kombajn

Kradzieże w waszych wsiach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Avendrion    40

U nas to przede wszystkim przyczepy giną, nam na szczęście jeszcze żadna nie znikneła.

A taka większa kradzież to jak ukradli mojego taty koledze jakiegoś dużego JD nie pamiętam już jakiego... skończyło się na tym że policja ich zatrzymała bo mieli za mała lawetę na ten ciągnik xD


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

U nas we wsi też sąsiadowi porwali 385 ale sie obudził wsiadł w samochód i jechał za nimi i mrugał światłami ale bał sie zajechać droge. Ale staneli przy lasku i uciekli do niego, a traktor został, było ich dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmak    1

W grudniu minęły 2 lata jak "zaginął" mi z podwórza dwu letni rozrzutnik obornika i tylko tylne burty się po nim zostały :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

U nas sąsiadowi skosili 5 ha kukurydzy na ziarno, do dzisiaj niedoszedł kto to. A tak to niezdarzają sie większe kradzieże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

U nas był taki chłopaszek co miał lepkie ręce. Przez kilka lat kradł drobne rzeczy np. przekażniki, koła, piły, wszystko drobne co mógł zaraz sprzedać. Policja zawsze mówiła że nic nie może zrobić bo jak poszli do niego do domu to go nie mogli znaleść, tylko jego babcia sie modli na kanapie, a okazało sie że on zawsze sie chował do tej kanapy. Jak zgineła sąsiadowi piła i policja rozkładała ręce, to sąsiad sie zaczaił i ostro wlał smarkaczowi no i piła sie znalazła. Na policje nie poszedł bo sie bał iż go dorwią za liczne inne przewinienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saimon199    1

u mnie we wsi raz ukradli 60 z przyczepą ale było mokro i zakopali się z przyczepą to przyczepę odpięli i poniechali samym traktorem ciągnik się znalazł po roku czasu A w okolicy raz ukradli nowego JD nawet nie był jeszcze po opłacany i się nie znalazł właściciel robił wielkie poszukiwania kradli też mleko z baniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Tak Płocki ale do granicy Lipnowskiego ma jakieś 3 km asfaltem i około 1km boczno drogo ;)

i jeszcze 2dni wolami przez bagna i pol dnia na piechote. :D:)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja moge się pochwalić , bo w mojej wsi nikt nikomu nic nie kradnie. Raz dla księdza ukradli piłe łańcuchową lub kosiarke, no to mielismy temat kazań na cały miesiąc. hehe ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
i jeszcze 2dni wolami przez bagna i pol dnia na piechote. ;):D

 

A mówiłaś ze u ciebie to taka duża wioska. teraz wiem czemu. same bagna ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcat    0

u mnie w okolicach były kradzieze pił łańcuchowych, kluczy, narzędzi , policja podejrzewała miejscowych pijaczków że na wódke przehandlowali a okazało sie że to białorusini, zatrzymała ich do kontroli straż graniczna a w bagażniku passata kombi pełno fantów. ;) no i sie skonczyły kradzieże

 

a u mnie jakieś 10 lat temu z ursusa 4512 zginęło cięgno górne i sworznie od zaczepu transportowego, :angry:

patrze rano a na ziemi zaczep leży


live is too short......................drive URSUS more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

U mnie nic nigdy nie ginie, nigdy nie było kradzieży.

Tylko troche strach zostawiać coś na noc na dworze bo

raz miałem kawałek dędki rowerowej w baku C-360 (wymiary 4x5 cm)

Co chwila zatykało mi przewód i paliwo nie dopływało do pompy, gasł a ja

musiałem dmuchać w przewód bo myślałem że to jakieś drobne paprochy.

I to byłoby na tyle :) Nikogo konkretnego nie moge podejrzewać. Ktoś sprzetu zazdrościł chyba:):)


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    639

u mnie kiedyś we wsi był taki jeden rolnik i jego 3 synów mieli lepkie ręce jak h**. Był przypadek że za stodołą sąsiad zostawił siewnik ze zbożem bo poszedł na obiad to mu zboże z siewnika wybrali. A przekaźnik od rozrzutnika albo belkę od ciągnika lub cięgło to trzeba było pilnować bo zaraz by ukradli. Nawet jak kiedyś u mnie w lesie zrobiliśmy sobie szałas z chłopakami ze wsi miedzy innymi z @90Krzysiek90 i dach zrobiliśmy z kilku starych zbędnych arkuszy blachy to nawet i to wynieśli. Teraz już nie mieszkają u nas wyprowadzili się na szczęście :lol:


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

U mnie kradzieże się nie zdarzają. Kiedyś młody koleś spuścił z auta paliwo żeby na impre jechać ale takie poważniejsze to nie.


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

w mojej wsi raz zdarzyła się kradzież skradziono mi przekaźnik :angry:


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

kiedys kiedys buchneli troche ropy zwineli chyba jakies piły i nowiuteńką turbinę :angry: i nawet dzisiaj w nocy jakieś poje...usy sie krecili bo psy szczekały jak zawziete i znaki drogowe były poprzewracane :lol:


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Gościowi zza stodoły wyniesli brony 3 polowe ale to juz pare lat temu... póki co nic nie słychać o innych incydentach ale ani traktora a ni zadnej maszyny na noc za płotem bym nie zostawił :lol:


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

w tamtym roku był skradziony Case JXU + tur ale to nie w mojej miejscowości kilkadziesiąt kilometrów ode mnie ale na szczęście złapali ich


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    639

Ale długo ich szukali. Ciągnik był nowy na kredyt a tu w nocy z podwórza wyprowadzili :angry: ja to bym się załamał.


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

Kiedys myslelismy ze ukradli nam brony ale nie martwilismy sie tym bo one i tak nie byly uzywane a potem okazalo sie ze leza obok w zarosnietym rowie bo koledzy wyniesli ja na polposcie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Napisano (edytowany)

No to koledzy fajne żarty robią :lol:

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyzej

Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ostatniej nocy u mnie we wsi znajomemu wyprowadzili 2 byki. prowadzili je ze 2 km do mojego i sąsiada lasu i tam załadowali na dwukółkę przypięto do samochodu (sadząc po śladach tak było).


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

drzewis98 uważaj z tymi brechami bo umnie był taki przypadek że złodzieje kradli porzeczki na polu więc właściciel zebrał 3synów rozdał kije i poszli ich pognać złodzieje sie stawiali to dostali kijów nie mocno oczywiście ale obdukcje zrobili sprawe o pobicie chłopakom zrobili i sprawe wygrali złodzieje dostali odszkodowanie a właściciele wyroki w zawiasach jak próbowali sie bronić ze chronili swego mienia to sędzia powiedział ze od tego jest policja a oni z premedytacją i z bronią w ręku zaatakowali pokrzywdzonych. skoro mamy takie prawo to jak ma niebyć kradzierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

U nas kiedyś ukradli Koła od przyczepy samo zbierającej i do tego wydarzenia jest już spokój


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

w sąsiedniej miejscowości ukradli paliwo ponoć kilka beczek a kiedyś to ukradli C-330 ale to było dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas1934    10

U nas jest poł na poł to mojemu sasiadowi ukradli wszystki sprzet z garazu

nam ukradli wały przekazu mocy rózne paski klinowe zboze ginie sianokiszonka kukurydza słoma

w firmie gdzie mam praktyki która zajmuje sie konstrukcjami stalowymi itp. ekipa pojechała w delegacje do Gdanska samochód stał na przeciwko policji zaje.... narezedia za ponad 50tys.zł min. spawarki,szlifierki,wiertarki pompa do malowania nawet pedzle samochód był wymieciony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj