Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kradzieże w waszych wsiach

262 odpowiedzi na ten temat

#101 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 22 luty 2009 - 12:13

Kradzieże w waszych wsiach To w mojej miejscowości była taka akcja... Byłem w tym czasie u pana mietka(nasz najwiekszy gospodarz <_< ) gadamy sobie, po chwili przejeżdża przez miejscowośc nasz znajomy z sąsiedniej wsi 60-tką z widłami do bel... Po pół godziny wraca z powrotem a za min jedzie jeden z gospodarzy z innej sąsiedniej miejscowości... Co się póżniej okazało...Nie miał co dac bydłu w koryta więc pojechał na łąki szukac jakiejś sianokiszonki. Kiedy znalazł popjechał i chciał widłami wziąsc i odjechac.. A ze miał kiepską pompe od podnośnika to próbował całyczas na obrotach podnieśc go... A te obroty było słychac w całej mojej miejscowości.. Ktoś zadzwonił do gospodarza że mu podbieraja kiszonkę. On przyjechał i złapał znajomego na gorącym uczynku...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kradzieże w waszych wsiach Dzisiaj, 16:18
  •  

#102 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 23 luty 2009 - 10:23

Kradzieże w waszych wsiach mi kiedyś ukradli kury z kurnika zakluczonego na kłódkę <_< normalnie jakaś paranoja ludzka głupota nie zna granic.

#103 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 23 luty 2009 - 14:10

Kradzieże w waszych wsiach Na takich imbecylów to tylko spluwa podziała.
Wystarczy taka na śrut. Jak kiedyś pocelowałem w jednego to sie osrał i uciekł. <_<
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nie daj się okraść! zobacz »

•  

#104 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 23 luty 2009 - 18:58

Kradzieże w waszych wsiach Wokół nas jest kilkaset działek ( ogrodów działkowych) i co jakiś czas je okradają.Tak też było w minionym tygodniu. Rano na okolicznych drogach zrobiło się
niebiesko.....Policja ma jednak nosa i już koło południa odbierała fanty złodziejom. Może też dlatego, że są te działki więcej spokoju ma mienie rolników. <_<

#105 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2009 - 20:27

Kradzieże w waszych wsiach dzis sie dowiedziałem że w banku w moich stronach kasjerka sobie podbierała kaske...... i to niezłe sumki już wychodziły :angry: a prawie wszyscy mieszkańcy mieli w tym banku konta....

#106 Share Mateusz27

Mateusz27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 24 luty 2009 - 20:45

Kradzieże w waszych wsiach No to u mnie na wsi na razie spokój i oby tak dalej :)

#107 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 24 luty 2009 - 20:52

Kradzieże w waszych wsiach W sklepie odzieżowym mojej mamy z tydzień temu zakosili bluzkę. Kumpel próbował dogonić złodzieja (akurat zakładał alarm w sklepie) ale nie dogonił. Złodziej odniósł bluzkę jakąś godzinę później :) Uczciwi ludzie :)
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#108 Share fdt309ci

fdt309ci

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 22:26

Kradzieże w waszych wsiach Mój wujo pracuje w takiej miejscowości w której są uprawiane same warzywa a najwięcej to ziemniaków , kapusta itp.I mówił mi że jego kolega miał włączoną deszczownie a chodziła z C-330 i poszedł na kolację i w tym czasie ktoś mu spuścił paliwo z ciągnika i deszczownia chodziła w jednym miejscu i podobno niezłe bagno sie tam zrobiło :P Teraz już całą noc siedzi w ciągniku ja nawadnia pola :P

#109 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 11:31

Kradzieże w waszych wsiach po prostu nie ten rozmiar,albo jego dziewczynie sie nie podobala :P
zauwazylem po przeczytaniu tego tematu,ze najwieksze zlodziejstwo jest na tzw. ziemiach odzyskanych.ludzie sie zebrali z roznych stron nikt nikogo nie znal z dziada pradziada,nie bylo powiazan rodzinnych. byly pgr czyli mienie nasze wspolne z ktorego mozna brac co sie chce,jak ich braklo to trzeba bylo sie przerzucic na innych. brak ugruntowanej wspolnoty sprzyja wszelkim patologiom
u nas tez kradna ale mniej,jesli kukurydze to szkoly rolniczej,drzewo to panstwowe

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#110 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 marzec 2009 - 11:45

Kradzieże w waszych wsiach @jacus - trochę masz racji bo mieszkam niedaleko pgr'u no i niedaleko AgroSkandawy (sporo dopłat biorą :P ).
Poza tym ludzie w mojej wsi pochodzą z różnych części PL.
Kraść jeszcze nie kradną u nas ale kilka km dalej już podchodzą pod baki z paliwem bo złom się kończy (a raczej się skończył bo cena niska).
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Mateuszu

Mateuszu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 11:50

Kradzieże w waszych wsiach A u mnie na szczęście nie ma wogule kradzieży i oby tak pozostało.

#112 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 21:21

Kradzieże w waszych wsiach Mnie w tamtym roku zgineła piła partner , póżniej na drugim końcu wsi mieszka 2 braci nie zawsze są w domu a że mieli świeżo przetarte krokwie to trochę ich ubyło. Myślę że to swój :P :angry: :angry: . Niedawno rodzina z miasta wykupiła chatkę w wiosce niekiedy w niej przebywa i z tydzień temu ukradli im kosiarkę i coś jeszcze- wyrwali deski ze stadółki gdzie to trzymali.

Albo taki motyw w wiosce w domu został dziadek przychodzi kobieta po szklankę wody dla dziecka, dziadek poszedł do kuchni a wtym czsie ona już wyszła bo w korytażu była piła :P :angry: (oczywiście wzieła ją ze sobą )

#113 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 08 marzec 2009 - 15:13

Kradzieże w waszych wsiach U mojego ojca kolegi ukradli byka a potem go zabili u nas w sadzie. Zostawili tylko skórę, łeb i kichy. Resztę zabrali ale policja nie znalazła ich.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#114 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 08 marzec 2009 - 21:18

Kradzieże w waszych wsiach Dla znajomego który mieszka niedaleko byłego pgr zabili byka to wycieli tylko szynki i łopatki razem ze skórą żeby było szybko. Pies policyjny doprowadził pod drzwi a efekt było taki że po rzesłuchaniu odwieżli ich do domu i dostali w zawiasach a znajomy został z niczym
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#115 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 17:08

Kradzieże w waszych wsiach u mnie we wsi to raz na kilka lat jakas kradziez jest i to nie wiadomo czy to prawda,ale u mnie i mojego chrzesnego to ponac reguralnie rope kradna

#116 Share wsk1993

wsk1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 15:09

Kradzieże w waszych wsiach Polak potrafi. U mnie ropy to nie kradną.Ja mam plantacje truskawek i jak pewnego razu ludzie zeszli z pola pod koniec dnia(już była szrówka) jedna zbieraczka idąc po rower zobaczyła że ze zboża wyłazi może z 15 dzieci i zaczynają rwać truskawki,od razu przyleciała nam powiedzieć.Ja i moi kumple gnaliśmy ich może ze dwa kilometry, to tak nas się wystraszyli że już drugi sezon żadnego dzieciaka nie widać. :)