X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozsiewacz do nawozu Lely

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 04 luty 2009 - 21:42

Rozsiewacz do nawozu Lely Witam, przymierzam sie do zakupu rozsiewacza nawozu, chodzi mi o coś takiego http://www.allegro.p...500l_99rok.html Interesuje mnie jak w tym rozsiewaczu reguluje sie szerokość rozsiewu. Na co zwracać uwagę przy kupnie i czy Lely to marka godna dobrego rozsiewacza. Przydadzą się wszelkie informacje na temat tej maszyny. Z góry dzięki za pomoc. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozsiewacz do nawozu Lely Dzisiaj, 11:13
  •  

#2 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 27 luty 2009 - 09:45

Rozsiewacz do nawozu Lely Czy naprawdę nikt na tym forum nie posiada rozsiewacza marki Lely? bo dużo tych rozsiewaczy przywożonych jest z zagranicy za przyzwoitą cenę i w dobrym stanie. Najważniejsze, czy można by gdzieś potem kupić do nich części?

#3 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie(okolice Szczecina-Stargardu Szczecinskiego)

Napisany 27 luty 2009 - 18:15

Rozsiewacz do nawozu Lely Witam ... Ja w sumie tez poszukuje informacji na temat tych rozsiewaczy .. wiem tyle ze czesci są dostepne ale napewno ciezej jak od Amazone czy np. Raucha. Ogólnie mam styczność z Agregatem lely i wykonanie jest bardzo dobre!! Tylko nic wiecej nie wiem na tematy tych rozsiewaczy? ale ktos ma na allegro jeden taki..

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share karolc330

karolc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 maj 2010 - 20:56

Rozsiewacz do nawozu Lely Jest on dobry tylko jak będziesz kupował to kup z tabliczką znamionową

#5 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 maj 2010 - 21:03

Rozsiewacz do nawozu Lely znajomy kupil ostatnio rozsiewacz leyly i gosc mowil ze nie dorzuca 18 m w wogole gnije i skrzynie ma dzielona
jak chcesz naprawde dobry rozsiewacz to kup sobie raucha . sa to bardzo dobre rozsiewacze i maja jedno dno .
ze stali nierdzewnej jest :
dno
oslony
talerze . bardzo dokladnie i daleko sieje . naprawde polecam ja mam raucha zsb 900

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 02 sierpień 2010 - 06:19

Rozsiewacz do nawozu Lely Odświeżam temat i proszę o pomoc w ustawieniu rozsiewacza LELY centerliner poj. 800l hydraulicznie zamykany jak ktoś ma taki rozsiewacz proszę o kontakt nie mam tabeli wysiewu i potrzebuje kilka informacji o tej maszynie

#7 Share piotrekb

piotrekb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 luty 2011 - 23:31

Rozsiewacz do nawozu Lely prosze o tabele wysiewu do rozsiewacza LELY CENTERLINER lub LELY SUPABOWL 24

#8 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 luty 2011 - 09:40

Rozsiewacz do nawozu Lely Powiem wam chłopcy że rzadkości są żeby ktoś tu miał taki rozsiewacz bo to nie bardzo kupowana firma w Polsce ;)

#9 Share felek81

felek81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 luty 2011 - 09:53

Rozsiewacz do nawozu Lely Tabeli raczej nie znajdziesz jedynym rozwiązaniem co do dawki na hektar jest próba kręcona rozsiewacza a szerokość musisz ustawiać na oko pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Dlugi406

Dlugi406

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 luty 2014 - 19:37

Rozsiewacz do nawozu Lely szerokość ustawiasz podmieniając ze sobą zębatki w szkrzyni ( mała na górze -> wieksza szerokośc ) i jeszcze kąt łopatek .. tabeli wysiewu nie posiadam niestety :(

Dodaj odpowiedź