pitermtk

Jakie macie kombajny ziemniaczane ????

Polecane posty

Pietras892    945

Bergmann sameloder

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Annę znajomy sprzedał starą Anne w opłakanym stanie zerdzewiała strasznie i wziął 5tyś za porządną Annę cenią 8tyś w naszych okolicach ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

Ja także posiadam Anne i u nas we wsi wszyscy posiadają kombajny Anna ;)


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

A ja posiadam dwie Anny jeden kombajn a drugą żonkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

jakie ma zapotrzebowanie na moc?? mógbyś jakies zdjecie zapodac?? bo pierwszeszłe o takim modelu


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W galerii są fotki.

http://www.agrofoto.pl/forum/Z-614-Anna-2-...image25731.html

tylko to jest Z-614 a nie 214 :) Piotr omylił cyferkę :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Właśnie wylukałem problem :)

Kiedyś pewien rolnik z mojej okolicy miał taki model, ale zamienił go na z-644 :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Ja posiadam taki wynalazek jakim jest Hagedorn na razie po I sezonie (nie obyło się bez awarii) :)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0

Ja też mam ANNE i jak na razie bez żadnych awarii, a mam ten kombajn już 12 lat , z tym że rocznie kopie tylko ok. 4 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ma zapotrzebowanie na moc?? mógbyś jakies zdjecie zapodac?? bo pierwszeszłe o takim modelu

 

U mnie tę anne ciągnie C-360 ale jak za mokro jest to zaczepiam MTZ bo sześćdziesiątka ma ciężko i się kopie . A co do zdjęć to zobaczcie w mojej galerii jest jedno. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Bergman k60 w sumie prawie to samo co anna :)

 

Teraz szykuje się wielka kapitalika kombajn był kupiony po cenie złomowej ale wykopałem 2 sezony tylko łożyska siadaly i się wkurzyłem i jest kapitalika teraz.

Nowe pasy na taśmach (cale taśmy są cholernie drogie).

Wymiana wszystkich łożysk.

Wszystkie łańcuchy nowe i zębatki.

Nowy kolorek. Pasuje jakaś dobra farba pokryć co polecacie ???

Przerobienie na hydraulikę z ciągnika bo posiada własna i trochu to niewygodnie sięgać po wajchy z ciągnika :)

W sumie trochu to zejdzie :)

 

Ale dopiero na wiosnę :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
    • Przez MlodyRolnikWLKP
      Witam!!!
      Interesuje mnie czy są jeszcze produkowane gdzieś nowe Kombajny buraczane (tak jak kiedyś NEPTUN czy POSEJDON)
      Może wiecie coś na ten temat bo ja nic nie mogę znaleść. Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj