xbitekx

Mtz ts i ładowacz czołowy

Polecane posty

xbitekx    0

Witam  :) .Mam pytanko na temat ciągnika z turem , Mtz-a Ts i czy to prawda , że nie sprawdzi sie przy turze ? Nigdzie nie moge znalesc informacji na ten temat  :wacko: .Podobno przy mtz 82 to porażka , dlaczego ? nie powiedziane  a jak sie sprawdza TS?  :blink:  :blink:  wie ktoś coś na ten temat >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wiem że w zwykłych most i jego mocowanie się rozlatywalo i dlatego nikt ich do tura nie polecal. jeżeli się nie mylę to musi być most nowego typu ten krzyzakowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Podobno.Tylko jakoś nikt nie osobiście nie powiedział że to czy tamto w moście mu się rozpadło. 

Jedyny feler jaki ja znam to szybko zużywające się sprzęgło. A i tu informacje są różne. 

Ogólnie chyba w turze każdym ciągnikiem bez rewersu uciążliwie się pracuje.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ja mam mtz 82a z turem i jakoś żyje. Sprzęgło faktycznie trzeba regulować, poza tym wszystko się w miarę trzyma kupy. O przód raczej bym się nie martwił, podejrzewam że prędzej by się na pół rozlecial cały ciagnik. Biegi to wiadomo jak to w rumcajsie. Ogólnie mało pracuję turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Mój kuzyn ma na mtz 82 tura i ten ciagnik pracuje przy około 1000 sztuk tucznika z głębokiej ściółki i poza sprzęgłem które robił nic więcej sie nie dzieje w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Mam, więc wiem o czym piszę [galleryimg=249517]. Na pewno wadą jest skrzynia bez rewersu (można wstawić), i kiepskie zestopniowanie biegów. Most krzyżakowy wytrzyma dużo więcej niż stary typ, ale po podczepieniu balastu i tu można okres między remontami wydłużyć. Bez balastu któraś ze zwolnic była remontowana raz do roku. Od trzech lat chodzi z balastem, a zwolnice ma na wzmocnionych tulejach (najczęściej to one nie wytrzymywały). Co do sprzęgła 9 lat w turze i 2 tarcze zużyte, teraz będzie miał wstawioną 3, bo ma remont kapitalny skrzyni (21 lat). Żeby nie było, że nim robi się kilka godzin rocznie, dziennie potrzeba mi 2,5 t TMR-u, a w sezonie jest do przewalenia 600t obornika. Może cud techniki to nie jest, ale zdecydowanie lepszy niż jakiś papaj z jednym napędem.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj