Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#721 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 24 sierpień 2011 - 07:36

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? to ladnie, tiger czy redbull?:D

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 13:07
  •  

#722 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 sierpień 2011 - 08:52

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? laptop i serial Spartacus:P

#723 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 20:22

@Barabus chyba przechwalił swojego Naj Naj Fendta :D

życzę ci żebyś nie musiał przechodzić przez to co ja :)

awarie w ciągnikach były, są i zawsze będą, w kwestii naj nigdy nie powiedziałem że chodzi o bezawaryjność

pzdr

Edytowany przez BARABUS, 24 sierpień 2011 - 20:23.

#724 Share CONDOR

CONDOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 20:51

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? napewno nikt Ci nie zazdrości, ale nie musiałeś przechwalać swojego fendta po 60 mtg na AF. Jeszcze pamiętam słowa HubertaOjdana: za mało zrobiłeś, żeby cokolwiek powiedzieć (czy coś podobnego, w każdym razie sens był taki sam)
JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

#725 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 16:34

laptop i serial Spartacus:P

masz jakas podkladke pod lapka?:)
polecam Gre o Tron

Barabus niestety Hubert mial racje;/ szkoda ze tak Ci sie trafilo, ale to jest z uzywkami jednak, czasami mozna trafic a czasami nie

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#726 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 sierpień 2011 - 18:50

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Statek@ Grę o Tron też w Fendzie obejrzałem :P pod laptopa mam w Fendzie zrobiony stojak z chwytakami, kiedys zrobie zdjęcie i pokażę :P

#727 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 18:51

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? spoko, chetnie bym zobaczyl chociaz nie mam takich pol aby to wykorzystac:)

#728 Share jendrzej

jendrzej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 14:11

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Hubert to ile ha zaorane w ciagu tych 27 godzin?Zbiornik paliwa w fendzie wystarczył?

#729 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 02 wrzesień 2011 - 20:41

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Naj, naj, najmocniejsze, z tych którymi robiłem w polu fendtem pracuje się najlepiej, najwydajniejszy, komfort na wysokim poziomie.. Strasznie drogie ;/

#730 Share Kent

Kent

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 10 październik 2011 - 19:33

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Byłem na pokazie fendta 312 i powiem tak; wcześniej przed pokazem miałem nie malą rozterke ponieważ wiadomo fendt bardzo drogi, no ale myśle przecież niezawodny, niemiecki, no i za taką cene to musi byc wszystko super wytrzymałe-wiadomo ta niemiecka solidnośc, no i najważniejsza sprawa małe spalanie a ropa przecież to nie mały wydatek.I co zobaczyłem wzieliżmy ciągnik aby pojeżdzic troche po polu i tu rozczarowanie fendt skakał, kołysał się jak moja sześcdziesiątka,zdecydowanie jest za lekki.Następnie wzieliśmy ciągnik z pługiem i w pole i tu kolejne rozczarowanie po 10 minutach rozsypało się łożysko w kole przednim.I tak moje mażenia o doskonałym i ekonomicznym ciągniku prysły jak czar.Dziś wiem jedno- fendt nie jest warty tych pieniędzy. Teraż zastanawiam się nad jd 6330 lub jakims newholandem pewnie nawet kupie obydwa w cenie jednego fendta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#731 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 18 październik 2011 - 19:32

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Kent 312 w sumie jest mała, gabaryty 60tki, ale i tak mocniejsza, żaden traktor nie ma takiego mocnego zawieszenia i tak mocny konstrukcyjnie nie jest jak fendt, oczywiście jeśli porównywać mamy z innymi modelami o podobnych mocach.. Fendt są szerokie z tyłu, niesamowicie dobrze trzymają się drogi, w polu równa praca (sprzęt też trzeba umieć dopasować wtedy traktorem nie ruszy nic), dlatego 716tki nie zamienił by na żaden inny 160koni, zapmnnie się wszystko pociągnie masakryczne ciężary - jedyny minus skrzynie, po 19tyś siadają na dobre, wtedy koszta mniej więcej 20-30 tyś, dlatego im tańszy fendt tym bardziej wyciachany na wszystkie strony, tak naprawdę żeby kupić fendta w dobrym stanie 120tyś trzeba minimalnie położyć..

#732 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 18 październik 2011 - 19:38

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? 312 ma gabaryty 60-ki?

#733 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 18 październik 2011 - 20:00

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Chyba C-3603 to wtedy gabaryty będą podobne.

#734 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 październik 2011 - 21:19

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Fendt 312 Vario waży ok. 5 ton bez obciążenia. Na prospekcie jest niby 4300kg ale to bzdura po prostu. U mnie moja 312 nie ma za bardzo co robić, ale jak już mój badziewiasty pług zapuszcze głeboko w ziemie to też trochę skacze. Ogólnie z obciążnkiem 870 kg fendt ma ok. 6 tony i to w zupełności wystarcza jak na jego moc. Wina według mnie leży przy oponach, nie chodzi czy są szerokie ale continental ma bardzo wysokie ciśnienie w oponach przez co troche skacze i nie ma super trakcji.

#735 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 23 październik 2011 - 21:38

Wina według mnie leży przy oponach, nie chodzi czy są szerokie ale continental ma bardzo wysokie ciśnienie w oponach przez co troche skacze i nie ma super trakcji.

a co masz zakaz zmniejszania ciśnienia w oponach? :lol:

#736 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 październik 2011 - 21:55

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Z tyłu zawsze by szło trochę spuścić, z przodu się boje bo jak coś się do ładowacza by się coś ciężkiego brało to może być nie ciekawie :P

#737 Share david697

david697

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 24 październik 2011 - 15:36

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Jedźcie sobie na AGRO SHOW 2012 do Bednar. Można porównać jakość odrobienia fenda a pozostałych ciągników. Fakt cena jest kosmiczna ale naprawdę warto.

#738 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 październik 2011 - 17:40

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Powiedz mi (znów wyjdę na hiperfana :D )-czy taki JD z podobnej półki cenowej ustępuje Fendtowi jakością wykonania ?

#739 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 październik 2011 - 18:13

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Ja Ci powiem Jaro@.... niestety ustępuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#740 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 październik 2011 - 18:32

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Od kiedy ?Ostatnimi czasy nie oglądałem nic nowego ale przedtem szły łeb w łeb.

Dodaj odpowiedź