Skocz do zawartości

Chinskie opony

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share markpp

markpp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Lubię grzebać w garażu i coś naprawiać(psuć), lecz moim powołaniem jest elektronika i te dziedziny.

Napisany 12 luty 2009 - 18:45

Chinskie opony ODRADZAM!!!! NIE KUPUJ TEGO BUBLA!!!!
Brat kiedyś się pokusił niską ceną tej kupy i kupił do c-360 jedna oponę do przodu tańsza była od polskiej o 3 dychy i do tego z dętka
no co po dętce i 3 dychach jak już jest 3 rok a łysa ja pupa niemowlaka drugą kupił w zeszłym roku w zimę i już będzie gdzieś 50% bieżnika(fakt traktorek ten śmiga ze świnkami).

Kolego miły jeśli kupujesz to broń boże chińszczyznę ja bym polecił Ci ruską VOLTYRE od wujka Stalina jest taka jedna w drugiej 60-tce już chyba z 7 latek i ładnie wygląda jeszcze (pamiętam że przy zakładaniu to się namęczyliśmy bo ciasna była okropnie ale od tego czasu jak raz się napompowało tak trzyma do dziś
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chinskie opony Dzisiaj, 20:56
  •  

#22 Share Andrzej10

Andrzej10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 12 luty 2009 - 18:56

Chinskie opony Ponad rok temu zmieniałem tylne w C330 miałem do wyboru Mitasa i te chińskie, rużnica ceny coś koło 70 zł i darmo dentki. Patrząc na chińskie miały połowę bierznika Mitasa a wygląd gumy raczej przypominał platik niż oponę. Nie warto oszczędzać bo się przepłaci. Pozdrawiam

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2009 - 19:24

Chinskie opony Terz tak myślałem ze one będą nic nie warte zresztą jak wszystko made in china ale jurz teraz wiem napewno ze ich nie kupie a gościo tak zachwalał jak dzwoniłem w sprawie tych opon a mogłem kupić ruskie 11,2R20 za 380zl

#24 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 12 luty 2009 - 19:27

Chinskie opony Ja kupilem jedna do grabiarki gume z denstka to juz wiecej tego szajsu nie wezme bo rok czasu i patrze ostatnio pod wiata ze stoi popekana. Lepiej kup jakas ruska zdecydowanie lepsza jak chinska padizewia.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#25 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 luty 2009 - 19:41

Chinskie opony One są robione z recyklingu zużytych kondomów ;) szkoda zakładać dziadostwa na felge... Lepiej zanabyć coś w stylu Mitas czy Petlas, przynajmniej mają normalny bieżnik a nie fabrycznie zjechany do połowy, cena niewiele większa.

#26 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 12 luty 2009 - 19:45

Chinskie opony u was też te dentki chińskie takie żadkie? ja musze co 2-3 tyg dopompowywać bo ciśnienie spada na 1,2atm ;) pozatym szybko się zdzierają na ciapku, dobrze amortyzują bo są jakieś miękkie ale popękały jakoś łatwo je uszkodzić i wogóle narazie nie pękają to są ale to jednak bladziewie a zapłaciłem po 110zł z detkami

#27 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 12 luty 2009 - 21:39

Chinskie opony Miałem również dętkę Chińską z oponką dętka się rozlazła założyliśmy Polską i za jakiś czas Chińska opona popękała właśnie przed chwilą wróciłem od znajomego pomagłem mu założyć opony na MF 255 wiecie jakie?Chińskie za sztukę płacił równo 500zł.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#28 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 12 luty 2009 - 21:48

Chinskie opony Mirasek masz racje ;) posiadam taką "chińszczyzne''w 912 na przodzie, nazywją się india czy jakoś tak i po roku jazdy na tych oponkach prawie już ich nie ma.Co prawda jeżdze dużo po asfalcie ale strasznie je zjadło ,odradzam każdemu ten szajs :angry: .
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

#29 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 12 luty 2009 - 23:22

Chinskie opony Z jednego surowca produkują opony i kalosze. Raz nadziałem się na taką dętkę, która pochodziła 4 godz. i kolega który mi ją sprzedał(wybierałem sam nie będąc świadom producenta) nie chciał zapłaty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share bzyku123456

bzyku123456

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:23

Chinskie opony Z tymi kaloszami to dobre :) :)
Ja miałem tak że opona miała dany wymiar ale jednak była za mała i przy zakładaniu druty wyszły i było po wszystkim.
3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

#31 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:27

Chinskie opony Ja jakieś indyjskie kupiłem po niskiej cenie do C-360 na przód wiec przy turze jedna wytrzymała 9 miechów jedna rok przy tej ostatniej sie rozkleiła i jak dętka sie przetarła to był tak efektowny wybuch że pół wioski na chodnik wyszło :) Więc nie polecam

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#32 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 27 luty 2009 - 10:31

Chinskie opony ktoś kiedyś powiedział że " z chińskich rzeczy to lubię tylko podkoszulki" :) a co do opon to jakąś za 20zł do taczki to bym zaryzykował ale do ciągnika czy innj maszyny w życiu.

#33 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 15 maj 2009 - 03:51

Chinskie opony nigdy w życiu tego nie kupujcie!!! Raz jedyny kupiliśmy taką chińską oponę na przód do T-25 co za badziew jak przejechaliśmy trochę po asfalcie to czarny proszek sie z niej sypał 3 miechy i z opony śladu nie było :D a i na temat kółka do taczki też mogę co nieco powiedzieć miało łożysko taki bajer kurde na łożyskach będzie fajnie chodziło...2 tygodnie i po łożyskach!! Ja to i koszulek chińskich nie lubię ;)
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#34 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 30 grudzień 2009 - 09:03

Chinskie opony Ile kosztuje tyle jest warte!, tego trzymam się w życiu.

#35 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 13:17

Chinskie opony To i ja coś dodam.Otóz mam 4koła indonezyjskie w przyczepie 4t i ładuje na nie po 7t już 3rok i wszystko jest ok.Dodam że kupując polskie za te kase to by wyszły 3 aja kupiłem 5 .Dalej do kombajnu na przód kupiłem tureckie i też bez problemu.Do c-360 na przód też indonezja i jakoś chodzą ale po 100mtg na rokto sie niezjezdzi.Do taczki koła chińskie to tak jak pisali koledzy powyżej albo se strzeli albo łożyska znikną :lol:
Do toyoty żonie kupiłem u znajomego 4 nowe argentynki (albo inne skośnookie)miały być dobre i były dopuki śnieg nienapadał.Jak zaczołem hamować pierwszy raz to na stopie niewyrobiłem i ciągle hamując przeleciałem skrzyżowanie.Koszmarna przyczepnośc na lodzie.
Mimo to do nowego ciągnika jako wąskie koła zamówiłem komplet z oponami też chyba indonezja ale co 12tyś to nie 25 u dilera.

#36 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 31 grudzień 2009 - 12:29

Chinskie opony co opon do samochodu to zimówki tylko z górnej półki, a co do indonezyjskich mam uczulenie w przyczepie 4,5 tony założyliśmy dwie nieco ponad rok i sama bez obciążenia wybuchła w garażu ;[ a druga jeszcze jeździ 3 rok ale porównując do dębicy która jest rok starsza to bieżnik znika w oczach :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share annabiedronka

annabiedronka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 20:47