Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1341 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 21:57

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Przez trzy ostatnie lata odłożyłem na dwa takie ciągniki, za te pieniądze wybudowałem dom, garaż i jeszcze zostało... Może przeszkodą jest to że od marca gospodarstwo należy do mnie, a nakazy podatkowe są stare i mam jeszcze nie przepisane mleko... mam największe gospodarstwo we wsi:) więc jestem ciekaw kto kupi nowy ciągnik

Edytowany przez fireseba, 25 marzec 2014 - 21:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 21:17
  •  

#1342 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 25 marzec 2014 - 22:16

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dziwna sprawa, u mnie gdzie obroty gospodarstwa nie są imponujące decyzja kredytowa była pozytywna, ale nie skorzystałem bo nie chcieli mi reszty maszyn kredytować.

#1343 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 08:29

Dla zainteresowanych rozpoczynają się pokazy ciągników Fendt i maszyn Fella http://www.korbanek....arz_imprez.html

Dla AGCO gospodarstwo o wartości 2mln to za mało by przyznali kredyt o wartości niecałych 350tyś.

2mln to +/- 40 ha gospodarstwo moim zdaniem to nie powinno byc problemu z takim kredytem, pod warunkiem że nie masz jeszcze jakichś kredytów większych

#1344 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 11:20

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? widocznie mam takie szczęście, albo te 0% to pic na wodę i im się nie chce dawać nic za darmo. Teraz załatwiam kredyt w Siemens Finance tylko tu jest 4% w skali roku i jakoś nie jestem przekonany by płacić 50 tyś więcej za ciągnik

#1345 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 13:51

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? te 4 % w SF to też ściema...

#1346 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 14:37

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? więc ile? Przez telefon mówił że 4% i prowizja 0.8%

Edytowany przez fireseba, 26 marzec 2014 - 15:28.

#1347 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 26 marzec 2014 - 16:50

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Boże Drogi jesli siemens da ci kredyt na 4% to swiat stanie na glowie haha 7-8 % to realna stopa a 10% to u nich najczesciej norma maja swoje ukryte oplaty zamiast wratach poczatkowych splacac kapital placisz prowizje oplaty za uruchomienie ubezpieczenie oplaty manipulacyjne i diabli wiedza co jeszcze idz do normalnego banku zalatw sobie kredyt preferencyjny i naprawde bedziesz mnial na 4%,
Z tymi kredytami 0-4% w bankach komercyjnych to jest tak samo jak z ta gwarancja na Fendta na 5 lat haha czegos takiego nie ma i nie bedzie

Edytowany przez timasz, 26 marzec 2014 - 16:51.

#1348 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 20:41

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Miałeś z nimi doczynienie? Normalny kredyt to ok. 10% ale preferencyjne zaczynają się od 2%
Poczytałem trochę o nich i chyba zrezygnuję z ich dobroci. Jutro dostanę ofertę z WKB od znajomego dyrektora

Edytowany przez fireseba, 26 marzec 2014 - 20:55.

#1349 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 26 marzec 2014 - 21:51

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Znam przypadek gdzie gwarancja fendta działała. Joy do wymiany za 3tys i fendt zwrócił. Seria 800

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#1350 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 26 marzec 2014 - 22:09

Miałeś z nimi doczynienie? Normalny kredyt to ok. 10% ale preferencyjne zaczynają się od 2%
Poczytałem trochę o nich i chyba zrezygnuję z ich dobroci. Jutro dostanę ofertę z WKB od znajomego dyrektora

Tak znam kilka przypadkow ludzi ktorzy w siemensie zaciagneli kredyt i oczy im sie otworzyly z BZ WBK jest to samo szajka zlodziei idz do bgz po lub innego banku ktory masz pod reka np. BS - kredyt preferencyjny od 2013 r sa na 3% plus 1% za obsluge rocznie czyli 4% (podstawowa stawka oprocentowania na poziomie 2% byla do konca 2012 teraz to przeszłosc)

@ statek- wiem ze czasami gwarancja grzecznosciowa jest uznawana przez Fendt a nie Korbana
A te brednie o 5 letniej gwarancji na stronie korbanka mnie rozwalaja niech ktos poprosi na pismie o warunki tej gwarancji czyli co jej podlega to sie zdziwi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1351 Share pabloooo

pabloooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 08:55

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? tak jest 4% ale liczone od sumy zaciągniętego kredytu przez cały okres kredytowania...czyli realnie7-10%

#1352 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 27 marzec 2014 - 09:36

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Bo to gwarancja fendta a nie korbanka. Od początku o tym wiedziałem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#1353 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 20:01

widocznie mam takie szczęście, albo te 0% to pic na wodę i im się nie chce dawać nic za darmo. Teraz załatwiam kredyt w Siemens Finance tylko tu jest 4% w skali roku i jakoś nie jestem przekonany by płacić 50 tyś więcej za ciągnik

Niech ich cholera weźmie z tymi 4%, mi też tak mówili a wyszło prawie 10 % w rzeciwistości, ale dokumenty w 2 tygodnie załatwili bez wychodzenia z domu, a jak tak musiałem mieć. Tylko to dobrze wspominam.
Terz BGZ 6,7 %0 prowizji BZWK 5% i 2,5 prowizji

#1354 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 20:25

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Okazało się że siostra ma dobrego znajomego który jest dyrektorem odziału jednego ze znanych baknów. Wysłali mi ofertę na 465tyś na 7 lat, raty prawie 5100zł więc dopłacę do interesu 91tyś
Czy rozlokowali byście skrzynie i podkręcili moc podczas tej "super gwarancji na 5 lat"?

#1355 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 21:11

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? No wiesz jesli jestes zdecydowany na ten ciagnik i chcesz podkrecic moc po rocznej gwarancji to czemu nie? Biorac pod uwage to ze po roku na pozostale 4 lata na gwarancji zostanie ci blok silnika i skrzyni biegow to tak naprawde i tak jej nie masz wiec mozesz robic co uwazasz

#1356 Share KarolSALETRA

KarolSALETRA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 marzec 2014 - 20:49

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? .

Edytowany przez KarolSALETRA, 28 marzec 2014 - 21:51.

#1357 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 28 marzec 2014 - 21:00

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Nie ma na rynku ofert kredytowych (bez dopłat) gdzie realny koszt kredytu byłby 3,8% w skali roku.

#1358 Share KarolSALETRA

KarolSALETRA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 marzec 2014 - 21:09

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? ,

Edytowany przez KarolSALETRA, 28 marzec 2014 - 21:53.

KILER

#1359 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 22 kwiecień 2014 - 11:39

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? W 400 i 700 do variotronica można podłączyć kamerę jakąś tam to musi być specjalna do fendta? czy to jakaś zwykła przemysłowa? ktoś tego używa jaka jakość tego /?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1360 Share ZenekWisilaska

ZenekWisilaska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 maj 2014 - 23:28

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? witam koledzy prosze napiszcie mi o fendt306lsa turbo matik ile wart jakie zalety i wady tego sprzetu zgury dziekuje

Dodaj odpowiedź