Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

MI też sie coś obiło o uszy ale nie wiem jaki ma heder:)


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

to może dajcie jakieś linki z zdjęciami??


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master0608    0

Przetlumaczone przez: www.translate.google.pl

 

- 9.000 litra ziarna zbiornika. Rozładunek prędkość 90 l / sek.

- Pre-feed rolki

- Wirnik 750mm i średnicy 3150 długi

- Mechanizm wirnika Hydrostatyczny

- Możliwość cofania obrotów wirnika

- Extractor wałka wirnika na wylocie

- Na pokładzie komputera z touch-screen

- System pomiaru wydajności

- Deutz 2015 V6 450 KM silnika

- Wentylacja za pomocą turbin i wentylowane podwójnego kroku sit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W lutowym RPT o nim czytałem. Ma być produkowany w Argentynie, przez firmę Vassalli Fabril. Wyposażony w hydrostatyczny napęd. Szerokości robocze to od 5,4 m do 7,2 m. W planach DF jest przeniesienie produkcji tych kombajnów do obecnej fabryki serii 56 w Chorwacji. W tym roku produkcja ma zacząć się w Argentynie, w kolorze zielonym będą szły jako DF, a w czerwonym jako Vassalli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Spoko kombajn.

Chyba i fahr zaczyna inwestować w kombajny i chce poszerzyć swą ofertę.

 

A ja przetłumaczyłem całość opisu tego kombajnu ze stronki, którą podał luk2782, czyli z tej: http://www.deutz-fahr.com/POLSKA/pl-PL/ant...ml?idblock=4257

Trochę nie zbyt dobrze przetłumaczone ale i tak nie jest źle, a tłumaczyłem z angielskiego na polski w English Translator 3.2 , no i nie wszystko przetłumaczyło. ;)

 

Nowy DEUTZ - FAHR rotacyjny kombajn

 

Z jego nowy 7545 RTS, DEUTZ - FAHR dołącza się do rotacyjnego kombajny sektor.

Bazowany na oddzieleniu zbioru przez odśrodkową siłę, nowy 7545 RTS jest dużo więcej skuteczniejszy i bardziej produktywny niż tradycyjne kombajny. Ponadto, dzięki rotacyjnemu systemowi, kombajn jest łatwy, by przystosować się do obsługiwania warunków z zdecydowanie prostszą i szybszą przepustowością zbioru.

 

Zbierający zboże system jest złożyć się z pojedynczych wirników, mierząc 3,150 w długości i 750 mm w średnicy, z sumą zbierającą zboże / powierzchnia oddzielenia 2.64 metrów kwadratowych i utylizuje wynagrodzony wałek i słomianego extractor.

 

Transmisja wirników jest hydrostatic, gwarantując większe bezpieczeństwo, z możliwością odwracania kierunku rotacji, jeśli to konieczne.

 

Wentylacja sita jest przez turbiny, które wynagrodziły podwójny spadek ustawiony maszty sito dla optymalnej czyszczącej wydajności.

 

Nowy kombajn jest dopasowany z 6 - cylindra V DEUTZ TCD 2015 silnika z władzą 450 HP. Cztery jazda koła jest standardowa.

 

7545 RTS jest dopasowanego z czołgiem ziarna z pojemnością 9000 litrów.

Komfort jest gwarantowany przez bardzo obszerną taksówkę z zakrzywionymi oknami, doskonale sound-proofed i z kontrolą funkcji wszystkiej maszyny przez joystick i pokładowy komputer z funkcjami ekranu sensorowego.

 

 

POINTS SALES KEY:

- 9,000 czołgu ziarna litra. Rozładowując szybkość 90 l / sec.

- Pre - wynagrodzić wałek

- Wirniki 750mm w średnicy i 3,150 długim

- Mechanizm wirników Hydrostatic

- Możliwość odwracania rotacji wirników

- Wałek Extractor w wylocie wirników

- Pokładowy komputer z dotknij się - ochraniają

- System dla mierzenia produkcji

- Deutz 2015 V6 450 silnika HP

- Wentylacja przez turbiny i przewietrzony podwójny krok przesiewa

 

 

DATA TECHNICAL:

- Nakarm wałek: Średnica 450mm, Długość 1550

- Wirniki: Długość 3150mm, średnica 750mm

- Transmisja Wirników: hydrauliczny z odwrotnością

- Extractor: Średnica 450mm, Szerokość 1550

- System Wentylacji: 6 turbin i podwójny krok

- Czołg Zboża: 9000

- Silnik: Deutz 2015 V6 450 HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj