Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kradzieże w waszych wsiach

262 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 31 styczeń 2009 - 01:24

Kradzieże w waszych wsiach Jestem w woj. mazowieckiego okolice płocka w naszej wiosce kradzieże stają sie powoli plagą ;) giną nawozy, paliwo z garaży, narzędzi wszystko co tylko można wynieść niektórych rolników okradają juz po raz 3!!! , a ok. 20 kilometrów od mojej wsi w innej wiosce plagą są kradzieże ciągników i naszym, biorą wszystko jak leci... i tu moje pytanie jak to jest z kradzieżami u was?
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kradzieże w waszych wsiach Dzisiaj, 09:45
  •  

#2 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 31 styczeń 2009 - 10:28

Kradzieże w waszych wsiach U mnie na wsi jest akurat spokoj, ale ze 2 lata temu w okolicznych wsiach kradli ciagniki Ursusy C330 i C360. Ostatnio juz o tym nie slychac. Tez jestem z okolic Płocka (40km od)

#3 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 31 styczeń 2009 - 10:35

Kradzieże w waszych wsiach U mnie narazie też spokój. Czasami giną metalowe żelastwa z ogrodów ale to wina "gumisiów". Zdażały się kradzieże. Zginął raz zaczep od NH, 20 metrow kabla od siły.. I nic wiecej narazie... Zdarzyła sie próba kradzieży sainokiszonki.. Niestety nieudana ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nie daj się okraść! zobacz »

•  

#4 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 10:38

Kradzieże w waszych wsiach W mojej okolicy równierz spokój. I oby tak dalej

#5 Share mszk8

mszk8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i informatyka no i fajne dziewczyny ;]

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:03

Kradzieże w waszych wsiach Nam raz gość ze stodoły "pożyczył sobie" worek ziemniaków (30kg). To było w czerwcu. Od tamtej pory kłódki na stodole wiszą. W wykopki przychodzi typ i się pyta czy ziemniaki moze kupić ;) I żeby nie kłódki znowu by sobie "pożyczył". A tak to nam nic nie ukradli bo wsio zasunięte.
Windows jest jak kobieta lekkich obyczajów - łapie każdy syf...
"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

#6 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:06

Kradzieże w waszych wsiach ja też z okolic Płocka ;) ale spokój narazie ...

#7 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:09

Kradzieże w waszych wsiach U nas tez spokój a kradzieze sie zaczynaja jak ziemniaki dojrzewaja... ;)

#8 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:12

Kradzieże w waszych wsiach Heh u mnie we wsi jest pół na pół. Rok temu, kolesiowi pocięli kable w kabinie w Claasie 98, poprzecinali węże od hydrauliki troche oleju wylecialo, ukradli rope, zabrali ze sobą nowe felgi z oponami do passata, klucze, kable spawalnicze oraz nie zapomnieli wykrecic przedpluzki (nowe). Wszystko to się działo u tego samego kolesia. Mi natomiast w lato skradziono stary zepsuty komplet kluczy, grzechotki. Teraz się to jakoś uspokoiło, za często nie kraną lecz dużo jest nieżyczliwosci... no ale nie o tym temat

#9 Share mszk8

mszk8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i informatyka no i fajne dziewczyny ;]

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:12

Kradzieże w waszych wsiach

kradzieze sie zaczynaja jak ziemniaki dojrzewaja... ;)

Święta racja czasem to nawet tabliczki nie pomagają " pryskane, okres karencji 14 dni." :)
Windows jest jak kobieta lekkich obyczajów - łapie każdy syf...
"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

#10 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:50

Kradzieże w waszych wsiach u mnie sasiadowi z pobliskiej wsi ukradli c-360 ale ciagnik naprawde mało wypracowany, kradną w państwowych jak i prywatnych lasach drzewo z tatą już nie raz jechaliśmy z brechami przegonić złodzieji, otręby, nawozy, paliwo, mleko(wlewają puźniej wode) wszystko się zamyka pod kłódke garaże, obore, stodołe, i duże psy lataja jedyny sposób, nawet przy ciągnikach zbirniki na paliwo mamy na kluczyk żeby piasku nie wsypali

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:56

Kradzieże w waszych wsiach U mnie prawie w sasiednich wsiach w marcu bedzie rok jak ukradli jednej nocy Johna Deera 6220+tur, a drugiemu gospodarzowi Zetora proxime 8441 z 2004roku i temu samemu MTZ80 z 1991 i została mu sie tylko C-330.
A tak to cisza jak narazie.
John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

#12 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 31 styczeń 2009 - 12:02

Kradzieże w waszych wsiach Zapomnialem o tym ze kradana drzewo w lesie. Co jestem u siebie w lesie to widze poscinane drzewa ktorych jeszcze nie zdazyli zabrac albo same pnie na wysokosc kolana. Kiedys jak pojechalem z ojcem do lasu bo slyszelismy ze pila chodzi to jak zlodzieje zobaczyli ze ojciec ma pistolet to odrazu zaprpopnowali ze przywioza drzewo do podworka, ale nie zawsze da sie upilnowac.

#13 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 31 styczeń 2009 - 12:02

Kradzieże w waszych wsiach u mnie tez zazwyczaj żelastwa za to plagą są popalenia :/
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#14 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 31 styczeń 2009 - 12:06

Kradzieże w waszych wsiach dlatego warto ubezpieczyć sprzet przed takimi kradzierzami, ciekawe kiedy to sie skończy, znajomy pracował u niemca to sprzet zostawiali na polu i żeby coś zginęło to mowy nie było, a u nas zostaw jakiś lepszy sprzet na polu jak kradną stare rzechy

#15 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 12:16

Kradzieże w waszych wsiach w zeszłym roku w moich stronach(nidzica)znajomemu jednej nocy wzieli ursusa sześciocylindrowego i zetora 7245 a mnie wyczyścili warsztat z elektronarzędzi boscha i piłę spalinową a po jakimś czasie zdieli mi siatkę z ogrodzenia pola tylko że na trzy raty ale najgorsze jest to że policja zawsze umaża śledztwo po dwóch tygodniach, tylko pijaków na rowerach unas łapią

#16 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 12:42

Kradzieże w waszych wsiach A może jeszcze napiszcie czy w/w maszyny itp znalazły sie?? Chociaż w Polsce ciężko coś znaleźć łatwej zgubić, ale może sie udało wiec proszę dopiszcie

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#17 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 13:06

Kradzieże w waszych wsiach U nas na razie jest spokój, ale 2 lata temu z sąsiedniej wsi mojemu koledze wyprowadzili Pronara 1221A z podwórka, a z dalszej okolicy John Deere'a... John Deere'a znaleźli w jakiejś starej szopie czy coś kilkadziesiąt kilometrów dalej, a Pronara nie znaleźli...
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#18 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 13:39

Kradzieże w waszych wsiach Mi ostatnio ktoś prubował paliwo spuścić z Władymirca jakiś niedoświadczony był ten złodziej otworzył maske odkręcił korek ale sitka nie umiał wyjąć bo jakoś ciężko wychodzi he he ale sie zezłościł i węże paliwowe poprzecinał pewnie liczył że coś nimi poleci ani grama nie spuscił mieszkam na pomorzu niedaleko Miastka

#19 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 31 styczeń 2009 - 14:17

Kradzieże w waszych wsiach Widze że jednak nie tylko u mnie tak sie dzieje... przez ostatni rok kradzieże nasiliły sie brali głównie paliwo gościowi przed żniwami wyprowadzili 4 beczki i żeby mieli na czym wieść to jeszcze dwukułke sobie ukladli... czyszczą większych gospodarzy w sumie jak by policzył to na nieza dużej wiosce było ze 20 kradzieży w ciągu roku! do mnie jeszcze nie przyszli i oby tak dalej ;)
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 styczeń 2009 - 14:21

Kradzieże w waszych wsiach z tym paliwem to było w miejscowości Mijakowo?????