Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedam Forstchritt E-512 ze stołem do rzepaku :)

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share osmy888

osmy888

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 30 grudzień 2016 - 10:18

Do sprzedania posiadam kombajn Fortschritt E-512 z sieczkarnią słomy stołem do rzepaku z kosą boczną. Stan oceniam na bardzo dobry – dotychczas zawsze garażowany. Kombajn wyposażony jest w kamerę cofania oraz nawiewy w kabinie. W poprzednim roku założony nowy układ chłodzenia (chłodnica, popa wody, węże, paski) dzięki czemu kombajn w największe upały pracuje na maksymalnej temperaturze 85-90 stopni. Układ chłodzenia zalewany wyłącznie płynem chłodniczym a nie wodą. W 2015 roku założone nowe paski, nowy łańcuch podajnika pochyłego oraz wymienione zostały łańcuchy podajnika kłosowego i zbożowego. W 2015 roku założona nowa przednia opona, w drugiej stan bieżnika - ok 75%), wstawiona została również nowa kosa w hederze. W tym roku założony nowy komplet napędu silnika (gwiazda, wałek silnika, tarcza elastyczna). W kombajnie zakładane są łożyska firmy FAG lub SKF o znacznie większym czasie pracy niż łożyska polskie. W kombajnie założono napęd od bizona. Założono również nagarniacz od bizona. W kabinie zamontowano siedzenie samochodowe oraz mniejszą kierownicę usprawniającą prowadzenie kombajnu. Sieczkarnia napędzana jest bezpośrednio z silnika a jej założenie i ściągnięcie zajmuje jednej osobie ok. 1 minuty. Kombajn bardzo ładnie czyści - posiada dwa sita (do rzepaku oraz do zbóż). Kombajn sprzedaję oczywiście z wózkiem do hedera. Ekonomiczny silnik IFA :). Zalewany olejem Turdus - olej wymieniany przed każdymi żniwami. Kombajn posiada aktualne ubezpieczenie OC. Nie wymaga wkładu finansowego. Oczywiście kombajn od rolnika.

a ja mam Fortschritt-a E-512 !!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzedam Forstchritt E-512 ze stołem do rzepaku :) Dzisiaj, 11:27
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzedam Forstchritt E-512 ze stołem do rzepaku :) Dzisiaj, 11:27
  •  

#2 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 09 kwiecień 2017 - 16:11

nie podałeś ceny