Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam czy mogę wlać płyn hamulcowy do mojej c360 dot4 wcześniej był da1 i nie wiem czy właśnie można mieszać te płyny teraz jest pusto bo te rurki hamulcowe wymieniałem więc :blink: ???POZDRAWIAM

Wlać możesz Dot4 ale po uprzednim spuszczeniu tego żółtego i najlepiej przepłukaniu całego układu, mieszać tych płynów ze sobą NIE WOLNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

zmieszaj to zobaczysz co sie stanie :D

w najlepszym przypadku tylkoplukanie ukladu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Zeby nie zakładać nowego tematu to napisze tutaj. Mam problem z lewym hamulcem przy odpowietrzaniu płyn leci ale jakos bez ciśnienia, pedał lewy wpada do końca bez oporu, kolo się nie blokuje tylko daje lekki opór, teraz powiedzcie czy to wina pompki, czy cylinderka? Czy przy wpadajacym pedale da coś regulacja długości popychacza? Dodam że prawe kolo hamuje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

zmieszaj to zobaczysz co sie stanie :D

w najlepszym przypadku tylkoplukanie ukladu

 

Ja nie pisze na agro po to aby mi coś się stało w ciągniku i robić dodatkową robotę tylko piszę o dobrą poradę od kogoś kto się zna na tych rzeczach a nie jakieś podśmiechunki sorry ale tak to odebrałem (i tak już wlałem ten normalny płyn nie mieszałem dla własnego spokoju pozdrawiam wyrozumiałych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

a myslisz ze te pompki sa lepsze?

szczerze watpie, jednak wybralbym krajowe


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Możliwe. Raczej nic innego nie ma na to wpływu. Dodatkowo regulacja bolca wciskającego tłoczek. Ma być między jednym a drugim ok 2mm luzu. Jak nie to rozbiórka i wizualna kontrola. Czeskie nie sa wcale lepsze. Kupowałem w polsce, kupowałem cześci do zetora w czechach oryginały i jesli chodzi o pompki, cylinderki hamulców tarczowych i wyprzęgnik sprzęgła to mają dziadostwo. Trzeba mieć szczęście do sztuki. Tylko oryginał zamontowany w fabryce jest ok.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek3p    0

Witam .

Mam pytanie jak przeczyścić pompki w ursus c-360 3p bo ser sie w nich zrobił i nic nie puszczają płynu a nie chce wymieniać bo nie ma dojśćia do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Wez zdejmij wężyk ze zbiornika ten który idzie na pompki w ze sprężarki powietrza tam dowal.

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaas    0

Panowie mam taki problem i licze na waszą pomoc>

 

Odpowietrzłem hamulce i tam jak jest odpowietrznik wpadł mi klucz nasadowy 10.

i chciłem sie zapytac czy w czasie jazdy mi nie bedze preszkadzało ze on tam wleciał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie nic sie nie stanie ale to wez odkręć ten dekielek przy zaczepie transportowym i wez go wyjmij bo szkoda klucza ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

nie wprowadzaj kolegi w bład ,bo jeżeli zdemontuje ten dekielek to pózniej go nie założy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaas    0

dzieki za info bo juz sie bałem ze bede musił koło sciogać

ale na 100% ze sie nic nie stanie pewni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

od gory bedzie ciezko, tam zaraz jest beben,


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaas    0

KOLOEGO o którym dekielu mówisz tym od tyłu czy tym z boku bo jedem mam zamiar odkrecic ale nie wiem który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Tą z góry koło fotela tak. Tej z tyłu ciągnika nie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

te od góry możesz

jeżeli masz magnes na giętkim to może ci wejdzie ale na pewno niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj