Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skoki narciarskie

60 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Mariuszzzzz

Mariuszzzzz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 luty 2010 - 19:42

Skoki narciarskie

witam:) jeśli chodzi o nowy system rekompensaty punktowej w skokach to po pierwsze: nie jest on do końca dopracowany żeby mogł być wprowadzony po drugie: zawodnicy tak naprawde skaczą w ciemno nie są w 100 % pewni po swoim skoku jakie miejsce zajmą po trzecie: rywalizacja na skoczni-dla kibiców staje się niejasna po czwarte: natury nieda się oszukać^^ ja osobiście skoki oglądam od sezonu 2002/2003 więc obecny sezon jest już moim 8 sezonem i nie jestem przekonany co do sprawiedliwości i potrzeby wprowadzania tego systemu :P

Tutaj napewno sie zgodze że ten system nie jest do konca sprawiedliwy. A po za tym skoki byly bardziej ciekawe dla ludzi poniewaz mogł kazdy wygrac i na tym polegala chyba magia skoków.

Jezeli chodzi o jego ostatni start i srebrny medal. Ten konkurs ułozył się fenomenalnie i oby tak dalej na duzej skoczni oraz w drużynówce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skoki narciarskie Dzisiaj, 17:46
  •  

#22 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 15 luty 2010 - 20:00

Skoki narciarskie w drużynówce,zapomnij ^^

#23 Share Mariuszzzzz

Mariuszzzzz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 luty 2010 - 20:08

Skoki narciarskie Wiem że w drużynówce bedzie bardzo ciężko ale nadzieja zanika ostatnia. ^^

#24 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 15 luty 2010 - 21:22

Skoki narciarskie W drużynie będzie jak zwykle ostatnie lub przedostatnie miejsce ^^
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#25 Share bunglehead

bunglehead

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:14

Skoki narciarskie No i mamy drugie srebro! Ależ to były emocje! Sorry, że się dopisuję ale kilka bronków przy skokach padło.

#26 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 luty 2010 - 23:43

Skoki narciarskie No skoki były super. I Ammann ma formę z kosmosu chyba osiągać takie wyniki.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#27 Share Rumun96

Rumun96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 21 luty 2010 - 15:51

Skoki narciarskie skoki Małysza były świetne mam nadzieje że nie zakończy kariery sportowca i postara się utrzymać tą formę

#28 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 luty 2010 - 21:48

Skoki narciarskie ciekawe czy zeby nie te lepsze wiazania ammana tez by tak daleko skakal,ale malysz sie popisal,dobry jest :P

#29 Share Rumun96

Rumun96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 luty 2010 - 20:29

Skoki narciarskie amman ogólnie nieźle skacze ale Małysz oczywiście że mógłby lepiej skakać

#30 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 22 luty 2010 - 20:38

Skoki narciarskie Ja już 2 rok nie oglądam, ponieważ mi się znudziły. Jedynie co mogę powiedzieć że nasi skoczkowie słabo skaczą, jedynie Małysz coś tak próbuje skakać, ale on już swoje co mógł wygrał i nie ma co się czepiać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 luty 2010 - 21:31

Skoki narciarskie

amman ogólnie nieźle skacze ale Małysz oczywiście że mógłby lepiej skakać

Człowieku z choinki się urwałeś?? Ammann skacze niezle?? dawno nie było takiego skoczka który tak biłby na głowę rywali!!
Małysza się nie czepiaj, bo on i tak wykonał plan ponad jego siły. On ma 32 lata i w jego wieku nie jest łatwo dorównać młodszym skoczkom, mimo to udało mu się pokonać Morg, Koflera, Jacobsena, SCHLIREGO!! i wielu innych znakomitych skoczków, którzy skakali świetnie w 2 ostatnich sezonach

#32 Share damianursus1222

damianursus1222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, Historia, Football, skoki narciarskie, mechanika

Napisany 22 luty 2010 - 21:33

Skoki narciarskie co do wiązań to gdyby Ammam nie wygrał na sredniej skoczni tylko wygrałby Gregor to o żadnych wiązaniach nie było by mowy :P po drugie to była celowa zagrywka Austryjaków kturzy nie mogli przełknąć goryczy porażki Gregora i postanowili szukać dziury w całym i za wszelką cene udowodnic że Ammam nie slusznie wygral :) skoro fis nie zdyskwalifikowala Ammana i uznała że wszystko jest w normie to przepisy są przestrzegne i niema mowy o niedozwolonym sprzecie :( :( a czy te wiązania coś pomagają Ammanowi ? myslę że nie a jeśli się myle to napewno niewiele mu pomagają on jest w takiej formie że nawet bez tych ''magicznych i niedozwolonych'' wiązań wygrałby :)

#33 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 23 luty 2010 - 12:03

Skoki narciarskie Austriacy zawsze pierwsi wprowadzali nowinki i było O.K. a teraz jak Szwajcarzy coś nowego wprowadzili to źle,szukają usprawiedliwienia dla siebie :P
co do AMMANA i MAŁYSZA to podziw i uznanie :( :) :)

#34 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 23 luty 2010 - 12:52

Skoki narciarskie Szkoda że Ahonen nie stanał na podium lubie tego zawodnika kiedyś był super ale teraz po powrocie to już nie to :P
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#35 Share Rafal7

Rafal7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 23 luty 2010 - 13:09

Skoki narciarskie A ja go nie lubię!!! Zachowuje się jak ostatni mungoł ani nie pomacha ani się nie uśmiechnie taki jakiś nie tego. :( :P Adam przeleci ammana już szykują mu podobna zabawkę. :)

#36 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2010 - 13:24

Skoki narciarskie W dodatku Ahonnen w swojej biografi napisał, że czesto zdarzału mu się skakać pod wpływem %%%, szczególnie na mamutach, gdyż to dodawało mu odwagi

#37 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 23 luty 2010 - 13:35

Skoki narciarskie Szczerze to ja też na trzeźwo bym na mamuta nie weszedł :P No to jego zachowanie to troche dobija ale i tak teraz sie zmienił troche sie cieszy i coś macha :( Ale itaj jest jednym z największych w historii tak jak Adam :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#38 Share pasio

pasio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 23 luty 2010 - 17:15

Skoki narciarskie 2 czy 3 lata temu Harri Olli skakał na Velikance po %%% :P :(

#39 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 23 luty 2010 - 20:04

Skoki narciarskie przed laty % były modne i częste w skokach
Ahonen kiedyś krył się pod specjalną maską a nie cierpiałem w historii tylko jednego zawodnika a nazywał się sven hannawald :P :( :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2010 - 20:15

Skoki narciarskie No widzisz,,,a Hannavald to mój ulubiony skoczek narciarkski. Oczywiscie po Malyszu,