Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny wybranych nowych pługów

454 odpowiedzi na ten temat

#81 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 03 marzec 2009 - 21:35

Ceny wybranych nowych pługów Ja mam Staltech U 170 J (jednobelkowy , na licencji vogel-noot) dałem z krojem i lemieszami z dłutem , oraz mocowaniem pod piąty korpus 8800 w sierpniu , niema w okolicy drugiego takiego pługa który krył by tak dobrze i miał na prawdę szalenie niesłychanie niskie opory pracy . Świetny
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny wybranych nowych pługów Dzisiaj, 16:15
  •  

#82 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:30

Ceny wybranych nowych pługów Dzięki za opinie, diler namawia mnie na Unię 3+1 40 ale to jest ciężki pług i cholernie drogi, a nie ma wcale dobrych recenzji w stosunku do ceny i szukam alternatywy dla niego i coraz bardziej przekonuje się do Staltech U 170 J tym bardziej że różnica w cenie jest kolosalna, dzięki jeszcze raz za opinie.

#83 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 08:36

Ceny wybranych nowych pługów A no i ma jeszcze regulowaną szerokosć pracy na korpus: 28 32 36 40 cm . Ma u nas koleś unie Ale jest gorszy od mojego - ma mniejszy prześwit pod ramą i inne korpusy, jak będziesz brał staltcha to koniecznie zamów lemiesze z dłutami to zaoszczędzisz na lemieszach. U mnie zaorałem nim już 35 ha , w tym 2 ha plantacji porzeczek - wyorywał korzenie bardzo dobrze , może z 5 razy się zapchał na całym polu , a starym to trzeba było co 5 metrów stawać podnosić i znowu opuszczać i jechać.

#84 Share mycy

mycy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 10:38

A no i ma jeszcze regulowaną szerokosć pracy na korpus: 28 32 36 40 cm . Ma u nas koleś unie Ale jest gorszy od mojego - ma mniejszy prześwit pod ramą i inne korpusy, jak będziesz brał staltcha to koniecznie zamów lemiesze z dłutami to zaoszczędzisz na lemieszach. U mnie zaorałem nim już 35 ha , w tym 2 ha plantacji porzeczek - wyorywał korzenie bardzo dobrze , może z 5 razy się zapchał na całym polu , a starym to trzeba było co 5 metrów stawać podnosić i znowu opuszczać i jechać.

- jedno belkowy 4 skibowy ze zmienną szerokością na licencji kosztuje 7500zł netto

#85 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 15:10

Ceny wybranych nowych pługów O matko, za Staltecha U170J powiedzieli mi w Ago trading w Zamościu prawie 10tyś!!!! To ja już wolę Unię..., tym bardziej jak obejrzałem te Staltechy to roczniki 2008 miały już wżery na ramach, lemieszach i odkładniach!!! Panowie kilku z was je chwaliło i troszeczkę się napaliłem na niego, ale naprawdę jakość z tego co widzę jest równa np. Bometowi....

#86 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 20:14

Ceny wybranych nowych pługów Mój nie koroduje ani trochę , A do bometu to bym go raczej nigdy nie porównał, bo to naprawde inna półka jakościowa , lecz może jest tak iz każdy swoje chwali , Ale ja bym się na unie nie zamienił , jedyna rzecz co mi sie w niej bardziej podoba to kółko - większe , szersze bo to moje jest za słabe , bardzo się ugina. Zastanów się jeszcze raz , ja co mogłem napisać napisałem, wybór należy do ciebie .

#87 Share Przekeeeek

Przekeeeek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 13:00

Ceny wybranych nowych pługów Pług 4-skibowy obracalny Kuhn Master 102 4NSH (zabezpieczenia hydrauliczne, stała szerokość orki) z wyposażeniem: koło gumowe, listwy ścinające, odkładnie skandynawskie, po starych cenach (zamawiany w grudniu) będzie mnie kosztował 35 tys netto, czyli 42,7 tys brutto. (37 tys. netto bez rabatu).
po cenach grudniowych taki sam pług, tyle, że z zabezpieczeniami śrubowymi był ok 10tys. tańszy od mojego.
para przedpłużków uniwersalnych kosztowała coś ponad 800 zł netto
Gdyby ktoś zamawiał dzisiaj do ceny należy doliczyć 30%... masakryczna podwyżka, ale i tak wychodzi taniej niż kverneland, chyba że Agroserwis podał cenę 5-skibowego Kvernelanda LM 85? (Kverneland LM 85 ma zabezpieczenia śrubowe)

#88 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2009 - 20:42

Ceny wybranych nowych pługów Pług Overum CX 41080 H 4 korp - 60 brutto ( śniadowo) , ED 85? - 68,5 brutto ( Contraktus), Gragoire Basson jakoś tak Rama 120 3 +1 zab hydr - 67 netto, Pottinger servo nova 35 4(+) ze wzmocnioną obrotnicą 67 brutto z tych wszystkich według mojej subiektywnej opinii pottinger numero uno

#89 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 21:42

Ceny wybranych nowych pługów vogel&noot XMS 950 4 ST 55 000 netto z przedpłużkami memorycylindrem i najlepszym kołem podporowym

#90 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna; Rolnictwo; Motoryzacja

Napisany 13 marzec 2009 - 08:32

Ceny wybranych nowych pługów Lemken Europal 7x 4 skibowy, bez packomatu na resorach 77tys netto.
Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share regan

regan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 22:10

Ceny wybranych nowych pługów Kverneland EM 100 4 korpusy (obrot) szerokie koło 260 kopiująco-transportowe,listwyścinające 45000 netto. W transakcji wiązanej z traktorem 43500.

#92 Share ursus17

ursus17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:45

Ceny wybranych nowych pługów Mam prośbe. Potrzebuje ceny pługów Kverneland zagonowych. Z góry dziękuje.

#93 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 19 marzec 2009 - 19:50

Ceny wybranych nowych pługów Kverneland AB 100 4 skibowy 28,500 zl.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#94 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 19 marzec 2009 - 20:07

Ceny wybranych nowych pługów a zna może ktoś cenę pługa obrotowego km80 z akpilu?

#95 Share Piotrek617

Piotrek617

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 14:22

Ceny wybranych nowych pługów Zna ktoś cenę nowego pługa obrotowego LEMKEN 4 skibowy VariOpal 6 ????????????

#96 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 15:58

Ceny wybranych nowych pługów cena to ok.11.500 euro +vat (tak mi powiedziano w Kielcach na targach :) )

#97 Share RolnikD

RolnikD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 22:53

cena to ok.11.500 euro +vat (tak mi powiedziano w Kielcach na targach :lol: )

To dziwne, bo też rozmawiałem z nimi w Kielcach i 11.500 Euro netto to kosztuje EurOpal 6 a VariOpal 6 kosztuje jakieś 14.500 Euro netto

#98 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 25 marzec 2009 - 14:15

Ceny wybranych nowych pługów Witam nie orientuję się ktoś ile może kosztować pług Kverneland Ecomat ?

#99 Share bracinio

bracinio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 22:47

Ceny wybranych nowych pługów panowie doradzcie mi który pług jest leprzy pottinger servo 35 nova na kołkach czy overum cx 41080 f tez na kołkach i w 4 skibach pomózcie :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 30 marzec 2009 - 06:51

Ceny wybranych nowych pługów Witam.Za Pottingera Servo 25 3-skibowy z przedpłużkami do kukurydzy na kołkach zapłaciłem 6000 Euro netto.

Dodaj odpowiedź