Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kradzieże w waszych wsiach

262 odpowiedzi na ten temat

#141 Share jony23

jony23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:sport siłownia

Napisany 21 listopad 2009 - 12:33

Kradzieże w waszych wsiach a ja ostatnio wracajac z malej imprezy około 2 w nocy zaóważyłem w żwirowni ok 100 m od mego domu auto a było tak zaparkowane że ledwo było je widac ,i prawdopodobnie byli to złodzieje bo w ostatnich dniach były kradzieże na okolicy :\
Z E T O R 7 7 4 5

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kradzieże w waszych wsiach Dzisiaj, 19:16
  •  

#142 Share damian131091

damian131091

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 14:07

Kradzieże w waszych wsiach Mi jeszcze nic nie skaradziono, ani w wiosce. Mamy takiego gostka, mieszka jakieś 500m, ale powiedziałem jemu z góry, że jak coś to wiem komu wyrwać nogi z....:D, i jest spokój:P
" Zetor jest bogiem,
Orka nałogiem,
Radio zabawą,
A ropa podstawą ."

#143 Share Poke912

Poke912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 28 grudzień 2009 - 23:29

Kradzieże w waszych wsiach U mnie we wsi Ukradli Radio za 5 stów i głośniki oryginalne za claasa mercatora
Ale doszli kto to był i w nocy odniósł im to radio i głośniki
Ale radio nie nadawało sie już do użytku

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nie daj się okraść! zobacz »

•  

#144 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 30 grudzień 2009 - 09:09

Kradzieże w waszych wsiach W żniwa kolesiowi z wioski obok ukradli MF-a 520. Nawet policja jezdziła po mojej wiosce i sie pytała czy cos nie widziałem. Z tego co wiem to sie nie znalazł. A tak to kradna rózne rzeczy: paliwo,klucze,elektronarzedzia, Ostatnio ktos mi ładnego świerka wykopał...2 dni po wsadzeniu :lol:
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

#145 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 11 luty 2010 - 19:26

Kradzieże w waszych wsiach U mnie ostatnio sąsiadowi ze stodoły wyniesiono 5 beczek po 200l ropy. :D .Najśmieśniejsze że nie mógł tego zgłosić na Policje bo ropa była kupiona na lewo :D

#146 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 11 luty 2010 - 21:42

Kradzieże w waszych wsiach mi ostatnio ukradli świerki hyba z 5 sztuk przed świniarnia sobie rosły
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#147 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 12 luty 2010 - 17:33

Kradzieże w waszych wsiach U mnie w we wsi to kilka razy kradli paliwo z beczek i spuszczali z ciągników. Elektronarzędzia i przedłużacz do prądu trójfazowego 50 metrowy. I jednemu facetowi z mojej wsi ukradli stare radio na kasety od Zetora 7211 jeszcze jemu najwięcej ukradli paliwa z 500l i 4 razy u niego byli. A w sąsiedniej wsi to ukradli nowy na raty jeszcze spłacony agregat prądotwórczy i 20 letnią spawarkę. Niedalelko mnie ukradli zawieszaną owijarkę do bel. Mi ukradli w biały dzień na polu armatkę do odstraszania dzików na gaz (butlę też wzięli). Wszystko co wymieniłem nie znalazło się. To wszystko co opisałem działo się 2-3 lata temu. Teraz narazie jest spokój.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#148 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 12 luty 2010 - 19:09

Kradzieże w waszych wsiach no narazie jest spokój , ale u mnie 3 lata temu ukradli od tego samego gościa w tą samą noc dwa ciągniki ze ślęzami a 2 lata temu ukradli 100m odemnie forda transita i juz się nie znalazł a u drugiego w tą samą noc ukradli vw nie pamietam modelu ale taki dostawczy (stary ) , i z 1,5r ukradli 2 ślęzy ale jedną znaleźli 10km od podwórka w rowie a drugiej juz nie było
www.agromarchobrzany.pl.tl

#149 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 25 luty 2010 - 11:32

Kradzieże w waszych wsiach ja pamiętam jak jakiemuś gościowi wieczorem wykosili kombajnem same kłosy reszta została, złodziei nie znaleziono.

jest też taki klijent co nawet drewno z kupki kradnie, raz swojemu sąsiadowi szperał po garażu, wiedział gdzie klucze są schowane. Raz było przeszukanie u niego ale nic nie znaleźli

#150 Share kubala993

kubala993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 20:41

Kradzieże w waszych wsiach Ja złapałem złodzieja jak mi drzewa sto metrów od domu wycinał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 03 marzec 2010 - 08:21

Kradzieże w waszych wsiach 10 km odemnie gospodarzowi ukradli c-330 z cyklopem podjechali w nocy cięzarówka z lawetą i wciagli traktorek stał za stodoła prawie ze na posesji. ludzie gadają ze się znalazł a gospodarz odrazu się ogrodził płotema 2 metry. a u mnie we wsi sokuj kiedys kradli takie drobne rzeczy typu taczki tarcze od cięcia drzewa, zdarzyło się ze nawet piłe spaklinowa ukradli no i oczywiście drzewo z kupek kradli ale wszyscy tzn ci okradzeni wiedzieli kto to był i wszystkko wróciło na swoje miejsce fakt było tzeba siły uzyc ale juz im się niechce kraść...

#152 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 03 marzec 2010 - 10:04

Kradzieże w waszych wsiach chyba ta plaga kazda wies juz naiedziła w mojej okolicy jest tak ze kradna wazywa najbardziej orzechy bo sa drogie a tak pozatym to jakies silniki elektyczne wegiel dzewo ostatnio gosc cała działeke w lesie wycioł 1,5 ha paliwo to chyba norma piły spalinowe itp ale juz naszczescie zamkneli tych oprychów

#153 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 03 marzec 2010 - 13:02

Kradzieże w waszych wsiach

U mnie ostatnio sąsiadowi ze stodoły wyniesiono 5 beczek po 200l ropy. :) .Najśmieśniejsze że nie mógł tego zgłosić na Policje bo ropa była kupiona na lewo :)

Zapewne byli to Ci co mu sprzedali. Większych kradzieży, nie pamiętam, co najwyżej złomiarze coś "pożyczyli na wieczne oddanie" z ogródka, a tak to spokój. Choć mamy w okolicy skok stulecia. Przyjechał do nas na wioskę koleś kombajnem i ciągnikiem skosił 2 ha pola, przyjechał agregatem ścierniskowym i przerobił. Później okazało się, że pola pomylił i obrobił pole sąsiada. Zboże oddał, koleś poszkodowany zrobił talerzówką pole jemu (pas 10 kawałków po 1,5ha także każdy ma tyle samo :) ) a za kombajn pieniędzy nie brał
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#154 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 04 marzec 2010 - 17:44

Kradzieże w waszych wsiach U nas często giną klucze ;) ktoś pożyczy na wieczne oddanie i już zonk :D a raz 80ka stała na polu koło domu (jakieś 100m) i rano przyszedłem a tam w zbiorniku sucho i korek na boku :D ale do środka nawet nie zaglądał heh bo tam klucze leżały no i radyjko dobre mam w nim

#155 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 04 marzec 2010 - 17:54

Kradzieże w waszych wsiach u mnie ze 2-3 lata temu ukradli z samochodów radia a teraz jest cicho i na całe szczęście...
KPK Kumurun Team...

#156 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 18:38

Kradzieże w waszych wsiach U mnie kradną tylko miejscowi złodziejaszki i pijaczki, ale całe szczęście jest na nich sposób- mój piesek Rottweiler :D ;) .
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#157 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 06 marzec 2010 - 20:23

Kradzieże w waszych wsiach No własnie jak robicie lub jak pilnujecie zeby nie ukradli, u mnie kiedys byli to wzieli 200 litrów ropy rower bo wozili na nim nawóz 1 tone wywieźli elektronarzedzia a naszczescie nie wzieli ciagników bo były kluczyki w nich i w tym garazu było wszystko czli nawóz i ropa a najgorsze ze psy biegały i nic nie szczekały ani nic
Case <3

#158 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 06 marzec 2010 - 20:39

Kradzieże w waszych wsiach u mnie we wiosce jak i w okolicy kradli ropę ale od czasu jak taki jeden się zapił to wszystko ustało, mi osobiście ukradli 4 letniego poloneza atu plusa- warty był kradzieży, bo dziadek zrobił nim niewiele ponad 25tys. km, do powiedzionych kradzieży mogę zaliczyć magnusa solatio mojego braciaka ale po niecałym roku jakiś facet spostrzegł, że ktoś mu gałęzie w lesie ruszał i tam się znalazł(był na chodzie) była jeszcze jedna próba kradzieży ciągnika case jx1100u ale sąsiad narobił hałasu i złodzieje uciekli
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#159 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 20:40

Kradzieże w waszych wsiach Ja wcześniej miałem sporo z tymi złodziejaszkami problemów. Raz jak wyjechałem kosić (wieczorem go zatankowałem)- kombajn objechał raz wkoło i o dziwo stanął. Spojrzałem do baku a tu pustka :). Było jeszcze kilka przypadków z kradzieżą złomu, motoroweru itp. Sposobów na powstrzymanie takich incydentów było kilka. Z racji że wioska jest nie duża, każdy wszystko widzi. I tak po kradzieży przejechałem się pod knajpę i widziałem kto ma dużo pieniędzy (pijaczek)- spuściłem mu łomot i się przyznał do tego :blink:. Innym sposobem na nich okazał się mój pies, który poczęstował dotkliwie już kilka osób m.in sołtysa (podszedł pod samą budę, pies szczepiony, tabliczka na bramie itp. i ma już odpowiednią renomę że na moje podwórko nie wolno wchodzić. :huh: Ale najlepszy jest jeszcze mały pies, który robi więcej hałasu niż ten duży (mój piesek niestety zginął śmiercią tragiczną- znalazł się pod kołami MTZ-82 i dwóch przyczep "6" z pełnym załadunkiem). :) :D Ale najlepszy sposób to odpowiednie ogrodzenie i drut kolczasty na górze. :) :D
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:52

Kradzieże w waszych wsiach mi za??pier???do???li???li rower ;[bo hart u weterynaza byl :(i czesto ziemniaki,drewno zlo itp.pijaczki kradna :rolleyes: