oFsik

Hamulce w Bizonie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kubapatoka    1

Na równym terenie zda to egzamin? to czyli podpięcie ręcznego pod nożny. Ja się muszę tym ratować, a po żniwach zrobię je na brzytwę;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewymario2    0

Trochę odkopie temat.

Ja w sprawie hamulców pneumatycznych. Może ktoś poratował by zdjęciami jak to wszystko wygląda.

Aktualnie mam założone bębny ze szczękami( chyba od stara) cylinderek od c360 i to trochę słabo hamuje. Chciałbym założyć kompresor, tylko co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldi1601    0
Dnia 2.07.2009 o 10:14, Rafii napisał:

Witam, mam problem z Bizonem Z056 z 1988rtaki że jak jadę do przodu wszystko jest ok. Ale jak nacisnę hamulec nożny i chcę cofnąć to nie mogę bo blokuje mi lewe koło . Musze wtedy ruszyć kawałek do przodu i dopiero cofnąć .Dodam że hamulce nie są za bardzo podciągnięte. Co może być przyczyną?

Cześć Kolego. Czy rozwiązałeś problem z hamulcami w kombajnie ? Co było przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Poszedł olej przez prawy hamulec. Da się uszczelniacz wymienić po wyjęciu tarcz i docisku? Czy trzeba coś więcej rozkręcać. Nie wiem czy dam rade na szybko czy czekać do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Giegor
      Witam
      Mam problem z hamulcami w Proximie cały czas się zapowietrzają, pochodzą 2-3dni i znowu trzeba odpowietrzać.
      Gdzie szukać przyczyny czy w wyrównywaczu czy w zaworze za zbirnikiem paliwa?
      Bardzo proszę o pomoc
       
       
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
    • Przez Rolniczek95
      Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
    • Przez warchest
      witam pękł mi blok w bizon rekord i mam takie pytanie gdzie regenerują silniki i jak to cenowo wyglada , a gdzie mozna kupic sam blok ? 
    • Przez Zefir
      Witam , otóż jakiś czas temu zakupiłem fendta 311 lsa i zastanawiam się czy nie posiada ona wyjścia na hamulce hydrauliczne przyczepy , gdyż ma  nie parzystą liczbe wyjść   hydraulicznych co w jego wypadku wynosi 3 pary plus ta jedna która jest zamontowana bardziej z boku niż na tym panelu co są umiejscowione tamte  . I nasuwa mi się pytanie czy to nie jest wyjście hamulców hydraulicznych , mógłby ktoś wyjaśnić jak to rozpoznać lub do czego one może służyć ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj