepie że nie dobre a się bierze za robotę jak nie wie się o co biega. :D

Edytowano przez balcerek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOledzy ja tez mialem problem z pompa Fragokov ta dluga a mianowicie ciekla czy polaczeniu od przewodow hamulocowych dokrecalem i dokrecalem az soki prawie wyszly i nic wiec co wadliwe przewody wymienilem je i to samo dopiero po dokladnej analizie starej i nowej pompki okazalo sie ze stozki w pompie zle sa i wymienilem pompe i jest ok. a teraz moje pytanko czy jak nie ciagam przyczepy to musze do pedalu hamulca zapiac ta sprezyne od dolu????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj