Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn czy prasa?

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro93

jaro93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 08 luty 2009 - 20:15

Kombajn czy prasa? ja bym polecał MF i lepiej 507 6 cylindrów i niektóre części pasują od bizona
siemka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn czy prasa? Dzisiaj, 02:13
  •  

#22 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 09 luty 2009 - 10:19

Kombajn czy prasa? A mozesz powiedziec ktore czesci pasuja od Bizona bo jakos nie wyobrazam sobie tego.

#23 Share ClaasEuropa

ClaasEuropa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 21 luty 2009 - 16:56

Kombajn czy prasa? ja tez miałem taki problem i nie wiedziałem co kupić kupiłem kombajn. a jak tniesz słome i masz 5ha do prasowania to prasy sie nie oplaca to juz lepiej kombajn z sieczkarnią

#24 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 23 kwiecień 2009 - 20:35

Kombajn czy prasa? A ile na godzinę może skosic taki NH1520 z hederem 3.2, a ile taki mercator z 3.2m hederem?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#25 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 02 maj 2009 - 13:31

Kombajn czy prasa? ja bym Ci radził kupić kombajn jak już kilka osób pisało może troche kasy dorobić na zarobkach a z tego co obserwuję to kombajnów nigdy za wiele i jak są nie sprzyjające warunki to przy chwili pogody wszyscy chcą kosić :) do nh części są drogie a za takie pieniądze dobrego bizona nie kupisz alternatywą może być MF u mnie gościu kupił takiego z hederem ok 5m i chodzi mu ok. A nie lepiej słomę sprasować przetrzymać przez zimę i na wiosnę jak brakuje i jest droga sprzedać?
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 17 maj 2009 - 14:12

Kombajn czy prasa? lepiej pierw kupić kombajn niż prase bo bez kombajna niema słomy

#27 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1251 postów

Napisany 17 maj 2009 - 15:04

Kombajn czy prasa? Hmm to kombajn produkuje słome tak? ;) Zdecydowanie lepiej kupic kombajn, jak masz jeszcze 5ha do cięcia to kombajn się przyda, swój kombajn-jedziesz kiedy chcesz, na nikogo nie czekasz i nie prosisz się u kogos 10 razy na dzień, a jak pogoda do bani to tym bardziej. Do 20 tys. to Claas Consul, Senator, Protector, ewentualnie Mercator :D

#28 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 29 maj 2009 - 16:54

Kombajn czy prasa? Hmm tylko teraz jaki kombajn? Claas Mercator czy NH 15** oczywiście z sieczkarnią i z hederem od 3 do 4m. :P
I jeszcze jaki silnik najlepszy?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 29 maj 2009 - 17:07

Kombajn czy prasa? najlepiej bizon zo56 super cosik moze bedziesz musial dolozyc ale na tych 15 ha to ci 20 lat przynajmniej tanim kosztem bedzie sluzyl