Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 6341 super co o nim sądzicie????????

32 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariusz22

mariusz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 luty 2009 - 16:17

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? mam zamiar kupic zetora 6341 super i mało wiem na temat tego modelu, moze ktos mi napisac cos o tych ciagniczkach???
z góry dziekuje
pozdrawiam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? Dzisiaj, 11:42
  •  

#2 Share darek6341

darek6341

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 01 luty 2009 - 16:45

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? ktory rok i jaka cena mam takiego zetora .dobrze sie sprawoje

#3 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 01 luty 2009 - 18:58

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? no spoko ciagniczek ale nie lepiej juz wybrać 7341 cena prawi ta sam ale jest troche mocniejszy i ma turbo co duzo daje ale jak juz sie bedziesz rozglądał to szukaj egzemplarza tak mniej więcej 2002- 2004 ponieważ przy końcu produkcji były juz w miarę możliwości usunięte wszystkie niedociągnięcia i przypadłości wieku dziecięcego moj kolega ma 7341 od nowści juz 5 rok i naprawdę nie żałuje zakupu ciagnik sprawdza sie świetnie jak na swoje możliwości a jest głównym ciagnikiem na 40 ha ;)

ps:darek nie cytuj poprzedniego posta bo wiadomo do kogo piszesz :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#4 Share mariusz22

mariusz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 luty 2009 - 20:00

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? no może i lepiej kupic 7341 ale zetorka6341 mam juz na oku i co jest dlamnie wazne jest z ładowaczem no i ma jakies 1500 mtg jest sprowadzany i rocznik 99 a cena z ładowaczem to 68 tys zł
dobry zakup zrobie czy raczej nie??

#5 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 luty 2009 - 20:13

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? jeżeli tur jest jakiejś pożądnej firmy to napewno na nim nie stracisz, mało ma nakręcone mtg, jak jest zadbany to warto

#6 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 01 luty 2009 - 20:18

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? jakos nie chce mi sie wierzyć ze ma tylko 1500 mtg jak do tej pory co wiedziałem zetorki za granicy to miały moze i na zegarach 1500 a na prawdę z 8000

#7 Share mariusz22

mariusz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 luty 2009 - 22:01

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? tur przy tym ciagniku jest marki veto
a co do mtg to sam juz nie wiem bo opony ma orginalne ok90% i ciagnik wizułalnie nie wyglada na takiego co by miał nabite dużo mtg no moze sie myle.
pozdr;)

#8 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 01 luty 2009 - 22:03

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? to on musiał przez te 10 lat wiecej stac niz robic jak oponki 90 %

#9 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 01 luty 2009 - 22:04

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? Chyba ze to drugie oponki.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#10 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 01 luty 2009 - 22:08

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? no tez tak moze być ze zetorek pryka na drugim zestawie trampków a z jakiego kraju jest ten zetor ??????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mariusz22

mariusz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 luty 2009 - 23:17

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? on jest sprowadzony ze szwecji i jeszcze ma zamontowana grzałke elektryczna do podgrzewania oleju w silniku, moze i ma drugie trampki, jutro mu sie lepiej przyjrze na date produkcji opon.

może wie ktos jakie ma spalanie ten ciagnik no i dokładnie ile ma kucy?

#12 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 02 luty 2009 - 08:53

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? Obejrzyj dokładnie tego Zetora, jeżeli ma 1500 mth to zużycie opon by się zgadzało. Trzeba jednak do takich przebiegów podchodzić sceptycznie, na zachodzie często robią tak że idzie nowy silnik albo po remoncie a przy tej okazji zerują licznik i wychodzi że jest to przebieg tylko silnika a nie całego ciągnika ;)

#13 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 luty 2009 - 12:47

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? Wydaje mi się że ten model będzie odpowiedni do tura, bo nie ma turba i przy lekkich pracach typu rozładunek, załadunek itp. nie będzie zjawiska turbo dzidy.Nie wiem na ile jest to odczuwalne w tym modelu, ale znajomy kupił FARMERA silnikie MTZ właśnie z turbem to musiał nauczyć się nim jeźdźić.Inna sprawa jeźli ma to być główny ciagnik w gospodarstwi to wtedy polecam 7341.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#14 Share mariusz22

mariusz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 02 luty 2009 - 15:06

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? juz kupiłem ten ciagniczek i nie bedzie głównym tylko bedzie pomcniczym ciagnikiem:)

#15 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 02 luty 2009 - 16:05

Wydaje mi się że ten model będzie odpowiedni do tura, bo nie ma turba i przy lekkich pracach typu rozładunek, załadunek itp. nie będzie zjawiska turbo dzidy.Nie wiem na ile jest to odczuwalne w tym modelu, ale znajomy kupił FARMERA silnikie MTZ właśnie z turbem to musiał nauczyć się nim jeźdźić.Inna sprawa jeźli ma to być główny ciagnik w gospodarstwi to wtedy polecam 7341.

ja nie wiem o co chodzi ci z tym turbem przecież wszytskię proximy maja turbo i duzo ludzi pracuje nimi z ładowaczami i jakos nikt nie narzeka

#16 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 luty 2009 - 17:19

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? bartus16;Chodzi o to że silnik doładowany ma zawór dolotowy który otwiera się przy określonym ciśnieniu i starsze konstrukcje silników miały tzw. turbo dziurę, poprostu silnik był przymulony zanim nie dostał dodatkowego powietrza z turbiny.
Mój znajomy ma FARMERA (o czym pisałem) i np. przy orce czy agregacie kiedy opuszcza agregatowaną maszynę w ziemie twierdzi że lepiej mieć troszkę wyższe obroty silnika aby się dobrze i szybko zbierał.
Przyznaję że nie wiem czy ta "turbo dziura" jest odczuwalna w tych modelach zetora bo wiadomo że technologia idzie ciagle do przodu i przykładem morze być intrkuler czy kompresor.
Sam nie mam sprzętu z turbem ale znajomi o tym opowiadali i dlatego zasugerowałem że model bez turba będzie do tura odpowiedni, ale mogę się mylić.
Gratuluję nowego nabytku i życzę bezawaryjnej eksploatacji a dużym plusem jest to że te modele mają ceramiczne szprzęgło co przy turze jest ważne.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#17 Share jendrek

jendrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 02 luty 2009 - 19:41

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? Kupiłem takiego zetorka sprowadzonego z niemiec po żniwach w zeszłym roku,jak na razie sprawuje się dobrze,najbardziej podobają mi się hamulce (brzytwa !!) ;) wcześniej miałem 7211.
Tak więc mogę polecić. :D

#18 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 02 luty 2009 - 19:45

bartus16;Chodzi o to że silnik doładowany ma zawór dolotowy który otwiera się przy określonym ciśnieniu i starsze konstrukcje silników miały tzw. turbo dziurę, poprostu silnik był przymulony zanim nie dostał dodatkowego powietrza z turbiny.
Mój znajomy ma FARMERA (o czym pisałem) i np. przy orce czy agregacie kiedy opuszcza agregatowaną maszynę w ziemie twierdzi że lepiej mieć troszkę wyższe obroty silnika aby się dobrze i szybko zbierał.
Przyznaję że nie wiem czy ta "turbo dziura" jest odczuwalna w tych modelach zetora bo wiadomo że technologia idzie ciagle do przodu i przykładem morze być intrkuler czy kompresor.
Sam nie mam sprzętu z turbem ale znajomi o tym opowiadali i dlatego zasugerowałem że model bez turba będzie do tura odpowiedni, ale mogę się mylić.
Gratuluję nowego nabytku i życzę bezawaryjnej eksploatacji a dużym plusem jest to że te modele mają ceramiczne szprzęgło co przy turze jest ważne.

ja pracując zetorem 7341 z turem nie zaobserwowałem tzw turbo dziury

#19 Share mariusz22

mariusz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 02 luty 2009 - 20:01

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? orki wczesniej wprowadziłem moze kogos wbład bo ciagnik jest sprowadzony z norwegi
A co do hamulcy to zeczywiscie brzytwa
mam nadzieje ze bedzie mi sie na nim dobrze pracowało
pozdrawiam;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 luty 2009 - 21:05

Zetor 6341 super co o nim sądzicie???????? no to niec wiecej nie pozostało jak życzyc bezawaryjnej pracy, wrzuć fotke tego zetorka na agrofoto, pozdr