Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Chinskie opony

Polecane posty

Mój znajomy za przednia oponę zapłacił 200zł, ciągnik był z napędem 4x2. Ale opona po przejechaniu kilkunastu kilometrów po prostu pękła. Ja odradzam.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

Ja kupiłem przednie opony do c 330 i protektor ginął w oczach. Odradzam. Pamiętaj że za ceną idzie zazwyczaj jakość.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Przyjrzyj się tej oponie jak na oponę napędową to ma tylko 50% bieżnika w porównaniu z innymi firmami. A tak w ogóle to zależy na co trafisz raz był opis Fotona po 10 000 mth i miał on zużyte/łyse opony na jednej osi a na drugiej połowe bieżnika, a opony pochodziły z dwóch innych fabryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Chińskich na pewno nie kupuj bo wszystko co chińskie to jest do d...

 

Made in china jeden dzień i nima


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A każdy Polak to pijak i złodziej a w Londynie zawsze jest deszczowo prawda? Widzę że żyjesz stereotypami. Na moje oko to lepiej dołóż trochę i kup jakaś normalna oponę Mitasa czy Petlasa i będzie większa szansa że Ci dłużej posłuży. Chińska też może być dobra ale nie wiadomo czy trafisz na markę która robi dobre opony czy szajs. Pozdrawiam.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@sebe1033-znajdź mi Fotona o przebiegu 10000 Mth(tak napisałeś)- na moje oko to on tyle nawet w bajkach nie wytrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

Najlepiej kupić Mitasa albo Barum ja mam BTK (jakieś indyjskie) w 1014 na przodzie to po roku mam 65% a bardzo mało jeżdźę po asfalcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Niedawno rozmawiałem ze znajomym, który prowadzi zakład oponiarski i doradził mi abym nie kupował opon z chin, czy też z Indii ;) Podobno pękają do góry, dookoła bieżnika, pomimo, że mają dużo płócien.

Dlatego też do mojego cyklopa kupiłem mitasa, ale to też się okaże co one są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

Ja już się przejechałem z tłokami chińskimi wiec nigdy już nic made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

hmm... opony Made in China cena jest mała a co tanie najczęściej jest do kitu a tak poza tym wydaje mi się, że z tymi oponami będzie jak z innym rzeczami wyprodukowanymi w Chinach tzn. potrzyma tydzień dwa i rozwalone


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Z ciągnikowy się jeszcze nie spotkałem ale do taczki kompletne koło chińskie kosztuje 25 zł a polska opona 15 + dętka 2zł


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

ojciec kupił do mego ferdka przednią chińską opone, rozmiaru nie pamiętam, bo polskiej nie mogliśmy znaleźć, chodzi mi o kształt bieżnika, mówie Ci niewarto, są niewiele tańsze ale szybko pękają i parcieją, moja po roku zparciała i popękała, jeszcze się trzyma ale niewiadomo do kiedy, chociąż ferdek często stoi w garażu lub w cieniu.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Ja kupiłem do zgrabiarki gwiazdowej i za chwilę druty wyszły rozerwało dętkę z powrotem. Moim zdaniem na tym nie ma co oszczędzać.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

też miałem przygode z chińskimi oponami, kuzyn akurat miał jakieś na serwisie w bdb stanie nie dużo używane i założyliśmy je do przyczepki bo matadory już były zniszczone szególnie boki. chodzily może 6 miesięcy i popękały jak matadory które śmigały 2 lata ;) teraz mamy jakieś śmigane dębice passio w tej przyczepce i chodzą B) dużo bardziej wole polskie czy nawet czeskie jak chińskie


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

W mojej zgrabiarce chińskie wytrzymały 2 dni i 1ha siana...;)B);)


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Moja C-360 ma indyjskie- BKT, zwykłe diagonalne, tyle tylko że ten traktor robi 50-70 mtg rocznie:) Zużyć sie u mnie nie zużyją, pozostaje czekać aż zparcieją, jednak myślę, że 15 lat wytrzymią, poprzednie- Stomil AN-23 wytrzymały 23 lata (u mnie C-360 ma za cel dożywocie a nie robotę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Nie wiem, nie posiadam takich opon ale czytałem artykuł na ich temat, tylko ze dotyczyło to samochodów. Wynikało z tego ze chinskie opony są tanie, ale całkiem beznadziejne. Droga hamowania jest 2 razy dłuższa niż na przeciętnych Polskich oponach ;)

 

Tak czy siak, ciągnik czy samochod opona chinska jest lipna, no chyba ze ktoś chce do taczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Do taczki nie polecam (raz kupiłem) też lepiej dać 40 zł za polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

ODRADZAM!!!! NIE KUPUJ TEGO BUBLA!!!!

Brat kiedyś się pokusił niską ceną tej kupy i kupił do c-360 jedna oponę do przodu tańsza była od polskiej o 3 dychy i do tego z dętka

no co po dętce i 3 dychach jak już jest 3 rok a łysa ja pupa niemowlaka drugą kupił w zeszłym roku w zimę i już będzie gdzieś 50% bieżnika(fakt traktorek ten śmiga ze świnkami).

 

Kolego miły jeśli kupujesz to broń boże chińszczyznę ja bym polecił Ci ruską VOLTYRE od wujka Stalina jest taka jedna w drugiej 60-tce już chyba z 7 latek i ładnie wygląda jeszcze (pamiętam że przy zakładaniu to się namęczyliśmy bo ciasna była okropnie ale od tego czasu jak raz się napompowało tak trzyma do dziś


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

Ponad rok temu zmieniałem tylne w C330 miałem do wyboru Mitasa i te chińskie, rużnica ceny coś koło 70 zł i darmo dentki. Patrząc na chińskie miały połowę bierznika Mitasa a wygląd gumy raczej przypominał platik niż oponę. Nie warto oszczędzać bo się przepłaci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Terz tak myślałem ze one będą nic nie warte zresztą jak wszystko made in china ale jurz teraz wiem napewno ze ich nie kupie a gościo tak zachwalał jak dzwoniłem w sprawie tych opon a mogłem kupić ruskie 11,2R20 za 380zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja kupilem jedna do grabiarki gume z denstka to juz wiecej tego szajsu nie wezme bo rok czasu i patrze ostatnio pod wiata ze stoi popekana. Lepiej kup jakas ruska zdecydowanie lepsza jak chinska padizewia.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

One są robione z recyklingu zużytych kondomów ;) szkoda zakładać dziadostwa na felge... Lepiej zanabyć coś w stylu Mitas czy Petlas, przynajmniej mają normalny bieżnik a nie fabrycznie zjechany do połowy, cena niewiele większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj