Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#701 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 19:13

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? ja w swoim janku mam 40 km a na prostym odcinku więcej jak 37 się nie bujnie pusty, do każdej prędkości należy podejść z dystnasem rozmiar kół cisnienie mają niebagatelne znaczenie
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 21:38
  •  

#702 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 17 lipiec 2011 - 12:10

z tego co się orientuję to only przód, ale mogę się mylić;)

Szukałem i znalazłem
Ryżowy Tył :D

Edytowany przez MgrLukash, 17 lipiec 2011 - 12:11.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#703 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 17 lipiec 2011 - 13:16

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? dzięki za info ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#704 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 18 lipiec 2011 - 10:41

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Hah bo wy wszystko wiecie i jesteście najmądrzejsi hihi ta jasne nie musicie wierzyć ale sam jęździłem tym pronarem i wiem że tyle leci nie musicie być tacy premitywni to wasze gadanie to jakoś dziwnie odbieram jak byście byli 5 latkami i się przechwalali :blink: nie wiem może się myle może głupoty pisze jak to mówicie ale poprostu bronie swojego zdania.

dla was pronar to najlepsza marka pod słońcem.

PS. widze że tylko Lowrider myśli.

Edytowany przez andrzej2257, 18 lipiec 2011 - 10:43.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#705 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 10:50

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Patrząc na to jak piszesz to boję się trzydziestki na karku bo coraz więcej trzydziestolatków pisze tak chaotycznie jak ludzie po podstawówce :lol:
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#706 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 18 lipiec 2011 - 11:49

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? @Andrzej2257 możesz nagrać film z tą prędkoscią 50 ?

Mógłbym Ci uwierzyć, gdybyś na tylne laczki wcisnął rozmiar R38 bądź R42. Jakie tam opony siedzą w nim?

#707 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2011 - 19:21

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Łukasz@ ponad polowa uzytkownikow w wieku maloletnim na tym forum dodaje sobie po kilkanascie lat :D jak nie 10 to 20 lat do przodu.

#708 Share marcin200711

marcin200711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 19:57

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Się śmiejecie że 50 nie pojedzie kumpel kupił pronara i był źle poskładany w fabryce to jechał prawie 60km/h na prostej ale pod górkę sam siebie nie mógł uciągnąć ;) zrobili mu go na gwarancji i tak wyciąga w okolicach 45 km/h prześciga fendta 714 i mf 5455.

na forum powinien być wątek dlaczego John Deere najlepszy w końcu jest więcej osób na forum zakochanych w tej marce.

Ja jak narazie w fendtcie po roku zrobiłem 500h i nie miałem żadnej awarii i usterki wszystko lekko chodzi jak powinno ;)
a John Deera mam 5080r miesiąc 37mth zrobionych i jak na razie to ciężko wchodzące biegi, awaria koguta, palące się bezpieczniki od siedzenia,przy 1050 obrotach gdy się kręci kierownicą coś wydaje nieprzyjemne dźwięki zobaczymy jak to będzie dalej na razie jest na gwarancji to niech robią;)
a

#709 Share erni0402

erni0402

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny:)

Napisany 18 lipiec 2011 - 21:43

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? @hubert z tą ponad połową to troche przesadziłeś :)

#710 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 18 lipiec 2011 - 21:55

Się śmiejecie że 50 nie pojedzie kumpel kupił pronara i był źle poskładany w fabryce to jechał prawie 60km/h

" A wróble mają po kilogramie" :lol:

Edytowany przez deer20, 18 lipiec 2011 - 21:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#711 Share marcin200711

marcin200711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 22:24

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? następny cwaniak... w ursusie 6 zmienisz przełożenia i z 25 jedzie 40 pewnie tego tez nie wiesz ...
a

#712 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2011 - 22:26

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? jak coś jest źle złożone to się rozpada i nie działa poprawnie co powoduje spadek osiągów a nie ich raptowny wzrost ;)

#713 Share marcin200711

marcin200711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 22:29

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? możliwe że by się rozpadł a osiągi przecież spadły bo to nie jest stworzone do szybkiej jazdy tylko do ciężkiej pracy w polu;)
a

#714 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 08:25

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Jak z Pronara leci to wiadomo że jest olej, jakby przestało to trzeba zacząć się bać :D
O tym Pronarku Karola to ja też słyszałem, pędził jak szalony a siła C330. Ale później chyba było dobrze?

#715 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 11:12

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? jak przestało się lać, to znaczy, że podnośnik już nie podniesie :lol:

#716 Share marcin200711

marcin200711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 12:15

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Tak teraz jest w porządku ogólnie było z nim parę nieprzyjemnych sytuacji.
a

#717 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 20 lipiec 2011 - 17:54

następny cwaniak... w ursusie 6 zmienisz przełożenia i z 25 jedzie 40 pewnie tego tez nie wiesz ...

Żadne cwaniak, wesoły chłopak :lol:

#718 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2011 - 13:20

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? @Barabus chyba przechwalił swojego Naj Naj Fendta :D

#719 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 13:42

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Coś w tym jest Ja zachwalałem Navi a teraz sypie się po całości <_< na szczęście do wady silnika się przyznali i wymienili <_< Fendt fajny ciągnik, ale jego super komfort nie pomógł mi przepracować całego dnia w polu :huh: i znowu łóżko :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#720 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 sierpień 2011 - 06:49

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Ja podczas orki pod rzepak spędziłem na polu 27godzin bez przerwy :P Ani ciągnik, ani pług nie zawiodły :P od 7 rano do 10 rano następnego dnia. Przerwa była jednie na wymianę dłutek, ale to przed nocą, jakieś pół godz

Dodaj odpowiedź