dudi834

Ciagnik w 100% mechaniczny o mocy 70 - 80 KM

Polecane posty

dudi834    18

;) Witam wszystkich interesuje mnie ciągnik o mocy około 70 KM moze byc wiecej lub mniej, z przednim napędem marka jak narazie nie wybrana a cena jaką posiadam to jakieś 35 tys zł.

Ciągnik potrzebny mi jest do prasy kostki i do ścinacza kiszonek jedno lub dwu żędowego i oczywiście do cięższych prac polowychi troche do transportu. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

to tylko mtz ;) a tak wogóle pochwal sie czym teraz pracujesz jakie masz maszyny co chcesz dokupić do tego ciągnika?

może też jakiś zetor by się znalazł albo coś zachodniego, ale za 35 tyś to raczej coś zdrowego 4x2 ale 4x4 to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

a poczciwy ursus ?? jakas 914 zetor 7245 mtz zetor 8145 8245 cos z tych maszynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

witam mechaniczny dlatego ze nie bendzie problemu z elektroniką a mechaniczne sprawy powinienem sam załatwić jeśli chodzi co mam obecnie ciapka tylko była jeszcze 360 ale sprzedana i musze kupić coś na jej miejsce sprzęt dokupie po trochu. Ewentualnie wiecie może jak sie zachowóją ciągniki z elektroniką na MF czy inne za wszelkie sugestie będę wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

case international 845xl - 80km - sam posiadam i polecam ale nie jest bez skazy (wymiana simeringów w przednim napędzie, w niedalekim czasie wymiana pompy hydrauliczej). 2,5 roku temu dałem z turem 33tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Jak chcesz całkowicie mechaniczny to polecam JD 2140 lub cos podobnego z tej serii. Elektryki ma tyle co światła,rozrusznik ,alternator,załanczanie przedniego napedu,czujnik zapchania filtra powietrza oraz inne podstawowe kontrolki.Hydrauliczne załanczanie WOM sprawia ze praca z prasa rolka to czysta przyjemnosc,wszystki załancza sie gładko bez przeciazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Tylko i wyłącznie polecam MF lub Landiniego to samo co mf, 675 lub 690 traktor całkowicie mechaniczny, dynamiczny, prosty w obsłudze, sam możesz naprawić tylko części trochę drogie ale coś za coś a za 35 tyś to będziesz miał naprawdę niezły sprzęt ;) Sam posiadam Landiniego 8550 jak coś to wal do mnie na gg 7671982.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18
;) Witam dzienki za propozycjie naprawde ciekawe wybrałbym JD 2140, Mf czy nawet Landiniego i zastanawiam sie teraz co by wybrac i nasuwa sie mi pytanie ile pali każdy znich posiadacie to napiszcie tak orientacyjnie ile pali wczasie jakieś konkretnej roboty. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Na pewno Mf/Landini te same silniki, będą paliły najmniej z tych podanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Tak silniki perkinsa należą do bardzo oszczędnych. :) Ten case dobry pomysł też w zupełności mechaniczny traktor renault też tylko zależy jak daleko masz do sklepu z częściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

Reno - w 2006r. z częściami było bardzo ciężko nie wiem jak jest teraz. Mój wujek miał takiego ponad (100km) i coś mu się popsuło nie pamiętam już co ale części w Polsce nie mógł dostać musiał lecieć po nie do Francji :)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18
:) Do sklepu niewiem gdzieś w okolicach krakowa sie coś znajdzie u gąski jest duzo cześci musze sie zapytac do jakich modeli mają cześci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Nie mów że z częściami jest trudno, bo tak nie jest. Ja jak zamawiałem filtry do case to na jeden telefon i kurierem przyszły. Z częściami nie ma problemu aby kasa była

 

P.S tu masz link tam są numery telefonów http://www.polfarmer.net/ - załatwią ci części do case, a jak dobrze zagadasz to i JD, MF i innej marki jakie mają na placu (prześlą w dowolny koniec polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

W grene podobno są cześci do renault w małopolskim to w proszowicach i w koszycach a jak chcesz coś używanego to allegro stoi otworem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Nie mów że z częściami jest trudno, bo tak nie jest. Ja jak zamawiałem filtry do case to na jeden telefon i kurierem przyszły. Z częściami nie ma problemu aby kasa była

 

P.S tu masz link tam są numery telefonów http://www.polfarmer.net/ - załatwią ci części do case, a jak dobrze zagadasz to i JD, MF i innej marki jakie mają na placu (prześlą w dowolny koniec polski)

jeśli to było do mnie to mówiłem o roku 2006 i o Renault


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

a nie wolałbyś kolego coś z MTZa badz zetora ...??? bo za te pieniądze można kupić w bardzo dobrym stanie taki ciągniczek ...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

Awitam decyzja zapadła bedzie zetorek najprawdopodobniej jak kupie to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Tamat jest otwarty, od tego momentu moze napisać tylko osoba dołączajaca się z podobnym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Za taką kaseę to nawet za bardzo szans nie ma aby coś z ehr czy eh rewersem kupić więc za bardzo się nnie martw. Mf serii 600 lub 300 był by bardzo dobrym pomysłem. Nawet za c 360 nie musiał bys nic dokupywać bo są niewiele większe gabarytowo. Ciągniki ekonomiczne i dość trwałe. Mozesz też ewentualnie poszukać coś z ursusa.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

Witam. 

rozglądam sie za Ciagnikiem. podstawowe kryterium to 4x4. moc mysle ze tak jak w temacie 70-80Km

budżet ok 37tys. 

 

sprzęt który do tej pory mniej więcej przeglądałem to zetor 6245-7045-7245-7745-8145 oraz pochodne ursusy, wielki minus tych zetorów nie wiem czy tylko dla mnie. mega nie wygodny pedał gazu:/ tak to są bardzo OK. lecz w dłuższej perspektywie czasu niestety nie miałem okazji ich testować. 

PS. Ciągnik nie będzie współpracował w przyszłości z Tur'em.

Orka,Uprawa, transport, prace leśne.

W tym budżecie znajdę coś sprytniejszego i Oszczędniejszego? wygoda i Komfort... po c360 chyba poprzeczka jest bardzo nisko ustawiona :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

MF 690, jeżeli chodzi o komfort lepszy niż C360 to wymagania spełnia też MTZ 82 :). Możesz też popatrzeć na Renault i Case

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj