Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór przyczepy

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 19:43

Wybór przyczepy Witam w najbliższym czasie zamierzam kupic przyczepę o ładowności 6 ton . W grę wchodzą dwa modele PRONAR T653/2 i METALTECH DB 600 . Chciałbym wiedziec co o nich myslicie i co najważniejsze , która z nich jest lepsza ?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybór przyczepy Dzisiaj, 08:09
  •  

#2 Share bosss

bosss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 20:39

Wybór przyczepy cze
Jeśli chcesz naprawdę dobrą przyczepę 6T to poszukaj sobie stronkę firmy Zasław, obejrzyj sobie ich ofertę i mocno się zastanów nad nią, Jest niestety troszkę droższa (przynajmniej gdy my kupowaliśmy) ale warta swojej ceny, spokojnie w 1 metrowe burty wchodzi ponad 9 ton pszenicy, boki nie mają żadnych wzmocnień ale jedna połówka boku to minimum dwóch ludzi musi ją zakładać. przy wywrocie szytwna nic się nie wygina i wychylan no najważniejsze dyszel ma odpowiedni do swojej budowy a nie jakieś kątowniczki pospawane byle jak. Niedaleko mnie gość ma ich 6 sztuk prawie dziesięć lat, gdyby je wodą opłukać to jak nowizna.

#3 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 15 marzec 2007 - 20:44

Wybór przyczepy Nie nom wybór już tak jak pisałem tylko z tych dwóch tylko nie wiem która jest lepsza . Pronar wydaje mi sie ,że jest trochę wąska w osi i przez to mniej stabilna ,a z metaltechu nie widziałem i nie moge nic o niej powiedziec , dlatego prosze o rade .

Kurde panowie przecież na AF jest sporo użytkowników przyczep z tych firm (sądząc po zdjęciach w galerii) wypowiedzcie się która jest lepsza bo sam się za bardzo nie orientuje . Pozdrawiam.

#4 Share Skoniek1

Skoniek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 16 marzec 2007 - 20:17

Wybór przyczepy Ja mam nowa przyczepe pronara 5t i niczym sie nie rozni od tamtej drugiej firmy

#5 Share mlodyrol

mlodyrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 marzec 2007 - 02:55

Wybór przyczepy mamy z tatkiem metaltechu i jest spoko.Mocna konstrukcja, solidne wykonanie i super szczelnosc polecam

#6 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 18 marzec 2007 - 09:49

Wybór przyczepy mlodyrol ,a jaka jest na szerokośc w osi , bo te z pronara są trochę wąskie i przez to mniej stabilne ? I czy ten dzrwiowy system otwierani burt jest w standardzie czy trzeba dopłacac tzn. czy można tak otoworzy burtę ,że gorna otwiera sie wraz z dolno ?

#7 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 18 marzec 2007 - 10:03

Wybór przyczepy Można otworzyć obie burty jednocześnie i jest to w podstawie.

#8 Share mlodyrol

mlodyrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 marzec 2007 - 21:30

Wybór przyczepy wojtek3222 przy db6000 osie wraz z kolami maja ponad 200 a ten drzwiowy system to chodzi ci chyba ze otwieraja sie obie burty razem na bok jak drzwi?-to tego nie ma, to jest raczej w opcji

#9 Share mlodyrol

mlodyrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 marzec 2007 - 21:33

Wybór przyczepy aha nie wiem czy to w ogole jest dostepne przy tym typie przyczepy zobacz na stronie producenta jakby co to zadzwon do firmy to sie wszystko dowiesz albo u dealera zasiegnij informacji pozdrawiam

#10 Share mateo12

mateo12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 20:38

Wybór przyczepy Ja mam 2 pronary i się sprawują bez zażutu ale polecil bym ci Metaltecha bo widzę lepsze wykonanie tej przyczepy.
Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 15:46

Wybór przyczepy Nie mam żadnych z tych przyczep, ale z tego co się dowiadywałem, to Metaltechy są szczelniejszcze, i mają o wiele lepsze wykonanie :D. Taniej nie znaczy lepiej.

KS Falubaz

#12 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 20:44

Wybór przyczepy Wojtek a jaka jest różnica cenowa między Pronark-ami a Metal-Techami ? :(

Ja wahałem się między tymi dwoma i po wnikliwych oględzinach zdecydowałem się na Metal-Techowskie i jestem bardzo zadowolony :) Do swoich nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń jakościowych. Jedynie co żałuje to to, że nie wziąłem plandek ze stelażami :angry:

Ale dobrze pooglądaj bo teraz podobno zaczynają lipę trzepać, popatrz w tym poście:
http://www.agrofoto....o...ic=2731&hl=
-------------------------------------------------------------------------------
Wybór i tak należy do Ciebie :)

#13 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 20:51

Wybór przyczepy Zdecydowałem sie na Metaltech jak narazie choć waham się czy nie zmienić na 8 ton i wtedy może wezmę to z Pronara . Sam już nie wiem co tu zrobić. :(

#14 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 20:58

Wybór przyczepy No a możesz zapodać ceny :) Pewnie 8 tonówka z Pronaru kosztuje tyle co 6 z Metal-Techu? :(

#15 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 21:02

Wybór przyczepy Dokładnie cen się teraz nie orientuje ,ale jak byłem u dealera i rozmawiałem o tych przyczepach to 6 tonowe z MetalTechu była chyba 2-3tys. drozsza od Pronara . Jutro podam dokładne ceny .

#16 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 21:03

Wybór przyczepy do twoich ciągników to powinneś sobie kupić zdecydowanie 8 ja dwie 6 ciągam ciągnikiem 65KM i nigdy nie miałem problemu że nie mógł uciągnąc

#17 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 21:06

Wybór przyczepy Nie chodzi mi o uciąg tylko o to ,że nie wiem dokładnie cen tych przyczep , a nie kupię przyczepy za 40 tys. zł bo ejst mi taka nie potrzebna . Cały czas chodzi mi po głowie ta 6 ton z Metaltechu tylko ostatnio własnie te opinie o nich ,że są awaryjne .

#18 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 21:18

Wybór przyczepy ale cena 6 z metal techu będzie podobna do ceny 8 z pronaru

#19 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 czerwiec 2007 - 22:21

Wybór przyczepy

Jedynie co żałuje to to, że nie wziąłem plandek ze stelażami angry.gif

nie wiem dlaczego jeszcze nie dzialasz w tym temacie, koszt takiego rozwiazania to 1500 zl, profity nieocenione, a zniwa za pasem :(.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 26 czerwiec 2007 - 18:42

Wybór przyczepy Żałuje dlatego bo przyczepy były brane na SPO i za cenę 1 bym miał 2 komplety :( , a tak to lipa... trzeba będzie wybulić na 2 :angry: