Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uchwyt na telefon komórkowy

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 20:09

Uchwyt na telefon komórkowy jak nie chce siedziec to dobrze jest jeszcze troche poslinic ta przyssawke :) w ciezarowym mam proporczyki a taka przyssawke i tez nie sa lekkie ale juz uuu ile czasu siedzą
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Uchwyt na telefon komórkowy Dzisiaj, 23:56
  •  

#22 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 20:19

Uchwyt na telefon komórkowy Ja tam mam uchwyt w Forterze i jeszcze nigdy mi nie odpadł nie miałem takiego przypadku jeszcze. Według mnie to super sprawa ten uchwyt :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#23 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 31 sierpień 2009 - 21:14

Uchwyt na telefon komórkowy ja mam w agrostarze swoim i jak kolega napisał jeszcze ani razu mi nie odpadł a mam na szybie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 01 wrzesień 2009 - 19:44

Uchwyt na telefon komórkowy 'klocek' ja też mam na szybie bo próbowałem na plastiku to przylepić ale się nie dało odpadała po jakimś czasie to wziołem ją na szybe :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#25 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 01 wrzesień 2009 - 19:50

Uchwyt na telefon komórkowy dobra sprawa bo jak jest w uchwycie to tam sie troche nakurzy i juz a jak lezy , lata to nie dosc ze sie poobija to w dodatku powyciera tez kurz, a telefon w nowszym traktorze do dobra sprawa bo ja w swoim agrostarze to w agregacie na obrotach 1600-1700 to jestem w stanie normalnie gadac przez tel, hehe:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 01 wrzesień 2009 - 20:20

Uchwyt na telefon komórkowy Dobrym rozwiązaniem jest słuchawka bluetooth, wtedy mamy wolne ręce w czasie rozmowy a tel może sobie leżeć nawet w schowku. Nawet wysiadając z ciągnika można odebrać rozmowę i nie czuje się że jest ona na uchu. Często podpisująć nową umowę operator sprzedaje taką słuchawkę za 1zł
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#27 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 01 wrzesień 2009 - 20:25

Uchwyt na telefon komórkowy No to samo szkoda telefonu bo sie marnuje. U mie tam kurzu nie ma w kabinie ale wiadomo zawsze się jakiś paproch znajdzie :) i ja to podobnie tak do 1800 obrotow gadam :) słuchawki te to też dobre rozwiązanie jest jestem za nim jak najbardziej , ja to czesto na głośno mówiącym gadam w ciągniku.
Zetor Team

#28 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 18:25

Uchwyt na telefon komórkowy ja tez na głosno mowiącym ale kiedys dostalem wazny telefon przy podjezdzaniu pod kombajn, tak normalnie to 2 biegiem podjezdzam ale podjechalem raz jednynką i stanolem nawet nie zdązylem dwójeczki wrzucic to tel zadzwonil i tak go piłowałem moze 2200 obrotow dawałem i nie mialem jak , bo wadaomo trzeba tyłu pilnowac i gadałem na cichomówiącym , wyraznie słyszałem, ale co traktor to traktor głosno mówiący lepiej
kto ma więcej kasy niech sobie kupi słuchawke bluetotha ale ja osobicie polecam uchwyt bo i wasz ojciec czy tam ktos z tego odrazu skorzysta jak ma fona, bo słuchawke nie kazdy umie obslugiwac pomimo tego ze to bardzo proste

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 03 wrzesień 2009 - 19:12

Uchwyt na telefon komórkowy Jak nie będzie trzymać to podkleić taśmą klejącą obustronną i powinno się trzymać
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Dodaj odpowiedź