Skocz do zawartości

Zdjęcie

Orbitrol w zetorze 6341

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jendrek

jendrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 02 luty 2009 - 23:03

Orbitrol w zetorze 6341 Witam,mam takie pytanie co może być przyczyną "uciekania" kierownicy w prawo to znaczy przkładowo jak jadę prosto ulicą to na odcinku mniej więcej 4-5 km. kierownica ucieka mi o cały obrót w prawo (poznaję po przykręconej gałce) ciągnik mam od niedawna,kupiłem używany sprowadzony z zachodu.
Czy to jest wina orbitrolu czy może jakichś uszczelnień ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Orbitrol w zetorze 6341 Dzisiaj, 18:55
  •  

#2 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 luty 2009 - 08:40

Orbitrol w zetorze 6341 Ciekawa sprawa z tym "uciekaniem".W hydrostatycznych układach kierowniczych przy orbitrolu kierownica bedzie zmieniać swoje położenie ale kierunek jazdy powinien być nie zmieniony.
U mnie w 7745 tak własnie jest, że kulka nie zawsze jest w tym samym położeniu ale zmiany kierunku nie zauważyłem.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#3 Share jendrek

jendrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 16 luty 2009 - 20:37

Orbitrol w zetorze 6341

Ciekawa sprawa z tym "uciekaniem".W hydrostatycznych układach kierowniczych przy orbitrolu kierownica bedzie zmieniać swoje położenie ale kierunek jazdy powinien być nie zmieniony.
U mnie w 7745 tak własnie jest, że kulka nie zawsze jest w tym samym położeniu ale zmiany kierunku nie zauważyłem.

Ale w 7745 to masz chyba tylko wpomaganie kierownicy a nie orbitrol ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lukaszewiczm

lukaszewiczm

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 16 luty 2009 - 20:59

Orbitrol w zetorze 6341

Witam,mam takie pytanie co może być przyczyną "uciekania" kierownicy w prawo to znaczy przkładowo jak jadę prosto ulicą to na odcinku mniej więcej 4-5 km. kierownica ucieka mi o cały obrót w prawo (poznaję po przykręconej gałce) ciągnik mam od niedawna,kupiłem używany sprowadzony z zachodu.
Czy to jest wina orbitrolu czy może jakichś uszczelnień ??

Masz zużyty orbitrol lub uszkodzone uszczelniacze w siłowniku.

#5 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 16 luty 2009 - 22:11

Orbitrol w zetorze 6341 Od ok roku mam orbitrol, sam go zakładałem a co do uciekania ciągnika to jest pewnie tak jak pisze lukaszewiczm.
Siłownik to sam możesz sprawdzić ale orbitrol lepiej oddać do fachowego warsztatu.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share lukaszewiczm

lukaszewiczm

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 17 luty 2009 - 16:32

Orbitrol w zetorze 6341 Jeżeli to bedzie wina orbitrola to nawet nie baw sie w żadne regeneracje bo to i tak nie pomoże góra pół roku, tylko kup nowy i dość dobrej firmy.