Skocz do zawartości

Zdjęcie

układ wskaźników w t25

43 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 16:54

układ wskaźników w t25 Skąd wiesz czy jest w pełni orginalny jak go nie masz od nowości.
Też mam wskaźnik wyskalowany do 6, i kto powiedział że ci każe coś przestawiać? Powiedziałem tylko że ciśnienie można korygować specjalnym wkrętem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
układ wskaźników w t25 Dzisiaj, 15:50
  •  

#22 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 16:12

układ wskaźników w t25 Oj spokojnie nie chciałem Cie denerwować.

Wiem ze ciagnik jest w pełni oryginalny bo chodził u mojej rodziny jakies 2km od mojego gospodarstwa i własciciel poprostu przy nim nie grzebał na wszystkim sa tez plaby.

A tak ogolnie to gdzie niby jest ten wkret i jak cisnienie jest troche za duze to czym to grozi?

#23 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 17:56

układ wskaźników w t25 No jak masz traktor z pewnego źródła to spoko, bo jak by był od handlaża to by sie można było domyślać że podkręcił ciśnienie w wiadomym celu. Czym to grozi? No cóż, jeśli by było dużo za duże to pewnie rozszczelniał by sie silnik, olej by sie mógł przegrzewać i szybciej tracić właściwości smarne.
Po prawej stronie silnika pod alternatorem z bloku silnika wystaje rórka. Jest tam dość duża nakrętka. Jest to korek, który trzeba odkręcić a pod nim jest wkręt regulacyjny ciśnienia oleju.
Ps.@Pablo21 ja sie nie denerwuje B)

#24 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 19:55

układ wskaźników w t25 Aha to jednak dobrze myslałem ze to jest własnie to pod alternatorem ale nie chce zbytnio tego ruszac bo tam jest jeszcze plomba oryginalna i widocznie było tak w fabryce ustawione ale sie jeszcze zobaczy.
Jak narazie to moim zdaniem olej sie nie przegrzewa temperatura nawet do 80*C w pracy teraz na wiosne mi nie dochodziła zobacze jeszcze w znwa.
Jak narazie to z rewersem sie bawie bo ani do przodu ani do tyłu B) Dzieki za informacje.

#25 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 04 maj 2009 - 14:46

układ wskaźników w t25

ja mam Władka z 1989r. i mam obrotomierz, wskaźnik paliwa amperomierz,temperatura oleju ciśnienie oleju i jedno wolne miejsce na jakiś zegar chyba od ciśnienia powietrza

u mnie po kolei od lewej znajduje sie temperatura oleju,ciśnienie oleju, obrotomierz, amperomierz, wskaźnik poziomu paliwa a wolnego mniejsca brak wladek z 95r.

#26 Share Dominik94

Dominik94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 sierpień 2011 - 17:35

układ wskaźników w t25 Witam ponownie....
Otóż od tygodnia zajmuje się doprowadzeniem do stanu używalności elektryki we władku.
Otóż kupiłem nowy wskaźnik poziomu paliwa(stary się zjarał) wymieniłem na nowy i... no właśnie, lipa.:(
Wskaźnik w kabinie pokazuje taki stan http://imageshack.us...dsc00732yn.jpg/ a w rzeczywistości jest to 25l... zastanawiam się, czy to wina wskaźnika(jakaś lipa) czy pływak się... zepsuł?

#27 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 21:09

układ wskaźników w t25 O ja też podpinam się pod temat mam podobny problem tylko u mnie wskaźnik pokazuje że jest cały czas połowa baku a w żeczywistości jest inaczej

#28 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 21:36

układ wskaźników w t25 o prosze panowie a mi w mtz pokazuje na odwrót i oszukuje bo 35 litrów dopiero go ruszy i działa na zasadzie im więcej ciebie na wskaźniku tym mniej w zbiorniku ;[
Mój Wladimirec podbija świat

#29 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 sierpień 2011 - 10:01

układ wskaźników w t25 Morze być pływak w baku lub cały czujnik jest zepsuty,przepatrz też kabel od czujnika u mnie kiedyś był przetarty i dotykał do silnika i fałszował wskazanie ;)

#30 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 sierpień 2011 - 10:43

układ wskaźników w t25 Jak wyciągnęłem plywak to ogólnie wskaźnik działał tylko odwrotnie. Jak był pelny bak to na wskaźniku że pusty i na odwrót nie wiem co wymienić. Sprobuje zegar bo przekładałem kable i dalej tak samo pokazuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1373 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 08 sierpień 2011 - 15:38

układ wskaźników w t25 Zegar nie do togo typu czujnika jest (i odwrotnie), i tyle!

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#32 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 17:14

układ wskaźników w t25 A no patrz może być. Pewnie to zegar do T25 B) A kolega moze ma do MTZ :D

#33 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1373 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 17:21

układ wskaźników w t25 No to tylko się zamienić :lol:

A jak Wuja założył do Bizona czujnik ciśnienia oleju od Kirovca, to też się nieźle zdziwił patrząc na zegary :lol: :lol:

Edytowany przez zbyszekbrzuze, 09 sierpień 2011 - 17:21.

KPK Kumurun Team

#34 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 12:34

układ wskaźników w t25 chciałbym wrócić do tematu ponieważ zakupiłem nowy wskaźnik paliwa i wymieniłem podłączyłem tak samo jak stary i nic na wskaźniku się nie zaczęło dziać kąbinowałem z kablami zamieniałem na wskaźniku puściłem nowy przewód od baku do wskaźnika i nic gdy przekręcę masę i włączę rozrusznik wskaźnik pokazuje stan paliwa ale gdy już wcisnę odprężnik i ciągnik odpali od razu poziom paliwa spada za zero. Co może być tego przyczyną. I jeszcze takie pytanie ten żółty kabel to wskaźnik a ten fioletowy prąd czy masa ??

#35 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 12 listopad 2011 - 09:58

układ wskaźników w t25 Ma ktoś może jakieś rozwiązanie bo mi już pomysłów brakuje ??

#36 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1373 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 01:49

układ wskaźników w t25 Zwarcie, albo jescze cos w kablach siedzi...

KPK Kumurun Team

#37 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 13 listopad 2011 - 10:03

układ wskaźników w t25 Trzeba dodatkowym kablem podłączyć masę do wskaźnika i będzie git. Każdy elektryczny wskaźnik ma dojście prądu, wyjście prądu i najważniejsza w tym wszystkim jest masa zegara.

#38 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 19:11

układ wskaźników w t25 ale jak podpiąć ta masę jak tam idą mi 2 przewody i na wskaźniku są tylko 2 śrubki niema nigdzie trzeciej na masę jeden przewód pomarańczowy idzie od wskaźnika a drugi jest grubszy fioletowy tylko że nie wiem od czego on jest zdaje mi się że to prąd nie wiem napisz proszę pilnie mi jest to potrzebne Najdziwniejsze jest to że jak go kręcę na rozruszniku to wskaźnik zaczyna działać prawidłowo a jak ciągnik odpali odrazu wskaźnik pokazuje zero :blink:

#39 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 13 listopad 2011 - 22:55

układ wskaźników w t25 To oczyść zegar i tablicę tam gdzie się stykają i mocno dokręcić trzymak by było dobre przewodzenie. Bo jak masa ginie to się robią komedie tak jak w lampach choinka- włączysz kierunek a wszystko blika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share hubert2229

hubert2229

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 20:04

układ wskaźników w t25 witam. mam pytanie?! czy spotkał się ktoś z tym ze jeśli we Władku niema ponad 10litrów paliwa to nie chce odpalić? na zaciąg niema problemu a na rozrusznik ni h..a! jeśli mogli byście doradzić? i ewentualnie co z tym zrobić?