Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#21 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 13 kwiecień 2007 - 19:39

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Szkoda, że śa tak drogie, ale niestety za najlepsze trzeba płacić...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 20:24
  •  

#22 Share michaloww

michaloww

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 20:07

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? u mnie jeden ma fenda niewiem jaki oznaczenie ale ma coś ok. 100 km i pracuje z turem to jak on cioł u mie kukurydze to miał dopiero 1500mtg i mówi że nawet nie dotknął klucza żeby naprawiać a teraz był u mie i mówi że jak ładował obornik to mu tylko w skrzyni coś hukneło i cała skrzynia do wymiany a skrzynia chyba vario(nie wiem dokładnie) i powiedział że jak nowy ciągnik po 2500mtg i siada mu skrzynia to szrot i go sprzedal i kupił deutz-fahra 150 km z turem i ma już na liczniku prawie 3000mtg i tylko simeringi wymienił bo puścił gdzieś tam a tak to tylko paliwo i jazda!!!!!!!!!!!!!!! a ja miałem zetora forterre 9641 z turem (ale zmieniłem na 14441) i ma już prawie 2000mtg i nawet raz jej nie naprawiałem (może ten fendt jakis wadliwy nie wiem ) on mówi że woli deutza a ja wole zetora bo tani i dobry

pozdro użytkowników zetora i fendta też

#23 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 13 kwiecień 2007 - 23:44

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Trudno coś tu powiedzieć, bo nie wiadomo co to był za model- jeśli miał ok. 100 KM to mógłbyć to model 309 z standardowa przekładnią, ale i także jakaś 400setka vario...

#24 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 14 kwiecień 2007 - 07:09

u mnie jeden ma fenda niewiem jaki oznaczenie ale ma coś ok. 100 km i pracuje z turem to jak on cioł u mie kukurydze to miał dopiero 1500mtg i mówi że nawet nie dotknął klucza żeby naprawiać a teraz był u mie i mówi że jak ładował obornik to mu tylko w skrzyni coś hukneło i cała skrzynia do wymiany a skrzynia chyba vario(nie wiem dokładnie) i powiedział że jak nowy ciągnik po 2500mtg i siada mu skrzynia to szrot i go sprzedal i kupił deutz-fahra 150 km z turem i ma już na liczniku prawie 3000mtg i tylko simeringi wymienił bo puścił gdzieś tam a tak to tylko paliwo i jazda!!!!!!!!!!!!!!! a ja miałem zetora forterre 9641 z turem (ale zmieniłem na 14441) i ma już prawie 2000mtg i nawet raz jej nie naprawiałem (może ten fendt jakis wadliwy nie wiem ) on mówi że woli deutza a ja wole zetora bo tani i dobry
pozdro użytkowników zetora i fendta też

miło słyszeć że są wyjatki od regół (że fendt niejest najlepszy :wacko:) ale to naprawde dziwne, a michałoww skąd jesteś? poważnie zetorkek Ci sie nie psuje?

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 08:46

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? ostatnio bylem na jakis pokazach fendtow kolo pasleka, byl 936 i w pierwszej chwili caly tlum rzucil sie do ogladania, ja sobie cierpliwie odczekalem ogladajac inne modele, w koncu przyszedl odpowiedni moment. Wszedlem do srodka, usiadlem i w sumie troche sie dziwnie w nim czulem, wszystko przez podlokietnik w ktorym sa umieszczone wszystkie funkcje, a cala reszta kabiny prezentuje tylko tapicerke, oprocz tego jest tylko tablica rozdzielcza (taki maly grzybek jak w garbusie) i to wszystko, fendt na pewno dzialal na zasadzie czystej formy projektujac kabine
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 18 maj 2007 - 12:58

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? mam propozycje mav moze ty opowiedz czemu sa takie dobre a nie ciagle krytykujesz ;) pokaz czy ty wogóle cos o tym wiesz czy tylko chcesz sie dowiedziec od innych tego czego ty nie wiesz :lol:

#27 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 18 maj 2007 - 13:31

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? 1014tojestto

ten temat właśnie jest dla innych którzy nie argumentują swoich wypowiedzi na ten temat, bo zauważ ze ja argumentuje swoje wypowiedzi. I pisałem juz o tym sporo razy w wielu tematach.

A co do tego ze chce sie czegoś dowiedzieć, to masz racje. Wszystkiego nikt nie wie, ja też zdobywam cały czas wiedze. Może ktos mnie zaskoczy czymś o czym wcześniej nie wiedziałem.
Lubię polemikę z takim kimś. Ale śladowe ilości takich osób na AF.

Bo co to za wypowiedzi: -----> "Fendt bo Fendt"

i nikt z tych którzy sie tak wypowiadają nie zabrał tu głosu... (bo za dużo wiedzą i nie chce sie podzielić tą wiedzą?:lol: )

ps
twoja wypowiedz tez jest baaaaaardzo na temat ;)

#28 Share nalepa.p

nalepa.p

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 lipiec 2007 - 17:22

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? duza wartosc przy odsprzedazy podobnie jak i JD

trwalosc i jakosc wykonania

oddzielny uklad hydrauliczny jak dla mnie swietna sprawa7

a czy jest najlepszy czy lepszy jest JD trudni powiedziec

JD ma rame inne marki nie maja i co sie takiego w sumie dzieje??

#29 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 01 lipiec 2007 - 20:13

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Fendt ma gwarancje na silnik coś ok.40tyś.mtg.Tylko nie krzyczcie na mnie-tak słyszałem.

#30 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 lipiec 2007 - 21:15

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Wojtus-załóżmy ,że jest tak jak piszesz-wtedy zakładając iż ciągnik pracuje jakieś 1000 mth rocznie-dawaliby gwarancję na najbliższe 40 lat-nic tylko brać i jeździć-fabryka zapłaci za wszystko :(.Krzyczeć nie będziemy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 01 lipiec 2007 - 21:27

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? No właśnie to jest ciekawe jak to jest możliwe?Zaznaczam ja to tylko słyszałem.A co do niezawodności ogólnie maszyn,ciągników czy nawet samochodów decyduje po pierwsze jakość materiałów z jakich został wyprodukowany dany produkt oraz precyzja i dokładność wykonania poszczególnych detali.

#32 Share nalepa.p

nalepa.p

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 lipiec 2007 - 01:44

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? nie sadze zeby to byla prawda raczej chodzi tu o przewidywalna trwalosc przez producenta

#33 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 17:02

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? John Deere jest jak zwykły banan. Fendt jest jak Chiquita :) :) :(

#34 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 21:28

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? +jak chiquita przereklamowany :( :) :)

#35 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 07:22

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? John Deere jest jak Sprite.....Fendt - pragnienie :(

#36 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 09:09

John Deere jest jak Sprite.....Fendt - pragnienie :)

Dobrze gadasz. Fendt ulgnie a jd jedzie dalej :( :)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#37 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 11:13

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? A ja mam gupie pytanie. Od kiedy produkują fenda 936 vario. Ja myślałem że od 2007r. A nie dawno czytałem że już w 2005 roku były dostępne :(

#38 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 15:52

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Przypomniał mi się jeszcze jeden szczegół, który przemawia za Fendtem: światła na kabinie można używać jak dolne światła drogowe/mijania-drogowe/ i jest to bardzo przydatne w czasie jazdy z maszyną zaczepioną na przednim TUZ-ie lub ładowaczem czołowym.
Ponadto Fendt z silnikiem Deutza lepiej zapala w niskich temperaturach niż np. JD /chodzi mi o modele JD z pompą rotacyjną przed CR/. W Fendt-cie jest 6 oddzielnych pomp wtryskowych /to nie jest pompowtryskiwacz/ i w zimie paka to jakoś łatwiej.
A najlepszy traktor to by zrobił jakiś zmyślny Chłop, który ma dostęp do Agrofoto... :(
Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

#39 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 18:47

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? taki bajer ze światłami :( to ma nawet moja valtra to jest chyba obowiązkowe przy przednim TUZie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 19:39

taki bajer ze światłami :( to ma nawet moja valtra to jest chyba obowiązkowe przy przednim TUZie

To na pewno nie jest obowiązkowe przy przednim tuz-ie, czyli punkt dla Valtry.
Nie wiedziałem że jest to również w Valtrze ale ciągników tych jest tak mało, że trudno poznać jego zalety.
Valtra w Polsce ma b. dobry marketing bo z firmy z maleńkim udziałem w rynku zrobili potęgę /przynajmniej w wielu głowach polskich rolników/.
Duże brawa.
Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Dodaj odpowiedź