Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#901 Share 1NHJD1endriu

1NHJD1endriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 15:09

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Nie takie porównania tylko w twojej miejscowości aa to u was nie jest czasem tak że jak się pies zerwie to łańcuch 3 dni szczeka...?

Pisz posty na temat, bo jak na razie, to zaczynasz teraz Ty prowokować do kłótni !!!!!!

Edytowany przez MAT912, 07 styczeń 2013 - 17:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 09:43
  •  

#902 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 15:22

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Co niektórzy nie mogą tego znieść że się fendta porównuje do jakiej innej marki BO NIE NATO WYDAŁEM TYLE KASY ABY MI TU PORÓWNYWAĆ a one są wszystkie po jednych pieniądzach są dobre dopóki się nie psują a psują się wszystkie

Edytowany przez danielhaker, 08 styczeń 2013 - 23:43.
ortografia

#903 Share luckywasak

luckywasak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 16:00

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Widzę, że posiadacze New Hollandów mają straszne kompleksy. Ciekawe skąd się to bierze...??

Dajcie sobie wreszcie spokój z tymi nędznymi kłótniami. Do niczego to nie prowadzi. To nie jest temat do dyskusji czy NH czy Fendt jest lepszy, a jeżeli już chcecie coś takiego udowodnić - to poprzyjcie to mądrymi argumentami. Niech ten dialog nabierze wartości merytorycznej. Argument "bo tak" albo "bo ja mam, bo ja lubię" do mnie nie przemawia...

#904 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 07 styczeń 2013 - 16:23

Nie takie porównania tylko w twojej miejscowości aa to u was nie jest czasem tak że jak się pies zerwie to łańcuch 3 dni szczeka...?

kole w oczy no cóż nikt nie powiedział, że będzie różowo, widać co niektórzy nie mogą czytać negatywnych opini o pewnej marce bo ich szlag trafia

Co niektórzy nie mogą tego znieś że się fendta porównuje do jakiej innej marki BO NIE NATO WYDAŁEM TYLE KASY ABY MI TU PORÓWNYWAĆ a one są wszystkie po jednych pieniądzach są dobre dopóki się nie psują a psują się wszystkie

ani złotówki nie wydałem na Fendty, JD, Valtry, Claasy czy Mc bądź NH, maszyny kupuje Szef ja mam zapewnić im serwis oraz jestem logistykiem ;)
z serwisowego punktu widzenia NH jest ideałem masę drobnych a czasami i dużych awarii czyli serwis ma robotę, z logistycznego to katorga,
z logistycznego punktu widzenia Fendta, JD, Valtre, Claasa to ciągniki bardzo dobre gdyż stosunek cena/niezawodność jest na tyle wysoki że są to ciągniki wręcz idealne dla osób potrzebujących stale maszyny gotowej do pracy (duże gospodarstwa czy firmy usługowe) Trio firm usługowych z Niemiec jeździ na Fendcie pytanie dlaczego? skoro mieli NH w swojej flocie, Dwie największe firmy w Polsce Lehmann i Świerkot oraz mniejsza Ulenberg dają na Claasie, pytanie dlaczego? skoro Lehmann mógł być dealerem NH a wybrał Claas, Świerkot z Valtry bez kombajnów przesiadł się na Claasa a przecież ze swoim zapotrzebowaniem 10 dużych rotorowców rocznie dostał by NH bez problemu :D

Edytowany przez bushmaster, 07 styczeń 2013 - 16:24.

koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

#905 Share 1NHJD1endriu

1NHJD1endriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 19:21

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Co ty za bajki piszesz? Chlopcze przecież ty się nie znasz

proponuje zakończyć ta kłótnie bo wy nadal przy swoim, a i tak nikogo nie obchodzi wasze fanatyczne podejscie....

#906 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 19:36

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Weźcie Mi powiedźcie o co m,u chodzi poza prowokowaniem do kłótni :huh: bo całkowicie nie ogarniam kolesia
Zadałem kilka pytań na żadne nie odpowiedział... boi się?

Edytowany przez bushmaster, 07 styczeń 2013 - 19:38.

#907 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 19:39

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Następny klon Przemka321 i tyle.

#908 Share 1NHJD1endriu

1NHJD1endriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 23:04

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Jaro no twojej mamy chyba.

+1 punkt ostrzeżeń za post nic nie wnoszący do tematu.

Edytowany przez MAT912, 08 styczeń 2013 - 19:45.

#909 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 23:18

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Brawo 1NHJD1endriu brawo masz ponad 20lat a twoja inteligencja poraża normalnie.
@bushmaster zostawmy chłopaka musi się chyba dowartościować takimi postami :D

#910 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 09:54

Jaro no twojej mamy chyba.

A masz 66 lat ? :D -no i moja Mama jest bardzo rozsądną kobietą-no właśnie-masz 66 lat i jesteś kobietą o porażającej wprost wiedzy na temat NH ?-gratulacje :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#911 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 14:38

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Tomek90 jak to mawiał prezydent jestem za a nawet przeciw
Jaro nie bardzo kojarzę o kogo chodzi ale ok

#912 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2013 - 22:10

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 17:02.

#913 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 14:09

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? powiem tak: jaki tytuł, taka dyskusja. pierwszy raz tu zajrzalem tzn. do tego działu i mogę stwierdzić, że o ile wcześniej podobna dysukusja była w temacie spalanie jd tak teraz tu jest taki chłam aż oczy bolą. Szokuje mnie to, że każdy chwali to co ma i klapki na oczach bo to co mam to najlepsze. Ale do rzeczy Ja jestem użytkwonikiem jd, nie tylko ciagnika. Z tego co się orientuję a orientuję raczej na bieżąco zarówno janek jak i fendt podobnie doposażone są porównywalnej cenie. Znam kilku użytowników owych marek i stiwerdzam fakt że obie marki ulegają awariom tak samo w zależności od sposobu ekploatacji i pojedynczych egzemplarzy. Owszem częstotliwość awarii jest dużo mniejsza no ale coś za coś. A czego się dowiedziałem i kilku kart tej dyskusji (równie dobrze temat mozna było by nazwać ja i moje zabwaki czy niebieski ejest lepsze od zielonego i dlaczego najgorsze jest czerwone) mozna wybrać kilka postów z którch coś wynika. reszta dla przeciętnego usera tego forum wygląda jak debata w sejmie. W pełni prowokacyjnie można zmienić nazwe tematu na :
Fendt naj naj naj, ale dlaczego...tak nie jest ?
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#914 Share Dlugi666

Dlugi666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 styczeń 2013 - 10:23

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Witam zamierzam kupić ciągnik marki FENDT , myślę o modelach z rocznika 98 -00 a dokładniej o 311, 312 lub 512 , Chętnie bym popisał z użytkownikami takich maszyn. Jak sie maja do swoich obowiązków.

#915 Share MrJCBx7m

MrJCBx7m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 22:16

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Mam FENDT 312 LSA 91r. jak kupiliśmy miał 10000Mth a teraz ma 13000Mtg żadnej poważnej awarii nie było (rozrusznik padł i guziki na błotniku wymienione) a moc to już całkiem ma zajebistą Deutz o tej mocy wysiada ...
FENDT 308 LS 85r. kupiony rok temu ... co wymienione to tylko tulejki w przodzie... New Holland TD95D się chowa przy nim ... Fendt ma 78KM a NH ma 95 i krótko mówiąc wysiada ...
mam te Fendty i porównywałem je z innymi ... silniki prawdopodobnie oryginał nie renontowane MWM...
Polecam STARE FENDTy !!!
Traktor Fendt Favorit 514C

#916 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 27 styczeń 2013 - 22:11

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Fendt jest dla mnie naj, naj, naj..., bo jest po prostu piękny. 936 Vario Black Beauty jest tak piękną maszyną, że jak pierwszy raz zobaczyłam na żywo to mi opadła szczęka. Dla mnie marzeniem jest mieć choćby Fendta 516 Vario. Fendty to moja miłość, a tego nie da się wytłumaczyć logicznie. Tyle w temacie.

#917 Share tomek666

tomek666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 22:22

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dobra pompa , zaj....ty podnośnik , silnik rewelacja , układ chydrauiczny i zawieszenie nic dodać nic ująć .... :D
Podobnie John Deere ale Fendt to Fendt :rolleyes:

#918 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 22:36

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Witam
Czy to prawda że przekładnie Vario naprawia się tylko w niemczech?
Tak że oddaje się taką skrzynie do servisu i oni wysyłają ją do zakładu w niemczech który się tym zajmuje i dają sprawną skrzynie.

#919 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 31 styczeń 2013 - 11:45

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Nie sądzę, żeby tak było. Pewnie trzeba sprowadzić nieraz jakieś części, ale tak ze wszystkim do Marktoberdorfu jeździć to byłoby dla Niemców zbyt skomplikowane. Lepiej produkować drogie części. Ale aż muszę to sprawdzić, bo to tylko moje przypuszczenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#920 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 12:37

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Skrzynie wymontuje serwis nawet w polsce. Niestety vario nie naprawi kowal w stodole. Są dwie opcje albo fabrycznie nowa skrzynia, albo oddanie starej i kupno uzywanej po regenreacji własnie w niemczech. Choć nie wiem czy napewno w tym samym zakładzie gdzie produkuja nowe.

Dodaj odpowiedź