Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogrzewanie kabiny w mf 255

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jktuning

jktuning

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 08 luty 2009 - 00:33

Ogrzewanie kabiny w mf 255 witam chłopaki czy ktoś by mógł mi pokazać lub napisać jak jest podłączona nagrzewnica kabiny do układu chłodzenia w mf255

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ogrzewanie kabiny w mf 255 Dzisiaj, 09:45
  •  

#2 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 08 luty 2009 - 15:08

Ogrzewanie kabiny w mf 255 o ile sie nie myle....jeden przewod podlaczony jest do pompy wodnej, a drugi do glowicy od strony akumulatora

#3 Share grzegorz508

grzegorz508

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 21 lipiec 2009 - 20:16

Ogrzewanie kabiny w mf 255 W 3p u kolegi widziałem, to było podłączone wejście do głowicy od strony akumulatora, a powrót do rurki gumowej pomiędzy chłodnicą a pompą wody za pomocą trójnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piotrjako

piotrjako

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 10:07

Ogrzewanie kabiny w mf 255 czy można prosić posiadaczy 3512 o zrobienie zdjęć, miejsc w których są wcinki na nagrzewnice?? osobiście próbowałem zrobić ogrzewanie jak w c-360 ale to nie działa (nawet przy zimowej orce dmucha zimnym!!!)

W ursusach 3512 na pompie jest zakręcony korek od strony sprężarki a w moim mf 255 na pompie jest w tym miejscu grubszy odlew bez korka więc musiałbym się wciąć w przewód gumowy, oglądałem tylną część głowicy i nic tam nie znalazłem żadnego króćca, jest tylko szeroka blacha. nadal proszę o zdjęcia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share emtecc

emtecc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 22:44

Ogrzewanie kabiny w mf 255 do tego silnika nagrzewnice podczepiasz pod pompę wody (od strony sprężarki jest na pompie korek, w to miejsce wkręcasz króciec)oraz od strony kabiny na głowicy jest wkręcony króciec umożliwiający założenie węża. Układ (nagrzewnicę i przewody) proponuję napełnić płynem chłodniczym.