Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hamulce w Ursusie C-360

1254 odpowiedzi na ten temat

#261 Share salussss

salussss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 20:04

Hamulce w Ursusie C-360 To co mam zrobic zeby odbijala.?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hamulce w Ursusie C-360 Dzisiaj, 09:53
  •  

#262 Share TEVEZ

TEVEZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 20:14

Hamulce w Ursusie C-360 Modlić się.

#263 Share rodger

rodger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 20:47

Hamulce w Ursusie C-360 w mojej 60 jak naciskam sprzęgło to zaciąga się hamulec ręczny.probowałem pryskać wd 40 i olejem na ten sworzeń na którym siedzi pedał sprzęgła ale rezultat mizerny.jak sobie z tym poradzić?raz tak miałem po zakupie ciagnika ale wtedy pomogło

#264 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 31 sierpień 2011 - 20:54

Hamulce w Ursusie C-360 Tam jest smarowniczka

#265 Share włodek

włodek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 08:46

Hamulce w Ursusie C-360 To i ja mam pytanie odnośnie hamulców. Czy wiecie co może być że w momencie gdy wciskam pedał hamulca bardzo mocno to światło stopu zaświeci się na sekundę dwie po czym pedał tak jakby wpadał nieco głębiej i stop gaśnie. Przy lekkim naciśnięci w ogóle światło stopu nie świeci.

#266 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3428 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 12:19

Hamulce w Ursusie C-360 moze zmiana czujnika pomoze

w mojej 60 jak naciskam sprzęgło to zaciąga się hamulec ręczny.probowałem pryskać wd 40 i olejem na ten sworzeń na którym siedzi pedał sprzęgła ale rezultat mizerny.jak sobie z tym poradzić?raz tak miałem po zakupie ciagnika ale wtedy pomogło

tam powinna byc smarowniczka, ale moze rozbierz to, wyczysc i nasmaruj

Polska B

#267 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 01 wrzesień 2011 - 14:06

Hamulce w Ursusie C-360 Akurat mu zejdzie, u mnie było tak zapieczone że musiałem rozciąć ten pedał i kupić nowy. Gdyby się smarowało co jakiś czas to by nie było takiego problemu. W nowym jest tulejka plastykowa więc już się nie zapiecze.

#268 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 16:15

Hamulce w Ursusie C-360

To i ja mam pytanie odnośnie hamulców. Czy wiecie co może być że w momencie gdy wciskam pedał hamulca bardzo mocno to światło stopu zaświeci się na sekundę dwie po czym pedał tak jakby wpadał nieco głębiej i stop gaśnie. Przy lekkim naciśnięci w ogóle światło stopu nie świeci.

Pompa nie trzyma ciśnienia,albo wymiana albo regeneracja.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#269 Share włodek

włodek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 17:48

Hamulce w Ursusie C-360 W ogóle nie wiem co mi się dzieje, jeden hamulec jest super, hamuje, natomiast drugie koło nie. Dokładnie lewe koło nie chce mi hamować czyli to na którym jest czujnik. jak wezmę rozepnę hamulce i przejadę się trochę na wciśniętym lewym pedale czyli na tym które nie hamuje to później jak zepnę pedały i przyhamuję to łapią mi oba koła ale tylko jedno 2 zahamowania i później znowu lewe nie chce mi hamować. Czy to również może być wina pompy?

Edytowany przez milanreal1, 01 wrzesień 2011 - 21:29.
cytowanie poprzedniego posta

#270 Share rodger

rodger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 20:01

Hamulce w Ursusie C-360 faktycznie.całkiem o niej zapomniałem.dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7585 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 07:38

Hamulce w Ursusie C-360 Włodek pompki masz do roboty i możliwe że siadł też wyrównywacz w długiej. Rozbierz i obejrzyj jak są zużyte. Jak mocno to nowe jak nie a nie chcesz wchodzić w koszty wymień uszczelnienia.
KPK Kumurun Team

#272 Share włodek

włodek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 10:39

Hamulce w Ursusie C-360 A gdzie dokładnie jest ten wyrównywacz? Orientujesz się może jakie są mniej więcej koszt pomp hamulcowych? Prawa pompka jest nowa tzn pompka tego koła które hamuje. Jak kupowałem ciągnik 6 lat temu to właśnie była wymieniana a lewa niestety jest stara.

#273 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3428 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 10:43

Hamulce w Ursusie C-360 prawa pompka jest z wyrownywaczem cisnienia

Polska B

#274 Share włodek

włodek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 11:11

Hamulce w Ursusie C-360 Czyli co, ta nowa, prawa też może być walnięta czy może to ta lewa tylko szwankuje? Bo jeśli sytuacja jest taka jak opisywałem czyli jak trochę pojeżdżę na wciśniętym lewym pedale po czym je złącze to lewe koło raz czy 2 zahamuje czyli wydaje mi się że okładziny są w porządku bo gdyby były zdarte to by w ogóle nie hamował.

#275 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7585 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 12:18

Hamulce w Ursusie C-360 Na pewno ta dłuzsza pompka jest z wyrównywaczem. Jak krótka jest stara to ją wymień.

http://sklep.techrol...search//filter/

Tu masz ceny orientacyjnie. Może są tańsze trzeba poszukać.

KPK Kumurun Team

#276 Share IGL

IGL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 16:38

Hamulce w Ursusie C-360 problem z hamulcem dopadł i mnie, przy remoncie kilka miesięcy temu wymieniłem pompki na 2x krótka, wszystkie nowe przewody, cylinderki i nowy płyn DOT3, nie wiem co się dzieje ale lewy nie działa prawie wogóle a prawy działa ok lecz co jakiś czas ginie, po nocy już jest ok działa jakiś czas i znowu ginie, co to może być? był odpowietrzany i dalej to samo, pompki i cylinderki firmy fragokov

#277 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7585 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 21:32

Hamulce w Ursusie C-360 Nie będzie działało odpowiednio bez wyrównywacza. Kup sobie trujnik i kawałek przewodu, podłącz hamulce z jednej pompki jak w 4011 i powinno być dobrze.
KPK Kumurun Team

#278 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 wrzesień 2011 - 12:05

Hamulce w Ursusie C-360 Witam.mam taki problem. Odpowietrzałem hamulce w c 360. i wszystko jest ładnie pięknie z małym wyjątkiem. Na prawym kole wymieniałem kiedyś cylinderek i uszczelniacze półosi. Jak teraz mam spięte pedały to porę nogę i prawe koło staje w miejscu. Natomiast w lewym nie ma żadnej reakcji. Gdy pedały mam rozpięte to w prawym wystarczy że wcisnę pedał o 4 cm i koło się zatrzymuje, a w lewym wpada właściwie do końca, i pod koniec trochę czuć opór na pedale. Coś takie, jakby lewa pompka dawała za małe ciśnienie, żeby jakoś sensownie docisnąć szczęki. Ale jeśli rozepnę pedały i nacisnę dwa jednocześnie to na lewym jak i na prawym czuć opór po 4 cm, ale nadal hamuje tylko prawe koło. Lewy cylinderek się porusza, bo słuchać. Czy można jakoś podciągnąć lewy pedał żeby jakoś normalnie łapał? Bo myślę, że lewa strona nie jest zapowietrzona, bo w takim przypadku chyba ogóle by nie hamowały koła. Myślałem tez o zaolejeniu bębna, ale wtedy pedał by nie wpadał do końca.

#279 Share Jelcyn

Jelcyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 19:15

Hamulce w Ursusie C-360 witam mam pytanie pękł mi przewód hamulcowy wymieniłem go odpowietrzyłem hamulce bardzo ładnie hamowały na 2 koła tylko lewe koło strasznie sie grzeje i dymi sie aż musiałem rurkę wykręcić co jest grane??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7585 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 19:33

Hamulce w Ursusie C-360 Kolego mlodymechanik Skupił bym się na pompkach a możliwe że w długiej nawala wyrównywacz ciśnienia. Ostatecznie możliwe że z jakiegoś powodu jest niesprawby cylinderek ale to do niego za bardzo nie pasuje. Jeśli nie korzystasz z hamowania pojedyńczymi kołami to zrób wszystko na jednej pompce. Korzyść zaje fajna bo hamulce są mocniejsze i patent uproszczony, mniej awaryjny z braku wyrównywacza.

Jelcyn możliwe że nie ma luzu między pedałem a pompką. Płyn się grzeje, rozszeża i hamuje koło.

KPK Kumurun Team