Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skoki narciarskie

60 odpowiedzi na ten temat

#1 Share manko

manko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 02 luty 2009 - 18:40

Skoki narciarskie zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami nt skoków prawdziwych kibiców, nie sezonowców, co kibicują tylko wtedy gdy Adam wygrywa a jak przegrywa to mieszają go z błotem, mam nadzieje, że na tym forum takich nie ma.
To tak na początek może powiedzcie co myślicie o polskich skokach i o p. Tajnerze.
we wszystkim trzeba zachować umiar...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skoki narciarskie Dzisiaj, 19:39
  •  

#2 Share Zidane90

Zidane90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 luty 2009 - 17:07

Skoki narciarskie Co tu dużo myśleć? Polacy skaczą słabo i tyle. Nie wiem czyja to jest wina, czy trenera, czy związku, czy też samych skoczków. Wydaje mi się że wina leży po wszystkich 3 stronach, ale najbardziej winny jest chyba związek. Źle ułożony plan treningowy, zbyt długie czekanie na rozpoczęcie przygotowań do zimowego sezonu.

#3 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 08 luty 2009 - 17:13

Skoki narciarskie o Tajnerze nie ma co myslec bo on juz trenerem nie jest,po tym jak Lepistoe przejal Malysza jego skoki sie poprawily,o Kruczku nie wspomne bo to d*pa a nie trener,gdyby nie Malysz to polskie skoki nie istnieja

#4 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 08 luty 2009 - 17:32

Skoki narciarskie Mnie fascynuje Schlierenzauer. Ma juz na koncie 20 wygranych a jesli bedzie dysponował taka formą jaką obecnie prezentuje to wyobraźcie sobie ile zwycięstw będzie miał w wieku 30 lat :lol: B) Koleś jest dobry widać ze ma do tego talent B)

Jak Kruczek może być trenerem jeśli on nie ma o tym pojęcia? Sam nie umiał skakać to co on może wiedzieć o prawidłowych treningach i co powinien zmienić skoczek by było lepiej. Lepisto jest dobrym trenerem, widać to po Małyszu że jego forma się poprawiła nieco B)
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#5 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 08 luty 2009 - 18:17

Skoki narciarskie małysz miał w ubiegłym roku zakończyc karierę. skończył by jako jeden z mistrzów,ale chyba wolał natrzepać sobie jescze trochę kasy i odejdzie jako patałach. powinien brać przykład z ahonena.

#6 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 08 luty 2009 - 18:24

Skoki narciarskie Mnie zawsze zastanawia ludzkie podejście ? Ludzie Małysz swoje już w życiu wyskakał. I rozpierdacza mnie jak słyszę pana Szaranowicza kiedy Małysz skacze w okolice punktu K że on znowu wraca do formy to skok jak dawniej.
Po prostu on to co chciał osiągnął ,a że kibic zawsze chce więcej i zawsze mu mało to już problem kibica. Ja go szanuje za to że on nadal skacze nie jest jak dawniej ale on osiągnął tyle w ciągu 2 lat gdzie inni przez całą karierę nawet się nie zbliżą do tego.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#7 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 08 luty 2009 - 18:46

Skoki narciarskie Wg Małysz niech robi co chce. On już praktycznie wszystko osiągnął i może się teraz tym bawić. Mnie dziś bardzo zdziwił Kasai. To jest jakiś absolutny fenomen mieć 38 lat na karku i wskoczyć na podium.
A Tajner jest "trenerem" polskiej reprezentacji. Taka jest prawda. Wziął na stanowisko takiego co będzie go się słuchać.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#8 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, rolnictwo

Napisany 08 luty 2009 - 18:51

Skoki narciarskie Co do Kruczka! jak on może być trenerem jak on w swojej błyskotliwej karierze nie zdobył punktu w PŚ oraz nie przeskoczył buli ??? Teraz bynajmniej Małysz ma brać z kogo wzór !!! Pozdrawiam !!

#9 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 15 luty 2009 - 22:49

Skoki narciarskie Coś w wypowiedzi poprzednika może i jest, ale ze sam nie był dobrym skoczkiem nie przesądza tego ze będzie złym trenerem może mu się wreszcie uda :)

#10 Share Piotrax12

Piotrax12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, sport,rolnictwo

Napisany 25 maj 2009 - 16:42

Skoki narciarskie

Co do Kruczka! jak on może być trenerem jak on w swojej błyskotliwej karierze nie zdobył punktu w PŚ oraz nie przeskoczył buli ??? Teraz bynajmniej Małysz ma brać z kogo wzór !!! Pozdrawiam !!

To nie znaczy , że jak nie przeskoczył buli to nie będzie dobrym trenerem. Teraz lepiej skakali (oprócz Małysza)
niż za Tajnera czy Lepistoe.
U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 17:12

Skoki narciarskie jak koledzy śledzicie turniej czterech skoczni, jak narazie Małysz sobie nieźle radzi, gorzej reszta, ale myślę, że którys z nich wejdzie jutro do czołowej 30

#12 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 04 luty 2010 - 20:34

Skoki narciarskie Jakie macie spostrzeżenia koledzy co nowego systemu oceniania? Ja nim szczerze jestem zachwycony, szkoda ze na igrzyskach nie będzie on obowiązywać. Wreszcie było widać kto jest w jakiej formie, i że długie loty Austriaków są związane z ich "kombinowanymi" kombinezonami.
Zapraszam na swój profil

#13 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 05 luty 2010 - 22:23

Skoki narciarskie no jest lepszy bo mniejsza loteria jest,bardziej sprawiedliwszy. Dla Małysza dobry bo dobrze radzi sobie radzi w każdych warunkach, a czasami punkty dodatnie jakieś dolecą. Ale ja w wole tak jak było wcześniej łatwiej było się połapać podczas ogladania

#14 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 12 luty 2010 - 14:23

Skoki narciarskie Jak koledzy stawiacie szanse Małysza w IO ??? Się okaże dziś kwalifikacje ;)treningi niezłe nawet rekord pobił nieoficjalny

#15 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty , no i kobiety

Napisany 12 luty 2010 - 15:38

Skoki narciarskie Ja muślę że będzie dobrze tak 2,3,4 miejśce powinno być
.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

#16 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 12 luty 2010 - 16:51

Skoki narciarskie mi się wydaje ze to zależy od warunków jeśli nie będzie marznącego deszczu zmniejszającego prędkości na progu to o medal byłbym spokojny

#17 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 12 luty 2010 - 17:28

Skoki narciarskie Na pewno na podium go stać chyba że warunki będą zmienne to wiadomo prawda

#18 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 13 luty 2010 - 20:39

Skoki narciarskie No i mamy srebro, teraz czekamy na dużą skocznie

#19 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 13 luty 2010 - 21:38

Skoki narciarskie Szacun dla Adama. Pokazał klasę. Ładnie Szaranowicz podsumował. Że Schlierenzauer musi patrzeć na mistrzów i uczyć się że wygrywanie w czasie sezonu jest niczym, wygrać trzeba ważne imprezy.
Zapraszam na swój profil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share damianursus1222

damianursus1222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, Historia, Football, skoki narciarskie, mechanika

Napisany 14 luty 2010 - 18:54

Skoki narciarskie witam:) jeśli chodzi o nowy system rekompensaty punktowej w skokach to po pierwsze: nie jest on do końca dopracowany żeby mogł być wprowadzony po drugie: zawodnicy tak naprawde skaczą w ciemno nie są w 100 % pewni po swoim skoku jakie miejsce zajmą po trzecie: rywalizacja na skoczni-dla kibiców staje się niejasna po czwarte: natury nieda się oszukać^^ ja osobiście skoki oglądam od sezonu 2002/2003 więc obecny sezon jest już moim 8 sezonem i nie jestem przekonany co do sprawiedliwości i potrzeby wprowadzania tego systemu :D