Polecane posty

kamilc017    163

Długo Ci zeszło? Do góry czy w bok możesz opisać mi jak to wyglądało mniej więcej co odkręcałeś itp. Może być na priv może być tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostuch88    4
witam, mam mf 29xp i taki maly problem. napęd pompy hydraulicznej wychodzacy z silnika przepuszcza olej. nie jakos intensywnie, ale poci się i gromadzi sie tam kurz. czy ktoś z was juz wymieniał ten wałek zeby powiedziec co i jak to zrobic?? z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryf0000    0
Dnia 12.06.2018 o 22:25, kostuch88 napisał:

witam, mam mf 29xp i taki maly problem. napęd pompy hydraulicznej wychodzacy z silnika przepuszcza olej. nie jakos intensywnie, ale poci się i gromadzi sie tam kurz. czy ktoś z was juz wymieniał ten wałek zeby powiedziec co i jak to zrobic?? z góry dzieki za pomoc.

 

Witam. a ja ma taki problem że w ubiegłym sezonie podczas koszenia kiepskiego i małego zboża wracało ono podajnikiem pochyłym zpowrotem na ślimak hedera i ślimak wyrzuca zboże przed kosę. Co może  być tego przyczyną tego? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chesterr87    6

Witam . Orientuje się ktoś  czy można zdjąć pas od Tryjera   jeśli nie używa się tego doczyszczania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chesterr87    6
12 godzin temu, kamilc017 napisał:

Ale i tak zboże leci cały czas przez tryjer.

no tak ale skoro zasłonięty  to i  tak spada do podajnika  chyba ze coś źle kombinuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc017    163

Nawet jak przestawisz tą wajchą żeby nieleciało przez sito z grzebieniami to i tak będzie lecieć z boku przez wialnie,

20170621_111437.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo4195    0

Witam jestem nowym posiadaczem Massey ferguson'a 29xp może posiada ktoś katalog części lub sprawdzi mi numer odpowietrznika przekładni bo leci mi olej odpowietrznikiem i wydaje się odpowietrznik uszkodzony z góry dzięki 

IMG_20200607_155034.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollxp29    0
Dnia 19.02.2017 o 21:54, kamilc017 napisał:

Mam instrukcję obsługi do MF 29XP jak ktoś coś będzie chciał to pisać

 

Mógłbyś podesłać na maila karol270311@wp.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
    • Przez Sianokos12
      Kupował ktoś z was kombajn z bartołd? Jakieś opinie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj