Zaloguj się, aby obserwować  
lutek

Motaż ładowacza czołowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lutek    1

Witam,

Jako że mam zamiar w najblizszych tygodniach zakupic nowy ciagnik (NH 80 KM) i ładowacz do niego (zapewne Metal-fach) zwracam się do Was z prośbą o informacje, czy montaż takiego ładowacza można wykonać samodzielnie(nigdy nie montowałem), czy lepiej jednak oddać to firmie - dealerowi ? Czy można przy tym coś "popsuć" ?

Nie miałem wcześniej do czynienia z ładowaczami, więc będe wdzięczny za info.

 

pozdrawiam

Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Jeśli chcesz się sam męczyć cały dzień przy zakładaniu ładowacza i sprawdzaniu czy działa, to możesz sam założyć, ale ja bym wolał dać firmie żeby założyła, bo oni jak założą to wiesz że będzie chodził :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Może lepiej, może gorzej f-ma zamontuje niz Ty. Jednak jak coś nie będzie działać jak Ty zamontujesz, a nie daj boże coś uszkodzisz to twój problem i serwis się wypnie.

 

Jak f-ma to zamontuje w razie jakiego uszkodzenia lub niesprawności to ich problem.

 

Także równie dobrze jak można samemu mozna na tym zaoszczędzić, równie dobrze można na tym stracić.

 

A może jeszcze montaż uda się wynegocjować w cenie ładowacza :lol:.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek    1

Dzieki za rady, juz wiem ze montują gratis, pewnie ten ten "gratis" naciągany, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100150    0

Ja bym ci radził zlecić montowanie firmie, ponieważ jak zamontujesz sam to możesz stracić gwarancję na ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Dzieki za rady, juz wiem ze montują gratis, pewnie ten ten "gratis" naciągany, ale cóż...

pytasz u kilku sprzedawców jaka cena - bierzesz średnią i tyle mówisz ze dasz za niego.

recesja, kryzys i takie tam i albo niech Ci za tyle opchają albo idziesz do konkurencji.

jak już sie zgodzą to mówisz, że montaż ma być gratis a jak nie to idziesz do konkurencji.

 

uwierz mi oni i tak nie stracą na tym.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

mi tez miala firma zakladac ladowacz ale mialem ciagnik w remoncie i pozniej sie juz nie oplacalo ich wzywac wiec sami z pomoca wujka zakladalismy. a ze mielismy zdjeta kabine to byl latwiejszy dostep do tylnego mostu zeby rame przykrecic. czas sakladania ramy to niecala godzinka. a rozdzielacz i joystick to ja sam zakladalem. tylko ze jak sie nie wezmie firmy do zakladania to chyba gwarancja przepada czy cos takiego. moze sie myle ale chyba tak bylo. ale przez te prawie 3 lata co mam tura to nie robilem zadnego remontu wiec serwis nie byl potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj