Skocz do zawartości

Zdjęcie

różnokolorowe postojówki do samochodu

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 05 luty 2009 - 18:52

różnokolorowe postojówki do samochodu tak jak w temacie.
otóż kupiłem na allegro niebieskie postojówki. nie dawno przeczytałem w necie ze są one nielegalne i policja każe mandatami a nawet zabiera dowód rejestracyjny.
Czy ktoś z Agrofoto'wiczów miał nieprzyjemne spotkanie z panami mundurowymi w takiej sprawie????
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
różnokolorowe postojówki do samochodu Dzisiaj, 11:19
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 luty 2009 - 19:03

różnokolorowe postojówki do samochodu Każde dodatkowe oświetlenie jest nielegalne... Postojowe, podświetlenie spryskiwaczy czy podwozia, świecące czapeczki na wentyle itp. Do tego w większości wypadków wygląda to co najmniej okropnie(wiejski tunning, podwozie na niebiesko a z przodu największy spoiler jaki był na giełdzie :) ).

#3 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 luty 2009 - 19:09

różnokolorowe postojówki do samochodu normalnie to co nie fabryczne to jest zabronione.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#4 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 05 luty 2009 - 19:14

różnokolorowe postojówki do samochodu a jak mam podróby żarówek Xenonowych H4 i dają lekko niebieski poblask to też zabronione??
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#5 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 luty 2009 - 19:19

różnokolorowe postojówki do samochodu no bez przesady. ale te inne bzdety oswietleniowe do tuningu tak.

Zreszta zamontuj i zobaczysz czy mozna czy nie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim wieś a zwłaszcza aspekty ekonomiczne, prognozowe itp

Napisany 05 luty 2009 - 19:27

różnokolorowe postojówki do samochodu Wszelkie oświetlenie święcące kolorami zastrzeżonymi dla pojazdów uprzywilejowanych są zabronione.

Policja czasem się czepia a czasem nie tak samo jak w przypadku sportowych tłumików.

Może się to skoniczyc mandatem a nawet zabraniem dowodu rejestracyjnego....
Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

#7 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 luty 2009 - 19:52

a jak mam podróby żarówek Xenonowych H4 i dają lekko niebieski poblask to też zabronione??

to sie możesz z dowodem pozegnac... ewntualnie mandat w przedziale 200-500zł

#8 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 05 luty 2009 - 20:53

no bez przesady. ale te inne bzdety oswietleniowe do tuningu tak.

Zreszta zamontuj i zobaczysz czy mozna czy nie.

nie stać mnie na to sprawdzanie... hehehe dlatego założyłem ten temat :)

#9 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 luty 2009 - 21:17

różnokolorowe postojówki do samochodu najlepiej kup diody BIAŁE!!!!! zamiast jakis kolorowych zarowek, tych ci nikt nie zabroni i ladnie wygladaja :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#10 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 05 luty 2009 - 21:19

różnokolorowe postojówki do samochodu A ja w swojej Mz ETZ 250 mam zielona postojowkie i tam policja moze mi nafikac :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 05 luty 2009 - 21:29

różnokolorowe postojówki do samochodu Oświetlenie powinno byc takie jak na wyposażeniu fabrycznym auta. Za każde inne powinno byc 1000 zł mandatu, skoro stac kogoś na bajery to niech płaci.
Mam takiego pecha, że często w sobotę wieczorem jeżdżę drogą, która prowadzi do dyskoteki. Jeżdżą jakieś młokosy, samochód wygląda jak choinka, ostatnio widziałem 4 halogeny z przodu, mija mnie taki samochód, a ja przed swoim samochodem nic nie widzę, tylko porażający blask od tych lamp, głupota!
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 luty 2009 - 21:32

różnokolorowe postojówki do samochodu Tak samo jak nieuzasadniona jazda na przeciwmgielnych :) , nie wiem skąd wzięła się ta moda ale powinni z tym walczyć.

#13 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 luty 2009 - 21:38

różnokolorowe postojówki do samochodu powinni wykrecac halogeny, konfiskowac i spokoj :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#14 Share fantavision

fantavision

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 06 luty 2009 - 17:47

różnokolorowe postojówki do samochodu Wszelkie oświetlenie bez homologacji oraz atestu zamontowania jak i żarówki róznokolorowe (ledy postojowe, w spryskiwaczach itp) są zabronione. Sam w poprzednim aucie miałem niebieskie "postojówki" i o przejściu przeglądu nie ma mowy! Podczas kontroli policyjnej zależy od policjanta... albo karze zdemontować na miejscu albo zabierze dowód.

#15 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 06 luty 2009 - 19:55

różnokolorowe postojówki do samochodu może trochę z innej beczki ale szwagierek miał w scani na masce zrobioną z żółtych lampek V (fałkę) na całej masce. wszystko ładnie wyglądało tylko jak ITD (Inspekcja Transportu Drogowego_ go zatrzymała to dowód rejestacyjny od konika zabrała.

#16 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 06 luty 2009 - 20:14

różnokolorowe postojówki do samochodu własnie... przecież niektóre ciężarówki, jak choinki wyglądają...
DEZERTER

#17 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 luty 2009 - 20:23

ledy postojowe są zabronione

koloru bialego nie :)

#18 Share paulus841

paulus841

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:40

Wszelkie oświetlenie bez homologacji oraz atestu zamontowania jak i żarówki róznokolorowe (ledy postojowe, w spryskiwaczach itp) są zabronione. Sam w poprzednim aucie miałem niebieskie "postojówki" i o przejściu przeglądu nie ma mowy! Podczas kontroli policyjnej zależy od policjanta... albo karze zdemontować na miejscu albo zabierze dowód.

Atest zamontowania?????? Toż to jakieś bzdety który elektryk wystawi ci atest zamontowania????? Ja z wykształcenia jestem elektroenergetyk i jeszcze nikomu nie wystawiałem atestu zamontowania oprawy oświetleniowej. Co najwyżej mogę okazać spragnionemu pozwolenie na wykonywanie takich rzeczy.......
Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

#19 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 26 luty 2009 - 22:46

różnokolorowe postojówki do samochodu Ja przy skuterze kiedyś miałem niebieskie postojówki i mi sie upomnienie na szczęście tylko dostało więc raczej legalne to nie jest :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 26 luty 2009 - 23:00

różnokolorowe postojówki do samochodu mnie się przyczepił za obrysówke w cieżarówce bo myślał że mam pozakładane niebieskie żarówki, ale to taki klosz kolor dawał, a i tak co innego znalazł :angry: