Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#681 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 14 lipiec 2011 - 16:40

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Jędrek czy ty w ogóle wiesz co oznacza zwrot " nie lada wyczyn" ?:blink: bo widzę, że napiszesz coś i myślisz że każdy ci uwierzy, tyle że piszesz takie brednie że aż żal pisać. Jeszcze raz co ten ciągnik robi?
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 03:37
  •  

#682 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 18:50

Nie ma chyba żadnego rodzaju ,tuningu'' który podniósłby moc ciagnika więcej niz 20%

Nie chciałem tutaj dawać linka żeby nie robić reklamy, podam tylko moce uzyskane przez jedną z firm które tuningują m.in JD
Wiadomo JD 6630 moc znamionowa 130 KM, możliwość podniesienia o 40 KM do 170 KM co daje przyrost 30 %
Znam przypadek podniesienia mocy w JD o dokładne 50 %. :blink:B)
Tak jak wcześniej pisałem, jestem z podniesieniem mocy jeśli na prawdę jest potrzebna ale do tej granicy 20 %. ;)

#683 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 lipiec 2011 - 18:56

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Adnrzej my mó☼wimy o ciagnikach użytkowych i seryjnych, a nie modyfikowanych specjalnie na te zawody. Tam do niektórych ,,ciagnikow'' montuje sie silniki od helikopterów, niektóre tak jak piszesz Continental V12, 29,4l

#684 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 14 lipiec 2011 - 22:01

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? John 5720 koleżki robi wszystko 50 ha obrabia do tego krowy mleczne (100 sztuk bydła razem) ma a pronar stoi i cały czas olej przecieka. A nie wiem dlaczego ,ale wszyscy mówią na mnie Jędrek ;[.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#685 Share erni0402

erni0402

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny:)

Napisany 14 lipiec 2011 - 22:46

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? o co chodzi z tym jędrek:)
nie wiem czemu ale twoje ostanie zdanie mnie bardzo ubawiło:)dalej się smieje:)

#686 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 05:13

John 5720 koleżki robi wszystko 50 ha obrabia do tego krowy mleczne (100 sztuk bydła razem)

To Ja obstawiam, że ma 800 GODZIN a nie 8000 h :lol: bo jakiś Piotra MF nie zbliża się do tej graniczy a areał podobny i obsada większa :D
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#687 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 08:32

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Nie wierzysz to nie musisz wierzyć. Ciągnik robi wszystko można powiedzieć że chodzi cały czas ja nie wiem czy on w nocy ciągnik zapala czy co? Nie musisz wierzyć ale ma on 8000 h to jest czysta prawda ,co byłeś u czarownicy i ci przepowiedziałą ile mtg ma kolega andrzeja 2257 w johndeerze :lol:.

#688 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 08:54

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? wiem ile ciągnik musi się naganiać żeby tyle zrobił ;) a patrząc jak koloryzujesz swoje posty to nawet bez czarownicy można to stwierdzić:D

#689 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 15 lipiec 2011 - 09:10

mój kolega przez 3 lata nabił 8000 mtg tesz johnem :blink: 5720 a pronar stoi i ciągle olejem sika :lol:.

To coś twój kolega, (kierowca pi**a) nie umie jeździć.
Jaki model pronara? Może kupił używany?
Znam przykład, (1025a) robi jako główny na 35ha i nigdzie nie ma wycieku. Więc troche chyba w kulki lecisz z tym tekstem.
Podtrzymam słowa Huberta : "Powiem Ci szczerze, że głupoty i pierdoły piszesz."

#690 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 10:52

A w tych wyścigach ciągników (tractor pulling) to co myślisz że ciągnik ma 2000 km i ze 20 cyl:blink: ostatnio był w rpt johndeere 7930 który miał 1800 km i to nie tuning?:lol:

oj kolego nic nie wnosisz tylko się pogrążasz
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#691 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 11:34

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Pronar się przewrócił ponieważ syn kolegi jechał 50 km/h nie zwalniał i podczas skręcania na zakręcie przewrócił się :lol: no i dlatego przecieki. Atomik nie chce mi się z tobą gadać bo nawet nie wierzysz w to że john 5M to chińczyk.Przemrolnik a może twój kolega to (pi**a kierowca) nie obrażaj jak ja cie nie obrażam ;[.Lukasz1987 nie mów na mnie Jędrek wystarczy to że moja rodzina tak mówi <_< mów śmietana albo mleko to lepiej pasuje.

#692 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 15 lipiec 2011 - 12:49

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Tylko od kiedy pronar jedzie 50 km/h ?

#693 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 12:51

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? który pronar ma skrzynie 50km/h? :lol::blink::lol: znowu koloryzujesz, a od kiedy jeden podzespół decyduje w jakim kraju robiony jest ciągnik? :blink: 5M ma chiński przedni most

#694 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 15 lipiec 2011 - 13:04

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? A przypadkiem mostu tylnego i skrzyni nie ma składanego pałeczkami do ryżu :huh:
Wg tego co @andrzej2257 napisał w tym poście wnioskuje iż chodzi o model 1025 a ten poleci max 37km/h :P

Edytowany przez MgrLukash, 15 lipiec 2011 - 13:06.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#695 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 13:27

Pronar się przewrócił ponieważ syn kolegi jechał 50 km/h nie zwalniał i podczas skręcania na zakręcie przewrócił się :lol: no i dlatego przecieki. Atomik nie chce mi się z tobą gadać bo nawet nie wierzysz w to że john 5M to chińczyk.Przemrolnik a może twój kolega to (pi**a kierowca) nie obrażaj jak ja cie nie obrażam ;[.Lukasz1987 nie mów na mnie Jędrek wystarczy to że moja rodzina tak mówi <_< mów śmietana albo mleko to lepiej pasuje.

wyrwałeś jakieś zdanie z kontekstu ? temat jest o ciągnikach fendt a nie jd i pronarze po pierwsze a po drugie po Twoich kilku postach to z Tobą nikt nie chce gadać
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#696 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 13:39

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? dobry post w tamtym jest 6,5 tyś w lutym mamy lipiec czyli 5 miesięcy. Różnica 1,5 tyś czyli ciągnik robił dzień w dzień po 10 godzin :lol:, z tego co się orientuję to only przód, ale mogę się mylić;)

#697 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 13:56

Tylko od kiedy pronar jedzie 50 km/h ?

P6 i P9 pojedzie 50km/h, chyba że blokadę ma ;)

#698 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 15 lipiec 2011 - 14:14

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? O tych dwóch modelach to wiem ale w tym przypadku chodzi o 1025 ;)

#699 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 lipiec 2011 - 14:34

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dobra zostawcie Jędrka. To jego bajka, jego kredki i niech nikt się z flamastrami nie wpie***ala do jego bajek :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#700 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 15:26

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? P6 ma skrzynkę do 44,1 przynajmniej tak jest na stronie :)
Odezwał się :D

Dodaj odpowiedź