Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kradzieże w waszych wsiach

262 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bzyku123456

bzyku123456

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 05 luty 2009 - 22:30

Kradzieże w waszych wsiach U mnie nic nigdy nie ginie, nigdy nie było kradzieży.
Tylko troche strach zostawiać coś na noc na dworze bo
raz miałem kawałek dędki rowerowej w baku C-360 (wymiary 4x5 cm)
Co chwila zatykało mi przewód i paliwo nie dopływało do pompy, gasł a ja
musiałem dmuchać w przewód bo myślałem że to jakieś drobne paprochy.
I to byłoby na tyle :) Nikogo konkretnego nie moge podejrzewać. Ktoś sprzetu zazdrościł chyba:):)
3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kradzieże w waszych wsiach Dzisiaj, 07:19
  •  

#62 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 08 luty 2009 - 17:25

Kradzieże w waszych wsiach u mnie kiedyś we wsi był taki jeden rolnik i jego 3 synów mieli lepkie ręce jak h**. Był przypadek że za stodołą sąsiad zostawił siewnik ze zbożem bo poszedł na obiad to mu zboże z siewnika wybrali. A przekaźnik od rozrzutnika albo belkę od ciągnika lub cięgło to trzeba było pilnować bo zaraz by ukradli. Nawet jak kiedyś u mnie w lesie zrobiliśmy sobie szałas z chłopakami ze wsi miedzy innymi z @90Krzysiek90 i dach zrobiliśmy z kilku starych zbędnych arkuszy blachy to nawet i to wynieśli. Teraz już nie mieszkają u nas wyprowadzili się na szczęście :lol:
Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

#63 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 08 luty 2009 - 18:21

Kradzieże w waszych wsiach U mnie kradzieże się nie zdarzają. Kiedyś młody koleś spuścił z auta paliwo żeby na impre jechać ale takie poważniejsze to nie.
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nie daj się okraść! zobacz »

•  

#64 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Informatyka Sport Nauka Dziewczyny ;D

Napisany 08 luty 2009 - 18:25

Kradzieże w waszych wsiach w mojej wsi raz zdarzyła się kradzież skradziono mi przekaźnik :angry:
Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

#65 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 08 luty 2009 - 19:14

Kradzieże w waszych wsiach kiedys kiedys buchneli troche ropy zwineli chyba jakies piły i nowiuteńką turbinę :angry: i nawet dzisiaj w nocy jakieś poje...usy sie krecili bo psy szczekały jak zawziete i znaki drogowe były poprzewracane :lol:
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#66 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 08 luty 2009 - 19:37

Kradzieże w waszych wsiach Gościowi zza stodoły wyniesli brony 3 polowe ale to juz pare lat temu... póki co nic nie słychać o innych incydentach ale ani traktora a ni zadnej maszyny na noc za płotem bym nie zostawił :lol:
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#67 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 08 luty 2009 - 20:28

Kradzieże w waszych wsiach w tamtym roku był skradziony Case JXU + tur ale to nie w mojej miejscowości kilkadziesiąt kilometrów ode mnie ale na szczęście złapali ich
Zetor Nr 1 w Polsce!

#68 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 08 luty 2009 - 21:05

Kradzieże w waszych wsiach Ale długo ich szukali. Ciągnik był nowy na kredyt a tu w nocy z podwórza wyprowadzili :angry: ja to bym się załamał.
Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

#69 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 08 luty 2009 - 22:12

Kradzieże w waszych wsiach Kiedys myslelismy ze ukradli nam brony ale nie martwilismy sie tym bo one i tak nie byly uzywane a potem okazalo sie ze leza obok w zarosnietym rowie bo koledzy wyniesli ja na polposcie :lol:

#70 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 09 luty 2009 - 21:42

Kradzieże w waszych wsiach No to koledzy fajne żarty robią :lol:

Edytowany przez andrzej2110, 09 luty 2009 - 22:23.
cytowanie posta wyzej

Zetor Nr 1 w Polsce!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 luty 2009 - 15:50

Kradzieże w waszych wsiach Ostatniej nocy u mnie we wsi znajomemu wyprowadzili 2 byki. prowadzili je ze 2 km do mojego i sąsiada lasu i tam załadowali na dwukółkę przypięto do samochodu (sadząc po śladach tak było).

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#72 Share mackov

mackov

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 13 luty 2009 - 17:06

Kradzieże w waszych wsiach drzewis98 uważaj z tymi brechami bo umnie był taki przypadek że złodzieje kradli porzeczki na polu więc właściciel zebrał 3synów rozdał kije i poszli ich pognać złodzieje sie stawiali to dostali kijów nie mocno oczywiście ale obdukcje zrobili sprawe o pobicie chłopakom zrobili i sprawe wygrali złodzieje dostali odszkodowanie a właściciele wyroki w zawiasach jak próbowali sie bronić ze chronili swego mienia to sędzia powiedział ze od tego jest policja a oni z premedytacją i z bronią w ręku zaatakowali pokrzywdzonych. skoro mamy takie prawo to jak ma niebyć kradzierzy

#73 Share zetorek12

zetorek12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 18 luty 2009 - 18:35

Kradzieże w waszych wsiach U nas kiedyś ukradli Koła od przyczepy samo zbierającej i do tego wydarzenia jest już spokój
ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

#74 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 18 luty 2009 - 18:38

Kradzieże w waszych wsiach w sąsiedniej miejscowości ukradli paliwo ponoć kilka beczek a kiedyś to ukradli C-330 ale to było dawno

#75 Share michas1934

michas1934

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 18 luty 2009 - 18:53

Kradzieże w waszych wsiach U nas jest poł na poł to mojemu sasiadowi ukradli wszystki sprzet z garazu
nam ukradli wały przekazu mocy rózne paski klinowe zboze ginie sianokiszonka kukurydza słoma
w firmie gdzie mam praktyki która zajmuje sie konstrukcjami stalowymi itp. ekipa pojechała w delegacje do Gdanska samochód stał na przeciwko policji zaje.... narezedia za ponad 50tys.zł min. spawarki,szlifierki,wiertarki pompa do malowania nawet pedzle samochód był wymieciony!!

#76 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 18 luty 2009 - 20:00

Kradzieże w waszych wsiach Mi zgineły 3 wałki WOM-u + razem z wałkiem od prasy wciągneło sprzęgło przeciążeniowe. To tak jest jak sie mieszka we wsi gdzie kiedyś był PGR, upadł i ludzie nie mają pracy. Patologia...... aaaa i jeszcze zwineli mam siatke ogrodzeniową z ogrodzenia.

#77 Share ania2728

ania2728

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 18 luty 2009 - 20:56

Kradzieże w waszych wsiach w moich okolicach ostatno stasznie kradną znajomym ostatnio skradziono piłę motorową ,ropę,pilarkę,
Pozdrawiam wszystkich którzy mnie odwiedzili .....

#78 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 18 luty 2009 - 21:34

Kradzieże w waszych wsiach W moich okolicach około pół roku temu też była ogromna fala kradzieży ale z całą pewnością złodzieje mieli jakąś wtyke u nas poniewasz w wszystkich kradziezach praktycznie nie było śladów przeszukiwania ,czyli złodzieje wchodzili i zabierali to co mieli zabrać bez jakich kolwiek problemów...
New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

#79 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 18 luty 2009 - 21:48

Kradzieże w waszych wsiach u mnie od wakacji cały czas ktos sie kreci. Jak tato zachorował i sam robiłem to nie wyrabiałem no i na szybko jak zawsze łup cup odczepione pod kolejna maszyne i jazda wracam na jesini po 2 w nocy zatrzymuje wjeżdzam na podwórko psy ujadają ale mam takie psy ze krzykna pare razy jak wjade i cisza a tu zbieram telefony i inne rzeczy z ciagnika i dalej jazda spogladam gdzie ujadają nie w moja str w pewnym momecie łup coś zaje**** w cos po huku poznałem zaczep d 47 taki odgłos daje wybiegłem nic nie znalazłem i nie złapałem na drugi dzień patrze przy cyklopie rozrzutniku i innych maszynach chyba 4 albo 5 wałków przekaźnika zostawione było zajumali 4 przekaźniki kilka nie miało zatrzasków tylko na śróby zakręcone to połówki zawalone. W zniwa na stercie zostawiłem jeden rząd kawałkiem nieułożonej słomy wiec z chłopakami wpadlismy na pomysł trzeba wykorzystać więc mielismy przez żniwa miejsce do picia hehehe raz pijemy i znowu ktos o sprzet się obija zachacza wiec ognia ze sterty za nim nic nie wziął ale troche dostał i był spokój ale teraz znowu ktos łazi i szuka nie wiadomo czego. żima jest to zimno siedziec na stercie bo znowu bysmy mu troszke dali do zrozumienia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 18 luty 2009 - 21:54

Kradzieże w waszych wsiach rzadko się zdarza że się w ogóle coś usłyszy o kradzieży we wiosce i całej okolicy
ale mnie skradziono kowadło, wiem kto i gdzie sprzedał kowadło,
a innym razem raz ktoś na podwórku w nocy zgubił okulary, rano tata znalazł ale nic nie skradziono