Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?

1395 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Pod jakim względem Fendt jest najlepszy ;)? (592 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#181 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 18:29

Interesuje mnie wasz opinia o fendach.Czy to dobre ciągniki czy nie??Bo mam zamiar kupić fenda.

Po pierwsze... EDIT: przenieśli już więc nieważne :rolleyes:

Po drugie sprecyzuj swoje potrzeby, o jakiego Fendt'a chodzi, bo tak to nikt Ci konkretnie nie odpowie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dzisiaj, 05:24
  •  

#182 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 18:55

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Tematy połączyłem.....

#183 Share Gimo

Gimo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 21:30

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Dobra ja tam myśle że wszystkim ten temat dał do myślenia i przed zakupem ciągnika jakiej kolwiek marki dwa razy się zastanowi i postawi na trafny wybór bo nie poruszaliśmy tu tylko takich marek jak fendt czy JD ale i wiele innych. A jak dla mnie mówiąc w jednym zdaniu, Fendt dalczego naj? To jest odpowiedź krótka ma znakomitą skrzynię wytrzymałe silniki niezależnie czy to jeszcze man czy już deutz i przemyślane rozwiązania które się sprawdzają na polu i które są potwierdzane przez niemal wszystkich właścicieli jacy posiadaja właśnie fendta.

#184 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 21:36

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? no gimo dałes jakies argumenty wkońcu...ale tak samo naj i z takimi samymi argumentami można powiedzec o JD i nie bedziemy sie tu bić bo ktos powie ze ja jestem fanboyem JD a ty fendt...można powiedziec ze gdyby nie cena fendta to I FENDT I JOHN DEERE SĄ NAJ :rolleyes:

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#185 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2007 - 22:01

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Ja bym dodał na korzyść Fendta to , że jest krok do przodu przed konkurencją jeśli chodzi o rozwiązania techniczne.

#186 Share Gimo

Gimo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 22:03

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? No właśnie zetor ta cena to chyba główny mankament Fendta ale za jakość się płaci, zreszta jak by nie patrzyc i tak się zwróci jak wiekszość traktorów!
Fendt=JD>MF>JCB>DF>class>Valtra>Case>NH>Reszta raczej się dla mnie nie liczy......
No może ta przewaga Fendta nad JD to właśnie te rozwiązania techniczne.
Pozdrawiam!!!

#187 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 22:04

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Pewnie ZETOR a świstak zawija zawija hi hi bardzo ważne argumenty przedstawiłeś eh. Ten temat zrobił się wypowiedziami albo fanów JD lub Fendta. I w końcu i tak niewiadomo.

#188 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 22:21

No właśnie zetor ta cena to chyba główny mankament Fendta ale za jakość się płaci, zreszta jak by nie patrzyc i tak się zwróci jak wiekszość traktorów!
Fendt=JD>MF>JCB>DF>class>Valtra>Case>NH>Reszta raczej się dla mnie nie liczy......
No może ta przewaga Fendta nad JD to właśnie te rozwiązania techniczne.
Pozdrawiam!!!

czyli same i lambo sie dla ciebie nie liczy a DF jest w srodku stawki, gratuluje wiedzy o kolorach i znaczkach, bo zagadnienia techniczne to czarna magia widze
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#189 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 22:35

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? brzozak2 masz rację. No dokładnie chyba tak eh jak się to nasze forum zaśmieca brakiem profesjonalizmu i coraz bardziej staje się walką użytkowników jednej lub drugiej marki to jak tak dalej będzie to raczej nic ciekawego się nie dowiemy. Jednym słowem lipa i tyle.

#190 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 22:51

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? ja sie juz definitywnie nie bede wypowiadał w tym temacie zeby nie robic zamieszania... :rolleyes:

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 02:21

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? A mi sie wydaje ze to dyskusje należałoby zamknąć chyba juz wszystko powiedzieliście co mieliście do powiedzenia. I juz kilka ostatnich postów nic nie wnosi do tematu. Wręcz ukazuje walkę użytkowników o Markę ciągnika.

Dlatego tez jezeli od tej chwili pojawi sie post który odbiega od tematu i ukazuje tylko do niczego prowadzącą odpowiedz . Temat zostanie ale ZAMKNIĘTY

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#192 Share Gimo

Gimo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 21:53

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? No widzisz brzozak 2 znowu zczynasz. napisałem jakei marki sie dla mnie licza i tyle a to jest moja opinia i jest to moje odczucie a jeżeli jestem taki niemądry to podaj jakies różnice między DF a np same czy lamborghini chyba zadne b nawet dealer na wystawie mi powiedział że niczym sie nie różnią tylko kolorem. B) B) B) B) B)

#193 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 02:09

to podaj jakies różnice między DF a np same czy lamborghini

wlasnie widze ze czytanie ze zrozumieniem to powazne wyzwanie, ja nie zaczynam tylko reaguje
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#194 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 23:32

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Odświerze trochę temat. ;)
Tak zacząłem zastanawiać się nad wypowiedzią mav'a i brzozak2'a, że Fendt'y mają bardzo słaby uciąg. Tylko czym to jest spowodowane? A więc doszedłem do takiej teorii ;) , (która zostanie pewnie obalona :D ) że prawie takie same koła z przodu i z tyło dają gorszy uciąg. Już teraz wydaje mi się to głupie i nierealne, ;) żeby rozmiar kóła miał wpływ na uciąg, dlatego pytam dlaczego ciągnik ponad 300 konny jest tak słaby, jak piszecie?

#195 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 16:23

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Słaby to on nie jest tylko jest ciut za lekko do swojej mocy i się ślizga

#196 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 19:03

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? nie slizga sie bo vario nie dopuszcza do duzego poslizgu, ale predkosc i dzwieki jakie wydaje to tragedia, jakby go zarzynali :P

#197 Share DonPedro

DonPedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 10 luty 2008 - 09:27

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? No to i ja dołożę swoje 3 grosze do tematu , a konkretnie Moj znajomy ma fendta tylko nie pamiętam dokładnego symbolu jeśli Sie nie mylę to jest to 309CI. Ale w najbliższym czasie postaram Sie dowiedzieć konkretnie. A chciałem powiedzieć to Iz fendt wcale nie jest taki naj naj naj jak to nie którym Sie wydaje i dają sobie za niego rękę uciąć. Oszczędne to tez one wcale nie są. Moj znajomy ma w nim 500mth i miał juz awarie sprzęgła i musieli go zabierać na serwis. Czy to świadczy o tym iz jest on naj naj? Następnie Spalanie jak na 4 cylindry tez pozostawia wiele do życzenia bo potrafi on wsiąść ponad 14 litrów na godzinę. Następne co chciałem powiedzieć to to Iz jest to bardzo mały ciągniczek jak zapieli ma agregat uprawowo- siewny to przodek w górze , wogole dla mnie to nie jest ciągnik gabarytowy do ciężkiej pracy w polu. Przez to co napisałem chciałem powiedzieć ze Fendt jak każdy inny ciągnik Sie psuje i wcale nie ma takich wspaniałych osiągów oraz uważam Iz za taka cena jak teraz to nie warto go kupować bo po co przepłacać skoro SA inne marki które wcale nie SA gorsze i nie ustępują w niczym fendtowi a nawet czasem zostawiają go w tyle.

#198 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 luty 2008 - 10:38

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? akurat ja mysle, ze w w tej klasie ciagnik to fendt sie wyroznia, bo oprocz "biednego", ale i taniego 300ci ma serie 300 vario ktora wiadomo ile oferuje w ciagniku ponizej 100 KM, o bardzo malych gabarytach, nadajacy sie do pracy w budynkach, mysle, ze ten agroplus ttv moze byc dla niego bezposrednim konkurentem.
gorzej z najwieksza seria :D

#199 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 10 luty 2008 - 11:03

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Ale seria 300 to dopiero namiastka Fendta :D i powszechnie wiadomo, że nie są to ciągniki stworzone do ciężkich prac polowych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share karpik9

karpik9

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 10 luty 2008 - 11:53

Fendt naj naj naj, ale dlaczego? Zgadzam sie z Arkiem bo według mnie 3-setki są bardziej jako ciągniki pomocnicze a nie woły pociągowe, przecież są inne modele które są wyspecjalizowane do ciężkich prac a pozatym to nie ma ciągnika naj naj pod każdym względem bo to nie jest możliwe i każdy ciągnik ma prawo sie zepsuć jeszcze żadnego ciągnika na świecie nie było żeby pracował bez nawet najmniejszej usterki.

Dodaj odpowiedź