Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek3222

Wybór przyczepy

Polecane posty

wojtek3222    3

Witam w najbliższym czasie zamierzam kupic przyczepę o ładowności 6 ton . W grę wchodzą dwa modele PRONAR T653/2 i METALTECH DB 600 . Chciałbym wiedziec co o nich myslicie i co najważniejsze , która z nich jest lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

cze

Jeśli chcesz naprawdę dobrą przyczepę 6T to poszukaj sobie stronkę firmy Zasław, obejrzyj sobie ich ofertę i mocno się zastanów nad nią, Jest niestety troszkę droższa (przynajmniej gdy my kupowaliśmy) ale warta swojej ceny, spokojnie w 1 metrowe burty wchodzi ponad 9 ton pszenicy, boki nie mają żadnych wzmocnień ale jedna połówka boku to minimum dwóch ludzi musi ją zakładać. przy wywrocie szytwna nic się nie wygina i wychylan no najważniejsze dyszel ma odpowiedni do swojej budowy a nie jakieś kątowniczki pospawane byle jak. Niedaleko mnie gość ma ich 6 sztuk prawie dziesięć lat, gdyby je wodą opłukać to jak nowizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Nie nom wybór już tak jak pisałem tylko z tych dwóch tylko nie wiem która jest lepsza . Pronar wydaje mi sie ,że jest trochę wąska w osi i przez to mniej stabilna ,a z metaltechu nie widziałem i nie moge nic o niej powiedziec , dlatego prosze o rade .

 

Kurde panowie przecież na AF jest sporo użytkowników przyczep z tych firm (sądząc po zdjęciach w galerii) wypowiedzcie się która jest lepsza bo sam się za bardzo nie orientuje . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0

mamy z tatkiem metaltechu i jest spoko.Mocna konstrukcja, solidne wykonanie i super szczelnosc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

mlodyrol ,a jaka jest na szerokośc w osi , bo te z pronara są trochę wąskie i przez to mniej stabilne ? I czy ten dzrwiowy system otwierani burt jest w standardzie czy trzeba dopłacac tzn. czy można tak otoworzy burtę ,że gorna otwiera sie wraz z dolno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0

wojtek3222 przy db6000 osie wraz z kolami maja ponad 200 a ten drzwiowy system to chodzi ci chyba ze otwieraja sie obie burty razem na bok jak drzwi?-to tego nie ma, to jest raczej w opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0

aha nie wiem czy to w ogole jest dostepne przy tym typie przyczepy zobacz na stronie producenta jakby co to zadzwon do firmy to sie wszystko dowiesz albo u dealera zasiegnij informacji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Ja mam 2 pronary i się sprawują bez zażutu ale polecil bym ci Metaltecha bo widzę lepsze wykonanie tej przyczepy.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie mam żadnych z tych przyczep, ale z tego co się dowiadywałem, to Metaltechy są szczelniejszcze, i mają o wiele lepsze wykonanie :D. Taniej nie znaczy lepiej.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Wojtek a jaka jest różnica cenowa między Pronark-ami a Metal-Techami ? :(

 

Ja wahałem się między tymi dwoma i po wnikliwych oględzinach zdecydowałem się na Metal-Techowskie i jestem bardzo zadowolony :) Do swoich nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń jakościowych. Jedynie co żałuje to to, że nie wziąłem plandek ze stelażami :angry:

 

Ale dobrze pooglądaj bo teraz podobno zaczynają lipę trzepać, popatrz w tym poście:

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?sho...ic=2731&hl=

-------------------------------------------------------------------------------

Wybór i tak należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Zdecydowałem sie na Metaltech jak narazie choć waham się czy nie zmienić na 8 ton i wtedy może wezmę to z Pronara . Sam już nie wiem co tu zrobić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Dokładnie cen się teraz nie orientuje ,ale jak byłem u dealera i rozmawiałem o tych przyczepach to 6 tonowe z MetalTechu była chyba 2-3tys. drozsza od Pronara . Jutro podam dokładne ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

do twoich ciągników to powinneś sobie kupić zdecydowanie 8 ja dwie 6 ciągam ciągnikiem 65KM i nigdy nie miałem problemu że nie mógł uciągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Nie chodzi mi o uciąg tylko o to ,że nie wiem dokładnie cen tych przyczep , a nie kupię przyczepy za 40 tys. zł bo ejst mi taka nie potrzebna . Cały czas chodzi mi po głowie ta 6 ton z Metaltechu tylko ostatnio własnie te opinie o nich ,że są awaryjne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Jedynie co żałuje to to, że nie wziąłem plandek ze stelażami angry.gif

nie wiem dlaczego jeszcze nie dzialasz w tym temacie, koszt takiego rozwiazania to 1500 zl, profity nieocenione, a zniwa za pasem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Żałuje dlatego bo przyczepy były brane na SPO i za cenę 1 bym miał 2 komplety :( , a tak to lipa... trzeba będzie wybulić na 2 :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Na DB8000 ze stelażem wchodzi prawie 11 ton pszenicy więc 100 km ma już z tym co robić. Nie polecam Pronara-pojedź na targi i zobacz je sobie obie i się przekonasz , która lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Hmm.. czyli Metaltech jest napewno lepszy ?? Zastanowie się nad DB6000 lub DB8000 . Jesli mówiesz ,że wejdzie na ni 11 ton pszenicy to dla mnie by zupełnie wystarczyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
A co powiecie na tema : http://www.slazak.pl/index.php?cmd=oferta&action=09

przyczepe tandem z trzystronnym wywrotem o ładowności 15 ton w cenie 42

tys. PLN brutto.

nie polecam dilera, zwodzil mnie przez 3 tygodnie i nic nie zalatwil, teraz poszlo zapytanie ofertowe przez dilera maza, ciekawe co ten pokarze. chce sprowadzic okolo 10 przyczep i juz nie wiem jak to zrobic, nikt nie chce sie podjac, a zniwa za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

A co myślicie o przyczepach sarmat?


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj