Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#301 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 18:36

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? A Ty gdzie na podlasiu sie wybierasz? w tamtym roku gdzie byłeś?

Zdjęcie poniżej mapy pokazuje ile osób ściągneło na pokaz w Jaworach na podlasiu. Naliczono, że przewinęło się okolo 1300 osób

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 09:08
  •  

#302 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 marzec 2010 - 19:14

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Ja atakuje Wróblewo. ;) Mam tam niespełna 10km. Ta dziura na południowym-wschodzie kuje w oczy. ;[

#303 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 19:28

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Na południowym wschodzie Polski będą za to pokazy Classów ;)

#304 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 19:39

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? A co Ty wyskakujesz z pokazami Claasa w temacie Fendta? Na pokazach Fendta przynajmniej maszyny są wyregulowane idealnie i nie trzeba poprawiać później na polu... Po Claasie musiałem gruberem pole równać mimo iż dzień wcześniej z 5 godzin maszyny ustawiali...

#305 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 19:47

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? A o czym mam pisać jak na Fendta mam najbliżej 260km a na Classa 40km.

#306 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 20:35

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? @Rogeryk ty jestes taki glupi sam z siebie czy ktos ci za to placi? z twoich postow na kilometr bije tandeta i lichwiarstwem, nie wiem jak w lustro patrzysz po ciezkim dniu naciagania klientow i oczerniania konkurencji, oczywiscie w sposob daleki od konstruktywnej argumentacji.

co do tematu o pokazach to nie wiem po co i dla kogo sa robione, jeszcze nigdy sie tam nic nie dowiedzialem i nie zobaczylem maszyn tak naprawdę w akcji.
nadal daleko polskim pseudo sprzedawca do poziomu ktory reprezentuja sasiedzi. moze dlatego, ze polski chlop glupi i daje sie omamic ;[ ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#307 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 20:37

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? W zeszłym roku byłem na takim pokazie fendtów, Helmut operował sprzzętem więc nawet nie dało się podagać :/ Ale za to pozwolił samemu ruszać ;)

#308 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 20:41

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? W mojej galerii są zdjęcia z pokazów Fendta z tamtego roku, byłem raz i więcej nie będę. Najbardziej rozwalił mnie gościu w 716, pojeździł połowę pokazu z podniesioną talerzówką, gdzieniegdzie zarysował glebę, wchodzę do kabiny i pytam to ile spali w takiej talerzówce? Pokazuje średnie spalanie z komputera 10 l/h i już o nic więcej nie pytałem ;[;)

#309 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 20:51

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Ja też byłem raz i w tym roku nie zamierzam jechać;/.
W zeszłym roku jak byłem na pokazie,to przyjechał taki dziadek.Wszystkie traktory już przejechały i na koniec został 936 z agregatem 6m.Ten zestaw przejechał,i ten dziadek podchodzi do Helmuta i mówi "E szofer k**wa ,co to za robota?Ja bym lepiej swoim koniem zaorał!" Miał trochę racji,bo opuścił agregat na 2cm,i przysuwał z nim 15km/h ;)

#310 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 20:54

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? najlepiej jak kiedys bylem na pokazie nh i bylem ciekawy tvt, tylko po to tam pojechalem. podchodze do operatora (ciagnik sprzezony z plugiem i zamkniety) i pytam sie czy moze otworzyc i opowiedziec, bo jestem zainteresowany. typ mowi, ze nie bo ma poustawiany sprzet i na pewno cos mu przestawie - bo jestem na pewno ciemniakiem - wyczytalem miedzy wierszami.
po czym zaczynaja sie pokazy, typ wjezdza za jakims mniejszym ciagnikiem z plugiem w bruzde, zaczyna orac i sie okazuje, ze z 5 skib tylko 3 przewracaja ziemie i to tylko troche :(
ludzie sie po scierni tarzali ze smiechu, a jak jeszcze opowiedzialem im swoja historie to w ogole typa zbesztali ;[ ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:14

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Niestety bywa, sam miałem w ubiegłym roku taki problem że miałem orać CVX z lemkenem, dzień wcześniej mechanicy się bawili Quadtrackiem z 6 metrowym agregatem Lemkena i przekopali pole na 0.5m metra głęboko tyle razy że nie mogłem pługa z farby wytrzeć tak się ziemia pchała. Tak wyszło że nowy prosto z fabryki przyszedł i akurat za dobrze farbę na odkładniach Niemcy położyli.
Oj było mi głupio pierwsze 3 czy 4 przejazdy :)

Edit:
Żeby nie robić kompletnego OT dodam że nieraz przeraża mnie ignorancja moich kolegów z różnych firm, nieraz nawet z mojej, wobec klienta ;)
A co do Fendta sam się chyba wybiorę incognito ;[ i spróbuję dopchnąć się do kierownicy :(
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#312 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 marzec 2010 - 22:37

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dla mnie pokaz to min. spotkanie ze znajomymi, zawsze ktoś przyjedzie i można pogadać. ;) Forma rozrywki, a nie jako wykładnia opinii o ciągniku.

#313 Share PALAX

PALAX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 23:08

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Byłem w Marianowie 2008 i w Jaworach 2009 to będę także na tych. Hehe. Czasem warto wziąć kluczyki od swego Fendta. Dwa lata temu w Marianowie zaczął padać deszcz i wiał silny wiatr. Mając kluczyki wsiadłem do 820 i trochę pojeździłem. No nie tak samowolnie, zadzwoniłem do mego znajomego handlowca B.J. i pytam: jeden stoi Fendt i nikt nim nie jeździ bo zamknięty jest. Odp. no to wsiadaj. Problem z tym że po jakimś czasie poproszono mnie o prezentacje możliwości dla kilku gości spod Sokółki. A jak pokaz dobiegał końca przyszedł Niemiec po Fendta i strasznie był ździwiony ;) tym że jeździłem na swoich kluczykach. Wytłumaczyłem łamaną germańszczyzną że mam Fendta i znajomy handlowiec zezwolił mi. ;[
Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

#314 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 01:44

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

Dla mnie pokaz to min. spotkanie ze znajomymi, zawsze ktoś przyjedzie i można pogadać. ;) Forma rozrywki, a nie jako wykładnia opinii o ciągniku.

zeby byla to rozrywka to brakuje 2 rzeczy.
panien i wody, dlatego to lipa ;[

#315 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 marzec 2010 - 05:56

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? ...ale jest bigos i kiełbasa za darmo. ;)

#316 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 08:22

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? czyli zależy kto co lubi ;)

marzą mi się profesjonalne pokazy, takie żeby można było z nich coś treściwego wynieść, ale na razie na takich jeszcze nie byłem...

Edit

jedynie czego uczą to BHP, z cyklu czego nie nalezy robić.. ;[

#317 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 09:54

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Wiesz z tym żeby coś treściwego z pokazów wynieść to ja Cię Pioter doskonale rozumiem-ta cholerna ochrona wszędzie się kręci... Dodany obrazek .

#318 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 15:56

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Śmiechy, śmiechami @jaro ale nie było jeszcze targów albo pokazu żeby czegoś nie brakowało później na ciągnikach które wystawialiśmy ;/ Niestety zawsze się trafi taki co coś zdemontuje, żeby mu się chociaż przydało... ale nieraz rzeczy giną a później leżą gdzieś na placu albo na stanowiskach innych firm;/
Edit :
Nie jest to żaden przytyk do wypowiedzi kolegi @pioter... żeby mnie ktoś opacznie nie zrozumiał.
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#319 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 29 marzec 2010 - 18:02

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? apropo pokazow przypomniala mi sie ziolona gala z przed 5 lat w szepietowie gdzie był pokaz pras belujacych. Ewidentne lekceważenie klienta

Firmy wsadzily przedstawicieli do ciagnikow a Ci robili takie bele ze z owijarek spadały.

Podobnie jest z pokazami ciągników. Ostatnio rozsmieszyło mnie agroshow. Pole o wielkosci 10a dla jednej firmy. Deutz-fahr latal z talerzówką 6m szerokości tam i spowrotem po piasku;p

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 18:42

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Pokazy pokazami, @statek wstaw kiedy zdjęcia Varioterimnala w 412 jak będziesz miał podłączonego Vicona pod gniazdo ISO ;) Jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądać i współpracować ;[

Dodaj odpowiedź