Marcinl

3 skiby 150cm

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3872
tak chodzi Mi o taki pług co można ustawić go na 3x50 i używany bo na nowego mnie nie stać a moj ciagnik z 4 obrotową może mieć za cieżko dlatego interesuje mnie 3 z możliwośćią szerokiego ustawiemia

 

A co do ibisa to dzwoniłem do faceta co ma taki do sprzedania z 2000roku i powiedział mi ze mozna go ustawić max na 120cm wiec teraz juz sam nie wiem czy mozna je ustawić max na 40cm czy na 48 cm??

bo ibis ibisiowi nie równy, w kazdej ich edycji już od lat 2000 były wersje na 40 i na 48cm

sam mam ibisa xxl z 2003 roku i on jest 3x48cm


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

ktoś tu napisał o Överum ja mam taki pług który zabiera 4*50cm na korpus to jest super pług na suche lata bo niewyżuca dużych skib bo się ładnie łamią ale jak jest mokry rok to jest porażka żeby uprawić ale już więcej takiego pługa niechce ciągam go ursusem 1634 teraz sie sam przymierzam do kupna ibisa 4+1 na kole podporowo-transportoym i ustawił bym sobie szerokość pracy na ciężkich ziemiach na 32 cm a na lżejszych na 36 cm a co do orki kukurydzianego ścierniska to nie wiem bo nie sieje kukurydzy tu można więcej poczytać http://www.uniagroup.com/pl/uprawa-plugi_o...zawieszane.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinl    1

po 2 miesiącach jeźdzenia pług został kupiony mianowice zagonowy kvernelanda czyli tradycyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj