Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 9540 czyMtz82

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 07 luty 2009 - 23:54

Zetor 9540 czyMtz82 Nie do zajechania....? Uwierzcie,że tak samo są do zajechania jak i inne silniki, a szczególnie jak maja turbo.... Zaletą jest to, że są oszczędne w porównaniu do zetora jakieś 2-3 litry w porównywalnej pracy. Ale do MTZa trzeba kogoś kto lubi czasami pomechanikować, a to synchronizatory, a to problemy z napędem, a to z podnośnikiem. Zetor generalnie jest lepiej wykonany, ale tez ma swoje bolączki np. pompki sprzęgła, czy w tym modelu częste awarie skrzyni. Ale tak jak piszę jeśli lubisz grzebać i mechanikować i mieć sprzęt za mniejsze pieniądze, a do tego oszczędny to MTZ, a jeśli mniej zaglądania,a większe spalanie to zetora. Tylko tez nie masz gwarancji co kupisz używanego, bo może sie okazać, że MTZcik będzie w lepszym stanie niż Zetor na to nie ma reguły.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 9540 czyMtz82 Dzisiaj, 05:55
  •  

#22 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 08 luty 2009 - 08:45

Zetor 9540 czyMtz82 I takie właśnie powinny byc wszystkie wypowiedzi na forum, tak jak ta powyzej...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#23 Share drejsyk

drejsyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 08 luty 2009 - 12:57

Zetor 9540 czyMtz82 zawsze zastanawia mnie dlaczego zetor chyba ze mają sąsiedzi przeciesz to jednen wielki przeciek mam zetora i wsiadam za kare przecierz cena zachodniego jest nizsza i zetor nawet nie powinien kolo niego stac co do mtz to bedzie jak z gazem wszystko delikatne jeden wielki przeciek cz wy ludzie chcecie w wieku 50 lat byc recistami gluchymi i z krzywym kregoslupem bo w tych ciagnikach jest tak pomyslane ze kierowca jest na ostatnim miejscu w karzdym zachodnim jest zamontowane radjo sterowanie ciagnika jest pod rekkom siedzenie wygodne i nie sluchajcie sąsiadow jak mowisz ze kupujesz zachodni to zrobi wszystko zebys nie kupil to sie nazywa ZAZDROŚC

#24 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 08 luty 2009 - 13:12

Zetor 9540 czyMtz82 witam, te ciagnikioba są siebie warte jeden i drugi dla majsterkowiczów,na wsi jest dwa mtz olej nie cieknie tylko z;opon i z szyb,a co do zetora to są wycieki ale już nie takie rano przy lekkim mrozie rozruch porażka,ja bum był za zetorem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 08 luty 2009 - 13:22

Zetor 9540 czyMtz82 Nie łatwy wybór ja w takiej sytuacji jak miałbym wybierać któryś z tych dwóch ciągników to wybrałbym tego w lepszym stanie za Zetorem przemawia marka i jakość przecież to są dobre ciągniki Mtz ma wytrzymały silnik każdy z tych dwóch ciągników ma wady i zalety tak jest ze wszystkim :lol:
pozdrawiam.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#26 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 08 luty 2009 - 16:31

Zetor 9540 czyMtz82 widzę podobny problem jak u mnie. Tata uparcie przy mtz był ja zetor albo ursus seria ciężka 9540 jak na moc i jego mozliwości za drogi mtz znowu za połowe ceny młody ciagnik by wyszedł no ale to mtz postawilismy na kupno coś z serii zetora 10145 10245 lub 1014. Jeśli chodzi chodzi o kasę jaką trzeba by wydac za w miare dobry stan to trzeba tak wyłozyć coś pomiedzy mtz a zetorem 9540.
Jak dla mnie są to dobre maszynki u mnie mam już ciężkiego ursusa i fakt że to prawie te same maszyny po liftibgu itd ale nie do konca ale i tak przemawia to za tym że ogólna budowa i jej znajomość przemawia do mnie i ojca do zakupu tego typu ciagnika. Szczerze zastanowił bym się na twoim miejscu nad tymi modelami lub podobnymi bo cenowo klasują się poobnie jak mtz i 9540 coś po środku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 08 luty 2009 - 20:32

Zetor 9540 czyMtz82

zawsze zastanawia mnie dlaczego zetor chyba ze mają sąsiedzi przeciesz to jednen wielki przeciek mam zetora i wsiadam za kare przecierz cena zachodniego jest nizsza i zetor nawet nie powinien kolo niego stac co do mtz to bedzie jak z gazem wszystko delikatne jeden wielki przeciek cz wy ludzie chcecie w wieku 50 lat byc recistami gluchymi i z krzywym kregoslupem bo w tych ciagnikach jest tak pomyslane ze kierowca jest na ostatnim miejscu w karzdym zachodnim jest zamontowane radjo sterowanie ciagnika jest pod rekkom siedzenie wygodne i nie sluchajcie sąsiadow jak mowisz ze kupujesz zachodni to zrobi wszystko zebys nie kupil to sie nazywa ZAZDROŚC

Wiesz co teraz to Ty już głupoty piszesz. Mtz nie jest szczytem techniki ani nie jest lepszy od zachodnich konstrukcji, kiedyś ludzi na pukawach jeżdzili i zyli ( nie chodzi o to by sie uwsteczniać) Wiadomo komforu pracy w mtz nie ma takiego jak w zachodnim ciagniku, ale juz z ta głuchota i krzywym kregoslupem to przesada(chyba ze ktoś sie garbi...) Moge z cała pewnościa stwierdzić ze w niekturych ursusach jest głośniej niz w mtz, i sterowanie tez pod nie jest gdzies w kosmosie, chyba ze jacys mali ludzie jeżdza i nie mogą dosiegnąć. Troche z tą zazdrościa to masz racje tu sie z Tobą zgodzę. Ja nie promuje mtz ze jest naj, ale nie mozna go spychac na same dno. Takie wypowiedzi to pochodzą właśnie od osób co nie uzytkuja tych ciągników i tyle.

Dodaj odpowiedź