Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kradzieże w waszych wsiach

262 odpowiedzi na ten temat

#201 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 16:13

Kradzieże w waszych wsiach No tak paliwo drogie złom u nas też drogi (np za Neptuna na złomie mozna dostac około 3000zł) wiedz trzeba uważać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kradzieże w waszych wsiach Dzisiaj, 21:43
  •  

#202 Share blawatek98

blawatek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,sport,motoryzacja, Zetor Team

Napisany 14 marzec 2011 - 20:06

Kradzieże w waszych wsiach W tym tygodniu zaczeli u nas grasować złodzieje;/ ale nic wartościowego nie ukradli:)

Edytowany przez blawatek98, 13 marzec 2012 - 20:28.

KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

#203 Share mateusz123wp

mateusz123wp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 01 maj 2011 - 14:40

Kradzieże w waszych wsiach Na budowie dwie noce pod rząd ukradli wszystko paliwo z koparek. Na 3 noc w zbiorniki nalalismy wody to nam wiązki od prądu wyrwali.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nie daj się okraść! zobacz »

•  

#204 Share Pawel253

Pawel253

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 03 maj 2011 - 00:28

Kradzieże w waszych wsiach U mnie na wsi raz ukradli koparko-ładowarkę JCB 3CX wartą 250000zł (była własnością prywatną). Została u jednego gościa na podwórku (bo właściciel miał daleko do domu, a po co się wlec jak można samochodem). Przyszło sobie na legalu dwóch i mówią że muszą coś wykopać czy coś i zaczeli mu tak cukrować że niby to że niby tamto. On dał im kluczyki, a oni powolutku z podwórka, a na drodze w długą i ich nie ma. Stało się to ok. godz. 23:00. W lesie podobno czekała na nich juz ciężarówka, bo ślady było widać. Niezła akcję odwalili, masakra.

#205 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 05 maj 2011 - 19:51

Kradzieże w waszych wsiach U nas we wsi narazie odpukać to spokój ale np. w sąsiednich wsiach czasami coś tam się dzieje i np. w tamtym roku dla gościa z garażu c330 wyprowadzili no ale pech chciał, że w traktorze palwa zabrakło po przejechaniu paruset metrów więc jeden ze złodzieji poszedł po paliwo do gościa z kąt ukradli traktor. Babka usłyszała, że coś po garażu buszuje więc poszła sparawdzić i gdy zobaczyła że jakiś obcy szwenda się po garażu to zamkneła go w środku i po policje zadzwoniła. Gościa zawineli ale co dalej z nim było to nie wiem. Drugi przypadek to zdażył się dla wujka to zawineli paleciaka nowego, pomp z opryskiwacza, i jeszcze kilka rzeczy grunt że podobno część się znalazła podobno po dość długim czasie (rok może dłużej) pod Siemiatyczami.

#206 Share 2xandrzej360

2xandrzej360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 23:05

Kradzieże w waszych wsiach a u nas się rozkręcają na całego i niema na gnoi mocnych a policja umarza sprawy i to jest tragedia jesteśmy atakowani z każdej strony :( co myslice o jakiś czujnikach ruchu w garażach ?? np http://allegro.pl/al...1953511938.html

#207 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 09:27

Kradzieże w waszych wsiach Kolego nawet dobre rozwiazanie z takm czujnikiem ruchu. Tylko jest jedno ale. Takie czujniki ruchu potrafia nawet zalonczyc alarm jak beda jakies myszy na obiekcie lub np kot.Wiekszosc takich czujnikow dziala tez na podczerwien wiec przy zmianie temperatur[np lekki przewiew gdzies] tez potrafi sie zalonczyc.Wiem to z doswiadczenia bo pracuje w agencji ochrony i jezdze wlasnie na takie alarmy do domkow letniskowych.domow itd.Ale sa tez skuteczne zabezpieczenia.Jesli jestes zainteresowany to moge cos podpowiedziec na gg.

Edytowany przez milanreal1, 21 grudzień 2011 - 12:18.
cytowanie poprzedniego posta

#208 Share 2xandrzej360

2xandrzej360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 23:33

Kradzieże w waszych wsiach oczywiście jestem zainteresowany każdym skutecznym sposobem chciał bym godnie przywitać złoczyńców....

#209 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 13:02

Kradzieże w waszych wsiach Chłopie daj sobie spokój z tym gównem.Mam to i lezy mi w szafie.Po wykryciu ruchu zawyje z sekunde i koniec.

#210 Share damianzetor9540

damianzetor9540

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 541 postów
  • Zainteresowania:Południe Łódzkiego

Napisany 07 luty 2012 - 14:31

Kradzieże w waszych wsiach U mnie 2 lata temu na pobliskiej wiosce ukradli rozrzutnik 3,5 tony a 1 rok temu takie drobiazgi jak obcinaczka lub inne małe żeczy które mogli unieść haha
pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 07 luty 2012 - 14:37

Kradzieże w waszych wsiach u nas to koledze kilka razy spuscili rope z ciapka ale ogolnie to w miare spokoj. ^^ sprzety stoja

#212 Share bizon58v2

bizon58v2

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 marzec 2012 - 13:03

Kradzieże w waszych wsiach a unas to gosciowi ukradli ursusa c 360 z neptunem z pola bo zostawił na noc
a z skr to c385 i nieznalezji zadnego ciągnika
na 6 ha mtz 82 a gdy przejme gospodarstwo chce je powiększyć do 40-50 ha i kupić ursusa 914i c360 3p oraz bizona zo 56 lub bs z110

#213 Share dragunov96

dragunov96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport,Komputery

Napisany 13 marzec 2012 - 22:11

Kradzieże w waszych wsiach u nas też z 2 lata temu było to ukradli tak piłe motorową , wiertarki takie tam rzeczy ale nic wiekszego nie ukradli ale nawet do nas do domu chcieli wejść ale mielismy alarmy wiec uciekli ale wtedy to ludzie nie spali po nocach :wacko:

#214 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 22:43

Kradzieże w waszych wsiach U mnie w gminie zaczęły ginąć kable siłowe... Z tego co wiem boro przedłużacze. Nie męczą się ze zrywaniem ze ścian.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#215 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 14 marzec 2012 - 06:52

Kradzieże w waszych wsiach Latem ukradli we wsi transformator, szajka grasowała w trzech powiatach i obrobiła chyba ze 20 sztuk. Sprawcy byli nieuchwytni do czasu aż "wysokie napięcie zatrzymało jednego ze sprawców na gorącym uczynku" :wacko: :wacko: :wacko:
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#216 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 10 kwiecień 2012 - 16:26

Kradzieże w waszych wsiach Mi jeden przedstawiciel opowiadał jak u jednego kolesia kradli paliwo. To było tak że gospodarz miał przygotowane ciągniki na rano : ciągnik z rozsiewaczem i inne tam maszynki. W nocy mu przyszli spuścić paliwo od strony pól. Spuścili i wracali przez pole samochodem, Gdzieś na polu się zakopali to wrócili po ciągnik, zatankowali go tym paliwem co ukradli, przyjechali na pole, wyciągnęli samochód, wrócili na podwórko spuścili te paliwo i pojechali . A gospodarz nic nie słyszał . Nazajutrz syn jego idzie i pobiegł do ojca i krzyczy że dziki całe pole zryły :lol:

Małorolny jestem. (106ha)

#217 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 02 maj 2012 - 14:32

Kradzieże w waszych wsiach w zeszłym tygodniu u znajomego w środku 2tyś wsi mieli zamiar wywieść 3Letniego Belarusa + Nokke do drzewa ale zostali sploszeni puzniej poszkodowani dowiedzieli się ze dalej stała laweta , niestety policja umożyła sprawe bo w stresie znajomy żeby zjechać nim z drogi wsiadł i postawił go spowrotem na podwórku a policja powiedziała że na pewno zatarł odciski i niema nawet co zbierać , sąsiadów zdziwiło tylko to że wyjeżdzał o 3 ciej do lasu i drogą za budynkami , niestety ich nie dorwał, Kradzież na zlecenie :/
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#218 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 październik 2013 - 19:57

Kradzieże w waszych wsiach A czy nie macie problemu z kradzieżą kolb kukurydzy z pola ? W mojej okolicy jest plaga tych złodziei, tzw "hodowców" gołębi i kur. których nie stać na kupno parę worków ziarna. I kradna w biały dzień nie wiedząc jakie nakłady rolnik musi wnieść w uprawę..
Macie na to jakieś sposoby ?

Edytowany przez TheBociek1996, 10 październik 2013 - 19:57.

Wiem, że nic nie wiem.

#219 Share bayu86

bayu86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 11 październik 2013 - 16:00

Kradzieże w waszych wsiach U mnie to samo co zasieje kukurydzę to na plon czeka kilka rodzin, w tym roku nie czekałem aż bardzo dojdzie tylko skosiłem wcześniej, tyle, że sieje QQ tylko na kiszonkę, więc tyle to dało, że nie nakradli u mnie a u kogoś innego. Zasiać nie ma komu, zbierać każdy cwaniak patrzy!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 11 październik 2013 - 16:45

Kradzieże w waszych wsiach U nas zbierają ale to co zostanie po koszeniu. także dużej szkody nie robią.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi